Rejestracja i logowanie

Groźnie na Sklęczkowskiej: zderzyły się 2 auta

Wydarzenia 12-10-2018 Autor: ez. Foto: archiwum/poglądowe
1
Groźnie na Sklęczkowskiej: zderzyły się 2 auta

Straż pożarna, pogotowie i policja prowadzą działania na ul. Sklęczkowskiej, gdzie doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

Zgłoszenie do służb wpłynęło około godz. 8:00. Nieznane są jeszcze przyczyny ani okoliczności kolizji oraz czy uczestnicy nie doznali poważniejszych obrażeń. Ustalają je mundurowi z KPP w Kutnie. Na miejscu pracuje także Zespół Ratownictwa Medycznego. Wkrótce więcej informacji.

Jak informuje asp. szt. Edyta Machnik, oficer prasowy kutnowskiej policji, zderzyły się tam opel i suzuki. Nie ma osób rannych.

- Zgłoszenie wpłynęło o godz. 7:58. Na miejsce udały się dwa zastępy straży pożarnej z Kutna, których działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i neutralizacji wycieków z pojazdów - informuje dyżurny kutnowskiej straży.

Komentarze
komentarze (1)
Dodaj komentarz

PROSZĘ WYBUDOWAC RONDO.NIEDOSZŁY RADNY

UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także