Rejestracja i logowanie

Gazele Biznesu z Kutna! Trzy firmy w prestiżowym gronie

Wydarzenia 16-01-2020 Autor: toza
2
Gazele Biznesu z Kutna! Trzy firmy w prestiżowym gronie

Gazela Biznesu to tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Cieszyć może więc fakt, że w XX edycji rankingu zalazły się trzy firmy z Kutna.

„Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.  Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking sporządza dziennik "Puls Biznesu", nieprzerwanie od 2000 roku. Podobne zestawienia sporządzają jego odpowiedniki ze Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel w poszczególnych krajach są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

Gazele Biznesu 2019 to firmy, które spełniają poniższe kryteria:

  • rozpoczęły działalność przed rokiem 2016 i prowadzą ją nieprzerwanie do dziś
  • w roku bazowym 2016 przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy  3 a 200 mln złotych
  • w latach 2016-2018 z roku na rok odnotowywały wzrost przychodów ze sprzedaży
  • w latach 2016-2018 ani razu nie odnotowały straty
  • umożliwiły analizę swoich wyników finansowych przynajmniej z trzech badanych lat (składając sprawozdania finansowe do sądów, przekazując dane do Coface albo udostępniając je poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego).

W rankingu zalazły się trzy kutnowskie firmy – Nijhoff-Wassink, Polska Grupa Vendingowa i Agro Humański Janiszewski. Szczegóły znajdują się na poniższym klipie udostępnionym na facebooku przez profil Invest in Kutno.

komentarze (2)
Dodaj komentarz

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : ****s://wyspakobiet.eu/monia25

A ja słyszałem że jesteś tak brzydka że musisz szukać chłopa

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także