Rejestracja i logowanie

[FOTO] Dramat w bloku: znaleziono dwóch nieprzytomnych mężczyzn, jeden leżał w kałuży krwi

Wydarzenia 14-10-2020 Autor: bnp/toza Foto: toza
57

Tragedia w podkutnowskim Głogowcu. W jednym z bloków ujawniono dwóch mężczyzn bez oznak życia. Jeden z nich zmarł, trwa walka o życie drugiego.

Komenda Powiatowa Policji w Kutnie została powiadomiona o odnalezieniu dwóch nieprzytomnych mężczyzn w jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego w Głogowcu. Na miejscu pojawiło się kilka policyjnych radiowozów i zespoły ratownictwa medycznego.

- Zgłoszenie pochodziło od brata jednego z nich. Jak podał zgłaszający, po powrocie do domu znalazł swojego 43-letniego brata. W mieszkaniu znajdował się również inny nieprzytomny mężczyzna z widocznymi śladami krwi. Nie dawał on oznak życia. Niestety, nie udało się go uratować. To najprawdopodobniej jego znajomy - wyjaśnia Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

Jak się dowiadujemy, denat miał 48 lat. Był mieszkańcem tej samej miejscowości

Aktualnie trwają czynności na miejscu zdarzenia. Kieruje nimi prokurator rejonowy w Kutnie. Jest jeszcze za wcześnie, żeby wyciągać wnioski z przebiegu wydarzeń.

komentarze (57)
Dodaj komentarz

Przestańcie wszystkich mierzyć jedną miarą, na każdej wsi i w każdym mieście są ludzie tego kalibru, ale to nie znaczy że wszyscy tak się zachowują. Jestem mieszkanka i jest tu mnóstwo super dobrych i wspaniałych ludzi także na na wyższych stanowiskach. A wiadome że każdy będzie gadał o sensacji bo przecież życie takiego człowieka jest po prostu nudne . Więc słowo menel czy lump jest nie na miejscu,

Wódzia w roli głównej?

Przeciez tam same menele mieszkaja bez kultury. Kto madrsejszy to juz sie dawni wyprowadzil. A mlodzi to tam maja rozrywke stanie pod sklepem i chlanie. Zule,lumpy....

Mieszkam na Głogowcu od urodzenia i nie stoję pod sklepem i nie piję a jestem młody. Ale co Ty możesz wiedzieć jak nie jesteś stąd. Spójrz ile meneli jest na Kutnie czy innych wsiach. Myślę że tam gdzie Ty mieszkasz to jest dużo meneli chyba że nie masz w pobliżu sklepu

A znasz wszystkich mieszkańców czy tylko przejeżdżając widzisz parę osób pod sklepem ? W Kutnie na ławeczkach czy trzepakach nie siedzą ? Nie śpią w parku ? Na królewskiej roi się więcej meneli

To drugie stadium COVIDA zmutowany za trzy dni będzie o nim głośno . Wiem to z nieoficjalnych źródeł Teraz będzie panika zobaczycie !!!!!!!

Na Państwa portalu od dłuższego czasu pisze komentarze jakiś idiota negujący istnienie Covid 19. Jest pod każdym artykułem. Podpisuje się "anonim" Nie jest to "robot" jak w przypadku linków do sex stron z którymi nie potraficie sobie poradzić. Uważam że komentarze tej osoby nie powinny ukazywać się na portalu. I równocześnie administratorzy powinni o jakość portalu dbać. Umożliwienie aktywności takim świrom świadczy o tym, że pracownicy KCI zwyczajnie nie nadają się do tej pracy.

Agnieszko przestań zabraniać ludziom swobód obywatelskich. To, że dla ciebie bycie niewonikiem nie jest uwłaczające, to nie znaczy, że inni podzielają twoje poglądy.

Ocho widzę komuś tęskno za komuną.

Niestety, ale nie tylko Agnieszce. Jak widzę co czasem wyprawia policja to się zastanawiam czy żyję w Polsce czy na Białorusi.

Wolność wypowiedzi

Wszyscy się tam w końcu wybija sami. Nikt normalny tam nie mieszka niestety. Może skończy się stanie pod sklepem I picie w parku.

A kim ty jestes zeby twierdzic ze nikt normalny nie mieszka w glogowcu? Chyba dawno tu nie byles/as ze tak uwazasz.

Park to jest już parę lat zamknięty a piją pod każdym sklepem czy to w mieście czy na wsi. Zobacz jaka patologia jest w Kutnie ???? Nie każdy z Głogowca jest patologiczny. Nie wrzuca się wszystkich do jednego wora.

Glezgoł ma swoją chwilę sławy ????????

Glasgow* to tylko mówi patologia. Każdy normalny mówił Głogowiec

Wszcząć pilnie postępowanie dyscyplinarne i w sprawie o wykroczenie a także zgłosić do sanepidu tego policjanta bez prawidłowo założonej maseczki!

To co bracia się pobili czy gościa zaprosili i go ubili? Siedzi tam u nich jeszcze ta larwa znana kutnowskim policjantom i nie tylko?

Panie Policjancie! Maseczka do poprawy! Nos odkryty, usta odkryte, no jak tak można, taki przykład dawać? Chroń Pan okolicznych mieszkańców, którzy ją noszą i chronią w ten sposób Pana! emoji Obywatelskie pouczenie, mandatu tym razem nie będzie.

Arogancja obecnej policji przechodzi ludzkie pojęcie.

Pewnie mieli choroby współistniejące.

...alkoholizm

Ale z ciebie debil!

Co tam, konkubenta Ci pobili wsiorze?

Nigdy nie zrozumiem ludzi(?), którzy kpią z cudzej śmierci.

Niestety ale tak się uformowało polskie pokolenie kabaretów, disco polo i jeżdżenia po remizach... Drenaż kulturowy trwa tu od X lat

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także