Rejestracja i logowanie

Gra o prestiż i duże pieniądze! W Kutnie odbędzie się finał Pucharu Polski

Wydarzenia 31-07-2020 Autor: toza, lodzkifutbol.pl Foto: stadiony.net
6
Gra o prestiż i duże pieniądze! W Kutnie odbędzie się finał Pucharu Polski

Serwis lodzkifutbol.pl informuje, że w najbliższą środę w Kutnie czeka nas małe piłkarskie święto. Na stadionie miejskim przy ul. Kościuszki odbędzie się mecz o awans na szczebel centralny piłkarskiego Pucharu Polski i 40 tysięcy złotych od PZPN. Zwycięzca pojedynku zagra z beniaminkiem Widzewem Łódź.

W Kutnie zmierzą się Unia Skierniewice (obrońca trofeum) z Pelikanem Łowicz. Mecz odbędzie się o godz. 17 na stadionie im. Henryka Reymana w Kutnie.

- Decyzja taka podjęta została przez Łódzki Związek Piłki Nożnej ze względu na kibiców. Do Kutna zarówno kibice Pelikana jak i Unii nie mają daleko. Przypomnijmy, że przed rokiem Unia pokonała Lechię Tomaszów Mazowiecki po serii rzutów karnych (w normalnym czasie gry i po dogrywce 3:3), a mecz odbył się na Stadionie Miejskim Concordia w Piotrkowie Trybunalskim. Dwa lata temu gospodarzem finału był Sieradz – czytamy na lodzkifutbol.pl.

komentarze (6)
Dodaj komentarz

A co dzieje się z Sławkiem??

Jazda z pasiakami ! łowickimi wzorkami!!

Po co nam to? Zjada sie jacys kibole i zdwmoluja nam miasteczko a naprawiac straty bedziwmy musieli sami z naszego budzetu.

Wyborne kluby odwiedzą nasza miasto. Niczym jak rozgrywki między Realem a Barceloną. Jeszcze ta nagroda... Majątek Kulczyków przy tym to grosze. Mecz w środę... normalnie liga mistrzów emoji tylko musi być w dzień... bo Kucieńka nie stać na oświetlenie... emoji

Jazda z k.. Pelikan jazda z kkk

40tysiecy zł to duże pieniądze? Duże pieniądze to min 350tysiecy zł, a nie jakieś marne grosze.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także