Rejestracja i logowanie

[FOTO] Pijany mężczyzna wjechał do rowu, potem zaczął się awanturować ze służbami

Wydarzenia 28-09-2020 Autor: toza, bnp Foto: bnp
12

Dziś ok. godz. 15.30 w miejscowości Kurów Parcel (gmina oporów) doszło do zdarzenie drogowego z udziałem samochodu osobowego. Na miejscu jest policja i pogotowie.

Kierowca opla vectry wjechał do rowu, świadkowie zdarzenia wezwali na miejsce policję. Według naszych nieoficjalnych informacji mężczyzna jest pod wpływem alkoholu. 

Na miejscu zdarzenia byliśmy świadkami jak awanturuje się z przybyłymi służbami. 

Zespół ratownictwa medycznego udzielił mężczyźnie pierwszej pomocy. Na chwilę obecną nie wiadomo jakich obrażeń doznał.

 

 

komentarze (12)
Dodaj komentarz

Tak jeździł, że aż wyjeździł.. Niedzielny kierowca

Oj tam , przesadził z dezynfekcją , uświadomił sobie że z wirusem nie ma żartów.

Kierowcom w wieku 18 - 40 lat wydawać prawko na 1 rok z możliwością przedłużenia na kolejny po zdaniu odpowiednich egzaminów jeżeli taki/a osoba nie ma punktów karnych i mandatów. Konieczne badania psychologiczne i psychiatryczne. Część kierowców w tym przedziale wiekowym nie wie do czego służą kierunkowskazy w samochodzie. Nagminne korzystanie z telefonów komórkowych w czasie jazdy. Przekraczanie dozwolonej prędkości. Powodowanie stłuczek i wypadków itd. itd. ........

A kierowcom po 60-ce badania wzroku i słuchu co pół roku

Proponuję samemu udać się do psychiatry, bo ewidentnie są ku temu powody ????

Najlepiej to co miesiąc badania robić i marnować czas i pieniądze. A to i tak nic nie znieni . 

Michał-chyba nie znasz swojego dziadka dobrze.

To gościowi z górnej półki dać i za obrazę funkcjonariuszy dołożyć, i opisać odpowiednio aby wiedział jak się należy zachowywać. W pewnym kraju musiałby trzymać łapy na masce i odpowiadać na pytania, u nas patologia się rozbisurmaniła.

Dyktator z Ciebie. Nie powinno być w polskim prawie kary za obrazę funkcjonariuszy. Tym bardziej, że zachowanie policji wobec obywateli delikatnie mówiąc jest nieodpowiednie. Obecni policjanci wstydzą się nawet przedstawić. Nie dziwię im się, ale przecież wiedzieli jaki zawód wybierają. Czyżby tak szybko zapomnieli słowa przysięgi?

Uwaga natrafiłeś na bardzo rzadki rodzaj KIDA!!!!! ️ ️❌Jeśli dalej chcesz przebywać na tym terenie UBIERZ 2X MASKI I KOMBINEZON ️ ️ ️

Muj dziadek nie jest patologiom on nigdy się tak nie zachowywał nie wiem co mu się stało ????????????

Trzeba dać ogłoszenie, żeby kierowcy w Kurowie powozili w krawatach. Jak wiadomo kierowca w krawacie jest mniej awanturujący się.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także