Rejestracja i logowanie

[FOTO] Pojawiły się pierwsze maszyny. W Żychlinie ruszyła wyczekiwana inwestycja

Wydarzenia 03-06-2020 Autor: toza, Gmina Żychlin Foto: Gmina Żychlin
1

Rozpoczęły się prace budowlane związane z wykonaniem sieci przesyłowych gazu na terenie Żychlina. Pierwsze maszyny i wykopy pojawiły się na ulicy Krasickiego. 

- Przypominamy, że na tym etapie wykonywana jest główna magistrala sieci przesyłowej ok. 8,5 km. Inwestor, czyli PSG Sp. z o.o. Zakład Gazowniczy w Łodzi, za pośrednictwem lokalnych kanałów informacyjnych (m.in. strona www UG) i ogłoszeń poinformuje o rozpoczęciu naboru wniosków przyłączeniowych. Termin naboru zależy od zakończenia budowy stacji regazyfikacji, która powstanie w Dobrzelinie na terenie podstrefy ŁSSE – informuje Gmina Żychlin.

Inwestycja realizowana jest za pomocą technologii przewiertów sterowanych. Daje to możliwość uniknięcia wykonywania tradycyjnych przekopów.

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Inwestycja rozpoczęta SUPER. I.Gdzie jest harmonogram z terminami realizacji inwestycji ? II.Położyć główny gazociąg to jest najprostsze ( najtanszy etap inwestycji ) III. Nadroższym elementem inwestycji jest stacja zgazowania, kiedy będzie postawiona ? IV. Jak jest gazociąg i będzie stacja zgazowania winni być odbiorcy, którzy muszą mieć przyłącze ,instalacje wewnętrzną i kocioł.PROJEKT , WYKONANIE, ZAKUP. TO TRWA. .................... Stacja zgazowania plus główny gazociąg winna by

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także