Rejestracja i logowanie

[FOTO] Policja komentuje poranną kraksę. Jakie były przyczyny?

Wydarzenia 22-09-2020 Autor: toza
6

Dziś rano informowaliśmy o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ulic Lelewela i Chodkiewicza. Znamy już wstępne ustalenia policjantów z kutnowskiej drogówki.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło ok. godz. 8.20. Zderzyły się dwa pojazdy osobowe. Jeden z nich zatrzymał się na drzewie.

Na wspominanym skrzyżowaniu błyskawicznie pojawiły się służby. Miejsce zdarzenia zabezpieczali kutnowscy strażacy. Wezwano także zespół ratownictwa medycznego. Jak ustaliliśmy, poszkodowana została co najmniej jedna osoba. Ruch prowadzony był wahadłowo.

Teraz zdarzenie komentuje Komenda Powiatowa Policji w Kutnie. 

- 54-letni kierujący samochodem marki Volkswagen nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu pojazd marki Mitsubishi. Kierowcy byli trzeźwi – informuje nas podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Otrzymaliśmy potwierdzenie, że jedna osoba została przetransportowana do szpitala – dowiadujemy się, że chodzi o pasażerkę mitsubishi. Jak dotąd nie wiadomo jak poważnych doznała obrażeń, dlatego za wcześnie jest by mówić, czy to zdarzenia będzie kwalifikowane jako kolizja czy wypadek.

komentarze (6)
Dodaj komentarz

to nie golf że budą zatrzęsie

a wystarczy zrobić przewężenie na Lelewela i skończą się wypadki TA JEZDNIA JEST ZA SZEROKA ZWŁASZCZA DLA POJAZDÓW PROWADZONYCH PRZEZ PRZYJEZDNYCH

Wystarczy przestrzegać przepisów ruchu drogowego i patrzeć na znaki. Jezdnia za szeroka ... , za wąska ... itd. A może kierowca do doopy.

najlepiej rondo albo policjanta 24/7

Co on znaków nie widział, śpiących policjantów, ograniczenia widoczności w Chodkiewicza? Myślał,że przefrunie?

jak się jedzie takim wozem to nie czuć Śpiących policjantów to luksusowe auto a znak stop jest po prostu olewany i Bum !!!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także