Rejestracja i logowanie

[FOTO] Rozsypane pobocze na Przemysłowej. Wszystko przez...

Wydarzenia 16-09-2019 Autor: toza
4

Dlaczego to pobocze wygląda tak, jak wygląda? Z pytaniami takiej treści zgłosili się do nas mieszkańcy ul. Przemysłowej w Kutnie.

Mieszkańcy ul. Przemysłowej co jakiś czas zgłaszają się do naszej redakcji narzekając na stan drogi, a konkretnie nieutwardzonego pobocza  w pobliżu przejazdu kolejowego, po prawej stronie jezdni w kierunku ul. Krośniewickiej.

- Najgorzej jest w czasie intensywnych opadów deszczu, jednak wiadomo – te dziury trzeba omijać niezależnie od pogody. Nikt przecież nie chce uszkodzić sobie samochodu – mówi nam jeden z miejscowych.

Zapytaliśmy więc Urząd Miasta w Kutnie o całą sytuację. Magistrat dostrzega potrzebę modernizacji pobocza. Poprawa jego nawierzchni została wykonana już w ubiegłym roku, jednakże jego stan pogorszył się z uwagi na trwające prace inwestycyjne prowadzone z użyciem ciężkiego sprzętu przez PKP.

- Po zakończeniu prac modernizacyjnych przez PKP miasto dokona niezbędnych napraw nawierzchni pobocza – informuje nas Biuro Prasowe Urzędu Miasta w Kutnie.

komentarze (4)
Dodaj komentarz

Ciekawi nas mieszkańców ulicy Raszewskiej czy kolej nasze wyrwy ponaprawia

Nie rozumiem. PKP prowadzi prace ciężkim sprzętem. Dewastuje wszystko do okola a miasto czyli my z podatków mamy płacić za remont tego? Zakładam że Miasto ma podpisaną jakąś Umowę z PKP w której PKP zobowiązuje się naprawić szkody i dać jakaś rekompensatę np w postaci ekranów na długości całej inwestycji. Jeśli nie to proponuję właśnie z uwagi na dewastacja nawierzchni i pobocza postawić tam znak ograniczenie dla 3,5 tony i zobaczyć co na to PKP. Dziwne jest to ze najwięcej szkody jest robione na przeciwko domu Pani radnej Rzymkowskiej której to jak widać nie przeszkadza. Może dlatego że to inwestycja pobłogosławiona przez PiS ?

Najlepiej wstrzymać wszystkie inwestycje w Polsce bo ciężki sprzęt niszczy drogi. Co pani Rzymkowska może zarządzić w tej sytuacji? Może budujmy nasz kraj za pomocą taczek?

Dookoła piszemy razem .

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także