Rejestracja i logowanie

[FOTO] Nasi samorządowcy na dożynkach wojewódzkich. Kto się pojawił w Uniejowie?

Wydarzenia 21-09-2020 Autor: bnp Foto: gmina Krośniewice/gmina Dąbrowice/powiat kutnowski
18

Za nami dożynki wojewódzkie w Uniejowie. Na wczorajszej imprezie nie zabrakło gwiazd polskiej sceny muzycznej (gwoździem programu był występ Maryli Rodowicz), jak i tej politycznej. Poza marszałkiem województwa, Grzegorzem Schreiberem, spotkać można było np. Antoniego Macierewicza.

Do Uniejowa wybrała się silna reprezentacja naszego regionu. Powiat Kutnowski reprezentowali: Marek Ciąpała - przewodniczący Rady Powiatu Kutnowskiego, Tomasz Walczewski - członek Zarządu Powiatu oraz pracownicy Referatu Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego w Kutnie. Na tym oczywiście nie koniec.

W dożynkach uczestniczyli także: wójt gminy Dąbrowice, Dorota Dąbrowska, wójt gminy Łanięta, Tomasz Szczęsny, czy wspomniana wcześniej burmistrz Krośniewic, Katarzyna Erdman. W korowodzie przeszła również reprezentacja gminy Krzyżanów. 

Na uczestników imprezy czekał szereg atrakcji, m.in. strefa wystawiennicza, strefa dla dzieci, strefa Kół Gospodyń Wiejskich i przede wszystkim koncerty muzycznych gwiazd, wśród których najjaśniej świeciły: zespół Pectus i  Maryla Rodowicz.

komentarze (18)
Dodaj komentarz

Maryla R.(TW?! ale czyj? Fałszywa – mówią mi Niewarta jednej łzy Fałszywa – oszukuje nas Na rachunek przyjdzie czas Zaśpiewasz ostatni raz, zatańczysz ostatni raz Fałszywa – tańcz i pij A z ludzi sobie kpij A z ludzi kpij sobie, kpij Jak spytają, powiedz: nie Niech ida tam gdzie chce Hej, fałszywa ja, głupi wy

Jakie to smutne

Obecnie już nawet wyznawcy nie wierzą w teorie zamachu smoleńskiego, prokuratura nie prowadzi w tym kierunku żadnych działań, a posłowie PiS tylko się uśmiechają. Zamach był potrzebny to był promowany, teraz wiadomo, że to głupota więc nikt nic nie robi, nie mówi i cisza. Miliony wydane na urojenia, które pomogły objąć i utrzymać władzę. Może jakiś zwolennik zamachu odpowie mi dlaczego prokuratura nie bierze na poważnie odkryć Macierewicza i jego super ekspertów. Kto kogo robi w balona.

Ta pani na czarno to pani wójt???jeśli tak to ma paręnaście kg więcej troszkę się dopasla

Czy Antoni głosił "prawdy" smoleńskie?

A mam takie pytanie czy jak bym się nabawił takiego koronawirusa na tej imprezie to czy mogę pozwać władze samorządowe za narażenie mnie w końcu przykład z dzie z góry???jak można być tak mało rozsądnym i tak narażać ludzi w czasach pandemii MASECZKI TO CHYBA BY MOGLI ZALOZYC WIELCY SAMORZADOWCY???

jak można sobie robic zdjęcia z macierewiczem? wytłumaczcie mi to, proszę

to proste , trzeba być de............bilem

A Joński nie był? Porzucił monitorowanie ceny pietruszki? Przykre.

Tylko żeby nie zarazili Macierewicza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A maseczki gdzie???

Nasi włodarze zapomnieli o zachowaniu dystansu , ciekawy jestem ile się już zaraziło na tych dożynkach . Piękny przykład dają jak zachować się trzeba , wstyd proszę Panie i Panowie.

Jacy wlodarze?

nie silna reprezentacja regionu tylko PISu, oni tam reprezentują siebie

Za Gierka śpiewała, za Wojtka śpiewała, Kurskiemu śpiewała, każdej każdej władzy sią przypodobała, gdy jej koledzy bojkot ogłaszali. Pycha kroczy przed upadkiem, teraz po dożynkach wyjąc Maciarowi na chlebek zarabia, dno i porażka. Ale zasłużona.

Samorządowcy bawią się nie tylko na dożynkach , ciągle mają gdzieś jakiś bal.

Gdzie Szczęsny że swoim balonem? Odleciał mu?

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także