Rejestracja i logowanie

[FOTO] Wypadek na „Jedynce”, są poszkodowani! Na jezdnię wbiegł łoś

Wydarzenia 17-09-2019 Autor: ez. Foto: KPP Kutno
6

Uszkodzone 3 pojazdy i trzy osoby ranne - to bilans dzisiejszego wypadku, do jakiego doszło rano na 249 km autostrady A1 w kierunku na Gdańsk. Doszło do niego, ponieważ na jezdnię wbiegł łoś.

Na miejsce zdarzenia natychmiast udały się służby ratunkowe. Jak się dowiadujemy, na drogę wprost pod pędzące samochody wbiegło zwierzę. Łoś najpierw pojawił na pasie w kierunku Łodzi, po czym wszedł na drugi pas - w kierunku Gdańska. Wskutek tego łącznie trzy pojazdy zostały uszkodzone.

Niestety 3 osoby doznały obrażeń, a zwierzę w wyniku zderzenia z samochodami nie przeżyło.

-  17 września 2019r około godz. 6:00 rano na autostradzie A1 (249 km) pod Kutnem na jezdnię wbiegł łoś.  Zwierzę spowodowało niemałe zamieszanie, gdyż zderzyło się z trzema pojazdami. Najpierw łoś wpadł pod koła samochodu jadącego w kierunku Łodzi, po czym przebiegł przez barierę oddzielającą pasy ruchu i zderzył się z dwoma innymi pojazdami jadącymi w kierunku Gdańska. W wyniku tego zdarzenia trzy osoby zostały ranne, z czego dwie osoby karetką przetransportowano do szpitala w Kutnie. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia - informuje KPP w Kutnie.

komentarze (6)
Dodaj komentarz

To był łoś super ktoś. Stary pogromca golf-ów. PS Dobrze, że kierowca golfa cały.

dobrze ze sprzedalam motor jezdzilam bez prawka

Szkoda zwierzęcia, łoś to pięknie zwierzę.

Łoś takie ogrodzenie jakie jest przy autostradzie to bez większej trudności przeskoczy zwłaszcza że ogrodzenie jest niewiele wyższe od człowieka.

Uważajcie! W ostatnich dniach kilka razy trąbiłem na łosia chcącego wskoczyć na jezdnię. Tam gdzie są znaki ostrzegające przed zwierzyną nie ma żartów...

Przecież autostrada jest ogrodzona,chyba ze zniszczył ogrodzenie

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także