Rejestracja i logowanie

Gang słodziaków skradł serca dzieciaków. W Biedronce padł rekord! Dyskont ma już kolejny hit...

Wydarzenia 03-12-2019 Autor: bnp
10
Gang słodziaków skradł serca dzieciaków. W Biedronce padł rekord! Dyskont ma już kolejny hit...

Sarenka Hania, Borsuk Bartek, Lisek Lucuś i spółka nie tracą sympatii małych Polaków, w tym również maluchów z Kutna. Szał na maskotki z Biedronki trwa w najlepsze. Ba - w popularnym dyskoncie padł kolejny rekord. W zaledwie dwa tygodnie sprzedano ponad 7 mln pluszaków z Gangu Słodziaków! W najbliższym czasie można spodziewać się kolejnego oblężenie sklepów. Wczoraj na półkach Biedronki pojawiła się bowiem słodziakowa wersja Milionerów. 

Akcja „Gang Słodziaków” rozpoczęła się 26 sierpnia. By wziąć w niej udział, wystarczyło do 18 listopada. na specjalnych kartach kolekcjonerskich zbierać naklejki przyznawane podczas zakupów w Biedronce. Dzięki zgromadzeniu ich odpowiedniej liczby, klienci mogli odbierać za darmo maskotki lub książki opowiadające o przygodach Gangu Słodziaków w terminie do 1 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

W sumie przez 14 tygodni trwania akcji (26.08-1.12), Biedronka wydała klientom ponad 7,2 mln Słodziaków. Tym samym, ubiegłoroczny rekord został pobity. W akcji dostępnych było 10 Słodziaków – cztery duże i sześciu Juniorów. Najpopularniejszymi okazały się być większe maskotki. Na pierwszym miejscu znalazła się Sarenka Hania, na drugim Nietoperz Nikodem, a podium zamknął Borsuk Bartek. Wśród Juniorów najchętniej sięgano po Zajączka Zuzię, Sówkę Zosię i Liska Lucusia.

Co więcej, na półki sklepów Biedronka trafiła właśnie gra „Gang Słodziaków Milionerzy”. W puli pytań znalazły się te dotyczące literatury dziecięcej, filmów animowanych, świata roślin, zwierząt oraz oczywiście znajomości przygód Słodziaków. Na każdego, kto zdecyduje się powalczyć o tytułowy milion, będzie czekał specjalny „Słodziakowy Banknot Zwycięzcy”.

- Gra z pewnością będzie cieszyła się dużą popularnością, bo już same liczby podsumowujące akcję Gang Słodziaków są imponujące - przekonuje Dorota Wrotek-Gut, dyrektor ds. komunikacji marketingowej w sieci Biedronka. 

Niesłabnącą popularnością cieszą się również przygody biedronkowych bohaterów spisane na kartach książki „Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany. Gang Słodziaków”, która trafiła do ponad 620 tys. klientów w całej Polsce. 

komentarze (10)
Dodaj komentarz

Stałe tylko awantury przy kasach o te naklejki. Jakby kochani rodzice swoim kochanym dzieciom nie mogli kupić tego pluszaki od reki . To tylko 50 zł. A z socjalu dostają po 500 zł. ŹENADA.

Biedronka zarabia właśnie na takich głupkach jak Wy. To co się działo przy kasach to istny cyrk. Latanie po owoc, warzywo, dopełnienie rachunku do 40/80 zł, kłótnie o to czemu tak mało naklejek. Obrażanie sie bo następna osoba z kolejki dostala naklejki klienta który ich nie chciał i pretensje do ekspedientka czemu tych naklejek nie podzieliła. Istna patologia. Widocznie ja zawsze muszę trafić na jakaś zadymę w kolejce. Co roku jest taka sama sytuacja. Brakuje misiów A wy dalej nie rozumiecie zapisu do wyczerpania zapasów. Inaczej mówiąc kto pierwszy ten lepszy

Naprodukuja tych 500 plusow dla kasy. A zarobić na nie sami dziecioroby a nie po socjal.

Beata idź się leczyć.

Beata ma rację idioto. Stale awantury przy kasie o te głupie naklejki. I kto je robił. Oczywiście rodzice bachorow. Skoro dostają po 500 na lekką z socjalu to niech kupią za gotówkę bo to i tak pieniądze państwowe. Ale nie lepiej drzec mordę na cały sklep o jedną naklejkę. Bo przecież im się należy i juz.

Głupie zabawki dla jeszcze glupszych 500 plusow.

Aliexpress- mówi Wam to coś??? Z dostawą do domu taniej z Chin jak z pobliskiej Biedronki. Pozdrawiam

dziwne, mam wszystkie słodziaki, małe i duże, wszystkie za naklejki. Wystarczy tylko przeczytac ze zrozumieniem regulamin, który mówi, że akcja trwa do daty X "LUB DO WYCZERPANIA ZAPASÓW" i nie czekać na ostatnią chwilę.

No tak, sprzedano 7 mln slodziakow, aci ktorzy uzbierali naklejki nie moga ich dostac! Chore naciaganie!!!

Hahaha co to jest artykuł sponsorowany? Hahaha, no nie wierzę. Ale dno.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także