Rejestracja i logowanie

[FOTO] Poważny wypadek pod Żychlinem, ranny kierowca!

Wydarzenia 12-08-2019 Autor: ez. Foto: OSP Żychlin
20

Chwilę przed godz. 16 policja, pogotowie i straż pożarna udały się do miejsc. Jastrzębia (gm. Oporów), gdzie samochód osobowy uderzył w drzewo. Kierowca był uwięziony w pojeździe.

Wypadek miał miejsce na DW-573. Natychmiast wysłano tam służby ratunkowe. Jak się okazało na miejscu, auto zjechało z drogi i uderzyło w drzewo. Kierowca samochodu został w nim uwięziony, konieczne było użycie specjalistycznego sprzętu przez strażaków. Ranny mężczyzna został przewieziony przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala w Kutnie. Szczegóły zdarzenia nie są jeszcze znane. Wyjaśnia je policja.

W działaniach strażaków, które już się zakończyły, udział brały jednostki z JRG Kutno i OSP Żychlin.

komentarze (20)
Dodaj komentarz

Meszczyzna jadący samochodem stracił przytomność w wyniku czego uderzył w drzewo . Nie jechał szybko miał zapięte pasy , Zdarza się, więc domysły i zbędne insynuacje proszę o zostawienie dla siebie .

Hej Luis Roland desperacko nie na temat twój komentarz . Zajmij się swoją piękną .. Bank ma Bank

Poduszki nie odpalily ---- wlascicielom mazd 6 w pierwszej wersji GG przypominam, ze byla szeroka akcja serwisowa na wymiane poduszek przednich. Nawet jesli auto nie jest serwisowane, a pewnie wiekszosc juz nie jest mozna podpytac sie w serwisie w Lodzi i za darmo wymienia. Moze komus uratowac zycie.

ZWIERZENIA ROWERZYSTY , CO MI TAM łódzkie ,mazowieckie....jeżdżę codziennie 60-tka rowerem , kutno-płock, tam jest dopiero horror, 1- wypadniesz z trasy , to łatwo nie wiedziesz z pobocza, a próba nierozważna może skończyć się położeniem roweru prosto pod koła samochodu, myślisz ,że ustoisz? nic podobnego ,wypadniesz ...ponieważ salwujesz się ucieczką, gdyż jesteś trzecim w linii tym najsłabszym od prawej , naprzeciw auto , czasem tir, który pędzi ostro ...to pierwszy w linii, drugie w linii to auto ,często tir też pędzi ostro i nie zwolni za mną , tylko podmuch zostaje w gaciach , utrzymasz się ok kontynuujesz jazdę dalej , nie utrzymasz wywali na pobocze i albo walniesz w słupek z napisem 60 , albo pobocze wykonane z tłucznia i z kamieni wyrwie ci kierownice z rąk, i tak leżysz i kwiczysz, dobrze ,że w rowie albo na poboczu, 2- w okolicach skrzyżowań ,strach ****em zaczepić o wysokie krawężniki , uda się ,jesteś szczęśliwy jedziesz dalej,zaczepisz, zakołuje cię polegniesz prosto pod koła auta jadącego z tyłu za tobą więc oddalam się , blokując innym drogę na tym odcinku lub jednak ryzykuje i z duszą na ramieniu staram się przejechać ten odcinek, i tak wygląda codzienna jazda rowerzysty z 60 -tki, wzajemna złość tych na dole na tych co siedzą wyżej i złość tych wyżej na tych co jadą niżej....więc jak do tego wszystkiego dodasz odrobinę złości, cząstkę nieprzespanej nocy, garść wkurzającej rozmowy przez telefon, najbliższe godziny i i perspektywa współpracy z koleżeństwem ,którego już mam serdecznie dość , moment nieuwagi i .....nieszczęście gotowe ...ot taka moja przysłowiowa wieża babel....

To czego jeździsz po takich drogach baranie

a ile masz latek chlopczyku? dosięgasz noskiem do stołu? i za literki sie bierzesz? fu fuj malutki

aleś głupi emoji jadłes coś , może siano bys se zjadł

cd... sądzę ,że filtr edytora ustawiony jest zbyt ostro, chciałem napisać " zaczepić p.e.d.a.ł.e.m a wyszło gwiazdki***em, co ma zdecydowanie gorsze i wulgarne znaczenie

zasłabł bo wiem rozmawiałem ze swoją ciocią i powiedziała że zasłabł mój wujek ma choroby sercowe. jeżeli chodzi o jego stan to miał złamane kilka żeber

może i by uwierzył ktoś

bo ci ktoś uwierzy

Kurczaki będą miały drugi kurnik????

Allle urrrwał!!!!

Policja to powinna zatrzymywać za rozmowy przez telefon średnio 8 na 10 osób jezdzi bez zestawu słuchawkowego z telefonem przy uchu.

Na takiej drodze to nic dziwnego

Droga bardzo ładna żeby wszystkie takie były.

Kto szybko zapindala i nie myśli tego później wolno niosą ...

Droga wojewódzka to żenada ,ma około 3 m szerokości,bardzo niskie pobocza.Zrobili ograniczenie do 60 km/h. W województwie łódzkim zapomnieli że era furmanek się skończyła a nastała era samochodowa. Kończy się woj.łódzkie zaczyna się woj. Warszawskie i od razu inna bajka,droga szeroka a zarazem bezpieczna.Jadąc tą drogą rowerem to masz przez cały czas mokre plecy ze strachu żeby cię nie rozjechał samochód czujesz się jak kamikadze.

Trudno się z Tobą nie zgodzić , faktycznie nie ma tam szału z tą drogą , ale samochody powinno się prowadzić z rozsądkiem a nie zapiel..alać . W tym przypadku człowiek nie miał wpływu na swoje zachowanie , choroba nie wybiera.

Mazowieckie :-) warszawskiego mariano nie ma

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także