Rejestracja i logowanie

[FOTO] Wiemy coraz więcej. Konfederacja prezentuje liderkę w naszym okręgu

Wydarzenia 21-08-2019 Autor: toza, Ruch Narodowy Łódzkie Foto: Ruch Narodowy Łódzkie
30

Właśnie dowiedzieliśmy się kto będzie otwierał listy Konfederacji Wolność i Niepodległość w naszym okręgu wyborczym w trakcie jesiennych wyborów do parlamentu. Mowa o pochodzącej z Łodzi Izabeli Walczak. Jest to jedna z liderek Ruchu Narodowego w naszym województwie.

Izabela Walczak otrzymała pierwsze miejsce na liście w okręgu nr 11 (Sieradz). To magister filologii Uniwersytetu Łódzkiego która ma 20-letnie doświadczenie jako manager i lider projektów w środowisku międzynarodowym, zarządzała zespołami i relacjami z klientami w Europie, specjalizowała się min. w procesach zakupowych. Prelegent na konferencjach, współautorka książki o nauce języków obcych; obecnie pracuje jako wykładowca akademicki.

Konfederacja Wolność i Niepodległość jest największym porozumieniem środowisk wolnościowych, narodowych, rolniczych oraz ruchów pro-life. Za główne cele partii stawiane są walka o polskie interesy na arenie międzynarodowej, obniżenie i uproszczenie podatków, powstrzymanie bezprawnych roszczeń o zwrot mienia bezspadkowego, oraz wsparcie dla polskiego rolnictwa i sadownictwa.

komentarze (30)
Dodaj komentarz

Bardzo dobra jedynka, ma Pani mój głos!

wróg komuny..... Komuno wroc!!!!!!!! tylko ty jestes kochana !!! Glosuj na Lewice !!! Gmułka jeden ,,Gierek jedenn ,, Jaruzelski jeden a tu tyle Zł.........iii

W mojej ocenie, rządy PiS są szkodliwe dla Polski, ale rządy Konfederacji to byłaby już katastrofa z punktu widzenia wolności, niezależności i indywidualności jednostki.

Bolszewia i nacjonalizm to praktycznie jedno i to samo. Inaczej tłumacza sobie tylko grabierz.

Ci, co będą na nich głosować nie hejtują, tylko pójdą do urn i dadzą im szansę, gdyż tylko oni się nie splamili

Tak nie splamili się myśleniem

Jestem patriotą, nie nacjonalistą. Nie interesuje mnie brunatna kato-narodowa Polska. Konfederacja to ostatnia opcja na którą mógłbym oddać swój głos.

Jezeli masz problemy z rozróżnianiem kolorów,to zgłoś się do specjalisty.Ta choroba to chyba Daltonizm.Szybkiego powrotu do zdrowia życzę.

"wróg komuny", nie płacz jak nacjonalistyczna baba. "tu mieszkam" nazwał rzeczy po imieniu - nic dodać, nic ująć.

Ty też nie widzisz bialo-czerwono?Proniemieckie media dokładnie Ci mózg wyprasowaly.

No, już nawet zaczynam mówić po niemiecku emoji Na szczęście mamy takich biało-czerwonych "bohaterów", jak ty. Dzięki wam zbłąkani obywatele mogą poznać "jedynie słuszny" kierunek do celu, jakim jest osiągnięcie stanu "prawdziwej" polskości.

Nie z mojej bajki, ale na pewno bardziej uczciwi niż PiS. Na pewno jakaś alternatywa dla POPiS-u dla kogoś kto ma poglądy prawicowe. Ci co maja poglądy lewicowe powinni głosować na Lewicę, a centryści na Koalicję Polską. POPiS nie zasługuje na głos.

Konfederacja nie przelicytuje PiS w najbliższych wyborach. Genialny Wódz z Nowogrodzkiej - Jarosław zabezpieczając PRAWĄ FLANKĘ swojej partii umieścił na listach wyborczych do parlamentu m.in. Andruszkiewicza i Rzymkowskiego - zaprawionych w boju, znanych prawicowych nacjonalistów. NA PRAWO OD NICH - TO JEDYNIE KOMORY GAZOWE.

Tak sie zapytam . Skąd to bydło uciekło ??? Nie było odstrzału na takie Bydlęta ????

Ja rozumiem, że w Polsce nie ma na co glosować ale musiałbym mieć gwóźdź wbity w mózg aby zagłosować na konfederację. (co prawda mniejszy niż w przypadku popisu)

Katoliccy ekstremiści w unii z neofaszystami - po prostu szpital psychiatryczny w pełnej obsadzie :-)

Taki cytat mi się przypomniał: "Kiedy wrzeszczą Bóg, Honor, Ojczyzna, to mam wrażenie, ze pierwszy ich opuścił, drugiego nigdy nie mieli, a trzeciej nie umieją zdefiniować".

A gdzie słynny Kondeusz? Czyżby go Kornel nie chciał na posła? Nie docenił wielkości?!

Menadzer z długoletnim doświadczeniem chyba w KWC :-) nie uwłaczając KWC

A do kompletu " rudy ch.u.j " na pewno wredny !

Faszystowskie sku....rwy.....syny spod znaku krzyża ! Banda idiotów !

I możesz ich w doopę pocałować. Nic więcej:-)))))?

No nareszcie ktoś godny krzyżyka.Nazwisko polskie i wykształcenie,oraz doświadczenie.Brawo.

Polskie nazwiska czyli te związane z kulturą szlachecka to te kończące się na ski, cki, dzki... Więc o co ci chodzi?

He, he, już lecę, pędzę i głosuję na te polskie nazwiska emoji

Zmienił się może przekaz programowy czy w dalszym ciągu obowiązuje hasło wymiany na drzewach liści na komunistów ?

Został chyba tylko ten, hołotę czerwoną i nie tylko pis i k.k. im podprowadzili.

Musiałbym mieć naprawdę nie po kolei w głowie, żeby głosować na narodowców. Chcę żyć w Polsce normalnej, a nie w takiej, w której nagle okaże się, że jestem za mało polski, za mało katolicki, albo kultywuję nie tę formację wojskową, którą nakazuje partia. Cenię sobie fakt, że jestem niezależną jednostką, nie należę do wyimaginowanego monolitu kulturowego, mam własne zdanie, świętuje co mi się podoba, nie wierzę w Boga i obnoszę się z tym tak samo, jak inni obnoszą się z krzyżykami na szyjach, a seks traktuję jako przyjemność i rozrywkę, a nie jako metodę prokreacji. Chcę żyć w państwie świeckim, w którym taki czy inny bóg nie jest istotą nietykalną.

Bu hahahahahahahaha!

Co to jest, to jakaś kpina, ten nasz narod kompletnie sfiksował

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także