Rejestracja i logowanie

[FOTO] Dotkliwie pobił swojego znajomego dla... 150 złotych. Trafił do aresztu

Wydarzenia 04-08-2020 Autor: toza, KPP Kutno Foto: KPP Kutno
14

Po kilkunastu minutach od zgłoszenia, w wyniku penetracji terenu, żychlińscy policjanci zatrzymali 54-latka, który zaatakował swojego znajomego i zabrał mu portfel z dokumentami oraz pieniędzmi. Mężczyzna usłyszał zarzut rozboju, a sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Za rozbój grozi kara do 12 lat więzienia.

1 sierpnia 2020 roku około godz. 16.00 Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kutnie otrzymał zgłoszenie o rozboju, do którego doszło na ul. Barlickiego w Żychlinie.

- Funkcjonariusze pojechali we wskazane miejsce, gdzie zastali pokrzywdzonego. Oświadczył on , że kilka minut wcześniej został zaatakowany przez swojego znajomego. Z relacji ofiary przestępstwa wynikało, że szedł on ulicą kiedy to w pewnym momencie podszedł do niego znany osobiście mężczyzna i zażądał od niego pieniędzy - relacjonuje mł. asp. Justyna Filipczak z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Gdy nie chciał wydać mu gotówki,  54-latek zaczął go dusić oraz uderzał pięściami po głowie. 56-letni pokrzywdzony przewrócił się i stracił przytomność a wtedy napastnik zabrał mu z kieszeni portfel z dokumentami oraz 150 złotych, a następnie uciekł.

- Pokrzywdzony dokładnie opisał sprawcę, dzięki czemu po kilkunastu minutach od zgłoszenia sprawca był już w rękach policjantów. Napastnik znajdował się pod wpływem alkoholu - dodaje mł. asp. Justyna Filipczak.

Decyzją sądu mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Odpowie za rozbój, co zagrożone jest karą pozbawienia wolności nawet do lat 12.

komentarze (14)
Dodaj komentarz

Moj boze a moja marlena zapłakana

Jednego bandyty mniej

To tylko może być Tutol!

Kto to jest ?

15 lat temu to w żychlinie przynajmniej potrafili dobrze wpier...l spuścić było kogo się bać teraz miasto wymarłe a kutno same robole ze strefy i ukraincy nic tylko Wwa lub Lodz

Przyjedz kolego to spełnimy ztwoje wymagania

Myślę, że dzięki temu artykułowi kutnowska policja narazi poszkodowanego na, co najmniej, szykany ze strony kolegów sprawcy napadu. Myślę, że zamiast robić sobie PR mogliście, przemilczeć tą sprawę.

Hehe, tchórz się jakiś odezwał. Ten co zgłaszał na pewno się nie boi. Przestępca zastraszyć to może co najwyżej jakiegoś nastolatka.

Nie znasz środowiska, znając życie to zaraz przylepiają mu łatkę konfidenta. Policja zna to środowisko i dobrze wiedziała na jakie nieprzyjemności wystawia poszkodowanego.

Nie mam gdzie to tutaj moje spostrzeżenie. Zwróćcie uwagę, że na łamach KCI nie ma już komunikatów o COVID, co jest słuszne z oficjalną linią jedynie słusznej partii. Covida nie ma, bo go pokonaliśmy i tylko ten niemecki TVN i złośliwy POLSAT wyciągają zatrważające statystyki i psują dobre samopoczucie władzy hahahahhahaha BRAWO WY WŁADCY (kosiarze) UMYSŁÓW

Porozmawiaj z ludźmi, którzy chodzą bez maseczek, oni mają convid 19 w doopie.

Jakaż subtelna odpowiedź, a ile wnosi treści do dyskusji, bravo!

25 lat lub 100 zł grzywny

Oj, oj tam, dostanie prace społeczne i będzie się ze wszystkich śmiał.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także