Rejestracja i logowanie

[FOTO] Mocne słowa przy placu Wolności: "Świat ukrywał żydowskie zbrodnie"

Wydarzenia 08-11-2019 Autor: bnp
68

"Polska nie jest nic winna Żydom" - grzmią środowiska prawicowe w sprawie słynnej ostatnimi czasy ustawy 447. Przysłowiowego języka w gębie nie zapomnieli też kutnowscy działacze, którzy w skromnym gronie zebrali się dziś popołudniu przy placu Wolności. Celem wydarzenia miało być uświadomienie społeczeństwa w temacie amerykańskiej ustawy JUST oraz przekonanie mieszkańców do podpisania się pod obywatelskim projektem mającym zabezpieczyć majątek narodowy przed żydowskimi roszczeniami. Nie zabrakło mocnych słów przypominających o żydowskich zbrodniach na Polakach. 

Organizatorem zgromadzenia był klub im. Romana Dmowskiego. Przy placu Wolności zebrała się garstka kutnowskich działaczy, a z głośników słychać było hasła nawołujące do podpisania się pod projektem. Prawicowcy nie przebierają w słowach, przypominając o ukrywanych przez świat żydowskich zbrodniach, m.in tymi popełnionymi przez owianego złą sławą Salomona Morela, komendanta Obozu Zgoda. 

Przypomnijmy, że amerykańska ustawa 447, zdaniem ugrupowań prawicowych, ma zmusić Polskę do wypłaty odszkodowań Żydom. Ustawa występuje pod skrótem JUST (Justice for Uncompensated Survivors Today), została podpisana przez prezydenta Donalda Trumpa w maju 2018 roku i jest zarejestrowana w bazie aktów prawnych pod numerem 447. Deklaracja dotyczy zwrotu mienia żydowskiego, pomocy ofiarom Holocaustu, edukacji o Zagładzie i dbania o żydowskie dziedzictwo. 

- Środowiska żydowskie domagają się od Polski 300 miliardów dolarów za tzw. mienie bezdziedziczne po Holokauście. Polska nie jest nic winna Żydom. Musimy dać opór prawny tym roszczeniom. Nasz cel to przekonanie 100 tys. Polaków, aby podpisali się pod obywatelskim projektem ustawy, która ma na celu zabezpieczenie naszego majątku narodowego - mówili podczas dzisiejszego zgromadzenia członkowie klubu im. Romana Dmowskiego. 

komentarze (68)
Dodaj komentarz

Czubow jednak nie brakuje po prawej stronie

NIESZCZĘŚCIE, TRAGEDIA A POTEM UPADEK. Jak będą zbierać podpisy pod petycją o obalenie pierwszego szkodnika i grabarza RP , to z przyjemnością podpiszę. Amen

Adrian też podpisze. Ma spore doświadczenie emoji

Ech - BARANY/ lewackie, prawicowe i inne/ - jak zwykle dajecie się wpędzić w kozi róg- a żydzi zacierają ręce- BIJCIE SIĘ POLACY

Żydzi byli obywatelami Polski i jeśli jakiś szmalcownik odebrał im majątek to obowiązkiem każdego państwa które wie czym jest przyzwoitość powinno im zrekompensować straty. To samo dotyczy Polaków którym podobne pomioty odbierały tak godność jak i majątki.

przeczytaj tą ustawe, zrozum i dopiero sie wypowiadaj. tam chodzi o majątek bezdziedziczny

Za kogo mnie masz? Za nacjonaliste? Litości kobieto! Doskonale wiem co zawiera ustawa wiem że polskie prawo kie przewiduje zwrotu bezdziedzicznego. Więc po co ta banda niewyksztalconych nieukow bije pianę.

Masz szmalcowników w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Krakowie itd., którzy działają do tej pory. No i co, jakie masz propozycje ? Żadnych ! 

W żadnym kraju prawo spadkowe nie przewiduje zwrotu majątku państwu. W żadnym ! ! !

A kto POLSCE ZWRÓCI ZREKOMPENSUJE STRATY PONIESIONE W CZASIE OSTATNIEJ WOJNY? PYTANIE!!! KTO WYWOŁA I i II WOJNĘ ŚWIATOWĄ??? KTO ZROBIŁ NAJWIĘKSZY INTERES???

Odp.: Żydzi.

I co na to Żyd Jezus i Żydówka Maryja?

Zapytaj ich.

Każda partia działa wyłacznie dla siebie i swoich partyjnych korzyści. Po cóż są podpisy ? One wyłącznie są dla poparcia danej organizacji, nie sprawy. Każda sprawa jest dobra by je zdobyć a najlepiej taka, pod którą każdy może się podpisać a jeszcze lepiej wyrazić swoje niezadowolenie lub gniew. Niemcy wykupują ziemię, Rosjanie wykupują towary, Brytyjczycy biegają nago, Czesi wcale nie są śmieszni i nie lubią nas. Kaszubi, Ślązacy, Górale to nie polacy .... i tak można w nieskończoność.

Badania pokazują, że im więcej w człowieku tzw nacjonalizmu (agresja wewnątrzgatunkowa) tym mniejszy iloraz IQ. To nie przypadek, że ludzie, którzy mają liberalny gospodarczo i lewicowy światopoglądowo sposób postrzegania świata są na szycie piramidy Masłowa.

A ty świński koszerny ryju jesteś na szczycie piramidy debilstwa i podłości.

Świnia to inteligentne, zwierzę czego nie można powiedzieć o tobie, amebo.

Walka z nieuzasadnionymi roszczeniami ze strony żydowskich organizacji kojarzy się niektórym z faszyzmem? nic tylko usiąść i płakać . 

Unforgiven, po pierwsze nie Tobie decydować, czy są uzasadnione czy nie - to sprawa sądów; po drugie, z tego co kojarzę reprezentujesz poglądy mocno prawicowe, a prawica dość ostentacyjnie akcentuje nietykalność własności prywatnej, więc o co kaman? - każdy kto sie poczuwa do tej własności może o nią walczyć; a po trzecie, cała ta akcja to robienie burzy w szklance wody, która wymierzona jest na zbicie kapitału politycznego (i to nie przez Żydów, a przez Polaków niestety).

sad but true ...ręce opadają... 447 to roszczenia BEZ SPADKOWE.Rozumiesz ? Nie ma spadkobiercy, to roszczenia plemienne i żaden sąd się tu nie wypowie ponieważ żaden sąd nie rozpatruje spraw gdzie NIE MA spadkobiercy. Chcesz się pomądrzyć to sprawdź dobrze o czym mowa . Tu nie ma żadnych praw do własności człowieku ty nie wiesz o czym piszesz.

"ze co?" - ho, ho, widzę znawca tematu jakich mało... To w takim razie, o co chodzi Tobie, człowieku, i takim jak Ty? Naprawdę wierzysz, że Polska będzie oddawać bezspadkowe mienie pożydowskie na podstawie amerykańskiego "widzimisię"?

Żadna organizacja żydowska nie pójdzie z tymi roszczeniami do sądu .mają przecież najlepszych prawników,a dlaczego?---bo porządek prawny w cywilizowanym świecie skutecznie uświadomi im że sie ośmieszają. Uzasadnione roszczenia trafiają do sądów tak jest z Oporowem i panem z Australii.

Unforgiven, czyli w takim razie Twoim zdaniem, tego typu sprawy będą załatwiane za każdym razem przez ambasadę USA czy może osobiście przez Trumpa? Poza tym, o jakim "porządku prawnym w cywilizowanym świecie" piszesz? Podaj przykład tego "cywilizowanego świata", na które państwa się tutaj powołujesz, które to państwa są dla Ciebie autorytetem i wzorcem?

Roszczenia które nie mają podstaw prawnych konsultowane są przez dziwne delegacje,spotkania wysłanników MSZ o czym dowiadujemy się z tajnych notatek. O porządku prawnym w cywilizowanym świecie mogę jedynie napisać tyle że ustawa 447 posłużyła byłemu radnemu Jackowi Saramonowiczowi do złożenia interperacji odnošnie majątku czy nieruchomości kutnowskich należących do żydów .W interperacji mowa jest o inwentaryzacji kutnowskich nieruchomości należących do owej mniejszości wyznaniowej.Odpowiedz miasta była zgodna z polskim porządkiem prawnym i brzmiała --spiep..aj dziadu.

Bardzo enigmatyczna ta Twoja wypowiedź. I w zasadzie ani niczego nie tłumaczy, ani nic z niej nie wynika.

Jak u Gogola. I smieszno i straszno zarazem.

Jak widać w Polsce rodzi się organizacja podobna do chorwackich ustaszy ( nacjonalistyczni - katolocka zbrodnicza organizacja z czasów wojny światowej ) Wstyd!

Zakładam że wszyscy wiedzą jaki los spotkał chorwackich ustaszy w Austrii .

Aż 12 minusów za napisanie prawdy prosto w brunatne ryje. Niestety odpornym na prawdę nikt nie wmówi że czarne jest czarne a białe białe...

Brawo chłopaki za odwagę - Troczewski byłby z Was dumny

Adolf też.

Czy ja dobrze widzę tam po lewej Tiger Bonzo?

Niech wezmą ten swój majątek w postaci kamiennic ktore my polacy przez lata utrzymywalismy remonty podłączenie wody oddadzą pieniążki za te lata a reszta jest dla nich powodzenia zycze izraelitom jude

Nie trzeba było zabierać to byś nie utrzymywał.

Widzisz, oni mogą wtedy zażądać kasy z np. z symulowanego zysku za wynajem. Pamiętaj, że zawsze znajdzie się większy cwaniak od Ciebie.

Wydaję mi się, że jednego z nich widziałem kiedyś wśród ekipy organizującej festiwal muzyczny w Kutnie. Innego organizatora festiwalu (nieobecny tutaj) widziałem parę razy na spotkaniach Konfederacji. To już jakieś szaleństwo. Chyba zbrzydł mi kutnowski światek fanów mocnych brzmień. Dzięki chłopaki, ale metal, którego słucham ma kolor czarny, a nie brunatny.

Czy niedługo na kutnowskich koncertach zaczną pojawiać się faszystowskie kapele (groteskowo nazywane przez nacjonalistów "patriotycznymi")?

P O T Ę Ż N E zgromadzenie!

To nie miało być zgromadzenie, zbierali podpisy

Lepiej niech plastikowe nakrętki zbierają.

Jak zwykle wypowiedź na temat.

przecież nie byliśmy suwerennym państwem. niech od ruskich się domagają. to oni u nas i nami rządzili. czy zabraliśmy żydą coś po 89 a wtedy dopiero było prawdziwe państwo i suwerenne. więc roszczenia na wschód do p.putina a on napewno przychyli się do roszczeń panów z pejsami

Caly problem , ze po II Wojnie Swiatowej przez kilkadziesiat lat rzadzila ZYDOKOMUNA, komunisci zydowskiego pochodzenia i to oni przeprowadzili nacjonalizacje , czolowa postac Zyd Hilary Minc.

Tan w ciemnej kurtce z czapką na głowie to mógłby nie spełnić kryteriów rasowych. Brunet o śniadej karnacji i cziemnych oczach ale co tam Polska dla Polackow ;-)

Dobrze że mu foto z profilu nie zrobili :-)

3 nazoli wielka mi akcja XD

Dziecko, czy pożyteczny idiota? Nawet nie wiesz, kim byli naziści!

Byli tępymi nacjonalistami...Niczego nowego tu nie odkryłem. Tylko nie bredź mi tu nieuku o tym, że byli lewakami tylko dlatego, że w nazwie partii mieli "socjalistyczna". Tego typu brednie mogą wmawiać tylko komuś kto edukację zakończył w szkole podstawowej

Nazwie się taki bydlaka pięknie i myśli, że może obrażać innych. Idź do szkoły nie-Pilsudczyku i poducz się. Wydaje ci się że słowem nazista możesz nawalać innych. Dowiedz się kim byli, co zrobili, zwiedź nazistowskie obozy koncentracyjne i dopiero się wypowiadaj na temat nazistów. Jeśli jesteś człowiekiem to nikogo więcej tak nie nazwiesz, jeśli zwykłym szmaciarzem to dalej będziesz bredził.

Polska języka trudna języka...Kogo ty analfabeto wysyłasz do szkoły, mnie? Eh... ty pajacu przecież nie potrafisz nawet składnie pisać w języku polskim! I..., nie staraj się odpisywać bo z takich jak ty robię sobie wielką nieprzyjemność.

Do siebie odnieś, ciemniaku, określenie o trudnym polskim języku. Jesteś zwykłą niedouczoną szują,, która próbuje obrażać innych. Nie uda ci się, bo nikt z takimi jak ty się nie liczy. Tacy, którzy mających inne zdanie nazywają nazistami, uczciwych nieukami mieli pewnie wśród przodków szmalcowników. Zamiast tego podpisu powinieneś nazwać się bardziej adekwatnie: idiotą. Ale pewnie i tak niczego nie rozumiesz, prawda? Uzupełnij wykształcenie , ciemnoto.

Trzeba było przyjść i im to powiedzieć, kozak w necie jak zwykle lewar typowy

A po co miał przychodzić? Co to, jest jakiś obowiązek mówienia wszystkiego w twarz? Innych form komunikacji cywilizowany świat nie zna czy może zostały zdelegalizowane przez prawicę?

Pewnie, lepiej anonimowo. To takie lewackie.

"Heh", to zabawne, zważywszy na to, że zazwyczaj to prawicowa kibolska hołota kryje się za kominiarkami.

Ale tu anonimowo wypowiadają się lewacy. Uprzejmie donoszą, informują kto gdzie stał i czym się zajmuje, krytykują bez lęku o odpowiedzialność za słowa i bez odnoszenia się do konkretów. Nie wnikam w intencje ludzi, o których jest artykuł, ale znieważanie ich tylko dlatego że ktoś czuje się bezkarny, bo anonimowy jest przykładem tchórzostwa. To takie typowe dla pewnej opcji.

"Heh", a na jakiej podstawie twierdzisz, że ci co krytykują to lewacy, faszyści, czarni, żółci czy czerwoni? Może to po prostu ludzie, którzy mają własne zdanie i na tym wypadałoby poprzestać.

Rzecz w tym, że ja nie twierdzę, że to faszyści. Faszyzm to słono, którym lewacy, a może po prostu użyteczni idioci tłuką jak pałką każdego kto ma inne poglądy niż oni. Ja nie wiem o co chodzi ludziom z artykułu, ale nikt z ich akcją nie próbuje dyskutować tylko używa wobec nich słowa -w naszej kulturze -strasznego, słowa- oskarżenia. Ja więc też pozwolę sobie powywijać słowem lewak

Jestem przekonany - a dam sobie za to rękę uciąć - że epitetem "lewak" posługujesz się na co dzień właśnie w stosunku do osób, które mają inne poglądy niż Ty. I sądzę, że nie "wywijasz" nim, bo ktoś akurat użył określenia "faszysta", ale dlatego, że to słowo po prostu Ci pasuje, bo zastępuje wiele innych słów. Prawicowcy po prostu lubią to słowo...

Straciłbyś tę rękę. Na co dzień nie głoszę radykalnych poglądów. Nie znoszę, gdy idioci każdego kto ma inne niż oni zdanie nazywają faszystami. Być może nie znają ani historii, ani znaczenia tego słowa. Pożyteczni- dla niektórych środowisk- idioci. Czy tego chcesz czy nie są tępymi lewakami, bo prawica w tym przypadku akurat zna wagę tego słowa. Uwaga, nie każdy zwolennik lewicy jest bezmyślnym lewakiem.

Ale rozumiem, że już nie przeszkadza ci, gdy "idioci każdego kto ma inne niż oni zdanie nazywają" lewakami. Czy ty w ogóle dostrzegasz jak bardzo stronniczy jesteś? Szastasz "lewakami" na lewo i prawo, ale gdy słyszysz "faszysta" to od razu foch.

A tobie nie przeszkadza, gdy tych, którzy myślą inaczej nazywa się faszystami. W Polsce tak ciężko doświadczonej w czasie II wojny światowej nie ma faszystów. Wszyscy o tym wiedzą, nawet ci, którzy tak nazywają przeciwników, ale w ten sposób pozbawiają ich prawa do wypowiedzi, bo przecież nikt z takimi osobnikami dyskutował nie będzie. Odkrył i stosował tę metodę wobec swoich oponentów Stalin.

Odnośnie pierwszej części Twojej wypowiedzi, to właśnie tym się różnimy - przeszkadzają. Tak samo jak idioci, którzy wszystkich, posiadających odmienne zdanie czy światopogląd nazywają lewakami. A co do obecności faszystów w Polsce, to bardzo się mylisz - są. Są sami faszyści, są ich sympatycy, są ideologiczni spadkobiercy przedwojennych faszystów, a jakby tego było mało, to jeszcze na tzw. marsz niepodległości zaprasza się faszystów z zagranicy.

Nazywanie innych lewakami może być po prostu reakcją na ,,faszystów". Jeśli sprawdzisz daty to zauważysz, że określenie faszyści pojawiło się wcześniej niż lewacy. Upieram się, że faszystów w Polsce nie ma. Nie traktujmy jako reprezentantów silnego ruchu mającego negatywne cele kilku nastolatków, którzy mieli jedynkę z historii i dlatego urządzają urodziny wiadomo kogo, na których hailują w obecności dziennikarza z TVN. Wszelkie tego typu zachowania należy piętnować, karać za propagowanie wrogiej ideologii, ale nie nadawany im jakiejś szczególnej rangi, bo na to nie zasługują.

A określenie "faszystami" może być po prostu reakcją na "lewaków" - i tak w kółko, bo to się już samo napędza (i jakieś daty nie mają tu absolutnie żadnego znaczenia). Naprawdę nie dociera do Ciebie, że określenia "lewak" używasz, jakby było to zupełnie naturalne i uzasadnione, a na epitet "faszysta" obrażasz się jak małe dziecko? Nie dostrzegasz własnej stronniczości? Alkoholik zwykle ma sporą trudność, żeby przyznać się do swojego alkoholizmu. Bez obrazy, ale obawiam się, że w Twoim przypadku jest analogicznie. Co do chłopców, których opisał TVN, to należałoby ich określić raczej mianem neonazistów.

Ani neonaziści, ani faszyści- generalnie ludzie nie odróżniają niuansów i niekoniecznie kojarzą faszyzm z Włochami. Glupota tych sfilmowanych była porażająca. Posłuchaj, zgadzam się z pierwszą częścią Twojej wypowiedzi- spirala po wymianie kilku epitetów nakręca się sama. Natomiast nie zgadzam się z drugą częścią- lewak nie ma tak negatywnych konotacji jak faszysta. Lewak to drobny epitet, faszysta to zło. Dlatego uważam, że ci, którzy innych nazywają faszystami chcą ich nie tylko zdyskredytować, ale wręcz zdehumanizować.

Dla prawicy "lewak" to zło. A dla młodej prawicy, tej spod znaku np. Konfederacji, "lewak" to wróg. To nie jest drobny epitet. To etykieta, która kategoryzuje ludzi i dzieli ich na zasadzie "my"-"oni", przy czym ci "oni" to nie są Polacy, tylko zdrajcy narodu i narodowych wartości, których należy po prostu zwalczać.

Autor bnp przytoczył jeden przykład Salomona Morela komendanta Obozu Zgoda. A żydowscy kolaboranci z okresu II WŚ, a ci z UB i SB, komunistyczni prokuratorzy jeden do tej pory ukrywa się w Szwecji Stefan Michnik i pobiera emeryturę z Polski. Niestety mają Żydzi za uszami i to bardzo dużo i domagają się jeszcze odszkodowań. Myślę, że powinno być odwrotnie.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także