Rejestracja i logowanie

Internauci oceniają samorządowców. Którego z polityków lubicie najbardziej? Znamy wyniki

Wydarzenia 22-11-2019 Autor: bnp
63
Internauci oceniają samorządowców. Którego z polityków lubicie najbardziej? Znamy wyniki

Nieco ponad rok temu Polacy wybrali swoich przedstawicieli w samorządach. Radni i włodarze zdążyli już zapracować na opinie wyborców, a internauci chętnie oceniają ich działania na stronie portalsamorzadowy.pl. Jak w oczach mieszkańców powiatu kutnowskiego wypadają lokalni politycy? Który z nich jest ulubieńcem tłumów, a którego lud nie darzy zbytnią sympatią? Postanowiliśmy to sprawdzić. 

Na terenie naszego powiatu działa 11 samorządów. Ubiegłoroczne wybory przyniosły kilka zmian na stanowiskach włodarzy gmin oraz przetasowania w radach. Czy nowe twarze lokalnej polityki zyskują u internautów lepsze noty niż "stara gwardia"? 

Jak wynika z ocen na portalsamorzadowy.pl, niesłabnącą sympatią cieszy się prezydent Kutna, Zbigniew Burzyński, którego pracę ocenia pozytywnie prawie 72 procent internautów. Podobną notą może pochwalić się nowy wójt gminy Strzelce, Tomasz Grabowski, odrobinę słabiej - 69 proc. - wypada wójt Oporowa, Robert Pawlikowski, prawie 66-procentowe poparcie ma z kolei burmistrz Żychlina, Grzegorz Ambroziak.

Na przeciwległym biegunie znajdują się wójt gminy Łanięta, Tomasz Szczęsny i starosta Kutnowski, Daniel Kowalik. Tego pierwszego popiera niecałe 30 proc. głosujących, zwolennikami młodego starosty jest natomiast zaledwie... 13 proc. internautów. 

A jak jest w przypadku kutnowskich rajców? Tutaj prym wiedzie radny Rafał Jóźwiak z ponad 85-procentowym poparciem. Blado wypadają przy nim m.in Michał Łucki (25 proc.), Robert Stępniewski (28 proc.), Grzegorz Chojnacki (20 proc.) czy Arkadiusz Olesiński (16 proc.). Dokładne dane znajdziecie tutaj - KLIK

Każdy może oddać głos na stronie https://www.portalsamorzadowy.pl/ocen-samorzadowca/

 

komentarze (63)
Dodaj komentarz

A najlepsze jest to że na tym portalu można oddać swój głos raz na tydzień. Wszyscy samorządowcy mogą też głosować na siebie wiele razy. A kto jest ulubieńcem tłumów to się okaże przy następnych wyborach samorządowych.

Ja również wybieram Pana Prezydenta Burzyńskiego.

kułwa !!!!! tylko jedno zdjęcie? nima na co popatrzeć.

Co dolega prezydentowi na co horuje??

Ze zmartwienia ,że nie umiesz pisać po polsku ha ha .

Młodzi widać ze więcej działają w tym mieście niż kiedykolwiek brawo.

sikory po burzy boczkim boczkim i po kosykufce, a kasy nima

Login, 2019-11-23 10:17:26 Podobno przedwczoraj na komisjach radni głosowali wniosek radnych PIZ za podwyższeniem wynagrodzenia Erdman. Radni byli przeciwni. Gdy był znany wynik głosowania, Erdamn wyszła z sali i ponoć tak pie r dol nę ł a drzwiami, że o mało z futryny nie wyleciały. To pokazuje prawdziwą klasę człowieka. Dzięki takim zachowaniom wiadomo, dlaczego idzie się po władzę

Jak mieli się zgodzić skoro ta Pani przez rok nic nie robiła tylko uskuteczniała kolesiostwo.lizusowstwo,szczucie,rozwalanie wszystkiego wokół,napuszczanie na siebie ludzi a do tego nieuctwo.Tej Pani chyba Krośniewice już podziękują.

Erdman podobnie jak Szydło wie, że wg ewangelii autokraty Kaczyńskiego - WŁADZA, KORYTO i KASA to się IM K*RWA PO PROSTU NALEŻ.Ą, bo oni są wszak pomazańcami narodu - przynajmniej do czasu POLSKIEJ WERSJI TRYBUNAŁU NORYMBERSKIEGO .

Czy ktoś potrafi opisać zdjęcie nr. 1 ?

Przynajmniej dzialalaja

Jedyne w czym działają to komentarze w internecie,ale tym zajmują sie już odpowiednie instytucje.

Twoimi się zajmują misiek. Myślałem, że już wiesz skoro tak ucichłeś :}

Trzech nierozłącznych kumpli, jak trzy nierozłączne paski na spodniach, a ten czwarty to przypadkiem nie rodzina z dyrekcją zamku?

Brawo Tomek! W końcu coś dzieje w tej gminie. Szkoda tylko że wystawiłeś tyle rodziny po urzędach. To twój wielki minus. Szkoda.

A co się dzieje? Inwestycje na które załatwił kasę poprzednik? Ciekawe czy będzie się czym chwalić w następnych latach?

oh tak, to dlatego za poprzednika brakowało na wszystko kasy- po prostu oszczędzał ją dla następcy..

Zobaczymy czym obecny się pochwali w następnym roku, bo narazie to jedzie na fali sukcesow poprzednika, a bycie oszczędnym to raczej zaleta.

Haha no ta fala sukcesów zalewała nas tyle lat... istny potop.. Bycie oszczędnym, a niegospodarnym to też różnica. Ale masz rację, zobaczysz sam w nastepnym roku to co niektórzy zauważają już teraz emoji

Za co te brawa. Żenada

Kowalik ma ponad 50 procentowe poparcie. Dla mnie jest to najlepszy starosta .

Nie wiedziałem, że Gargamel miał tyle kotów.

Jak ja lubię posłuchać ile to się w urzędzie zarabia. Co dziwne praktycznie każdy kto przychodzi na rozmowę o pracę zarobkami jest bardzo zadziwiony że jednak milionów to tu się nie dorobi. Urząd ma działać szybko i sprawnie, pracownicy mają być wykształceni i douczeni a wszystko najlepiej za minimalną pensję. Myślę że za 5 lat braknie ludzi do pracy w urzędach albo będą przychodzić na chwilę głodni wiedzy w trakcie lub świeżo po studiach. Wtedy się okaże jak się dbano o samorząd. Każdy kto myśli że w urzędzie zarabia się kokosy za to że pije się kawkę zatrzymał się chyba w latach 90. Na szeregowych stanowiskach często płaca jest mniejsza niż w markecie. Odpowiedzialność i wymagana wiedza, nieporównywalnie. Często trzeba słuchać głupich polityków i robić. Sytuację pogarsza rzesza emerytów blokujących karierę i etataty. A teraz hejtujcie.

Praca w urzędzie jest poniekąd służbą dla mieszkańców a jak mało kasy to idż do Biedronki nikt na siłę w urzędzie nie trzyma.Tylko ciekawe czy dasz radę?

Ja chętnie przyjdę pracować w urzędzie. Gdzie mam się zgłosić, gdzie trwa nabór, gdzie zwalniają się miejsca, bo niezadowoleni pracownicy przechodzą do prywatnych firm, w których właściciel jest panem i władcą?

Kto decyduje o inwestycjach? Idiota, chory starzec? Na Bukowej żyje 200-300 ludzi. Nie ma chodnika, dzieci chodzą ulicą. W nowym budżecie ma być budowana Ptasia i Sowia. Na tych peryferiach na Dybowie, tych dwóch ulicach jest max 20 domków, z tego cześć niezamieszkała. Na ulicy Łódzkiej nie ma kanalizacji, a stoi około 100 domów. Prosimy radnych PiS o interwencję tak jak zrobili z ulicą Paderewskiego i Jesienną - wielkie brawa dla nich.

Ojej a władcę Krośniewic walczewskiego nikt nie lubi ????a on taki jest fajny amerykański wszędzie się pcha afiszuje i **** z tego

Nie jest tak, że wyniki głosowania podaję się po głosowaniu? Zupełnie inne wyniki. Ciekawe czy ktoś zainterweniuje z tą manipulacja

Oczywiście KCI robi gównoburzę żeby sobie słupki oglądalności podbijać. Ja tu juz więcej nie wchodzę i żałuję że na stronę tego pseudo głosowania wszedłem.

Wogole są inne wyniki kci co to ma znaczyć????

Czy przed napisaniem tego żenującego artykułu wchodziliście na stronę, którą linkujecie ??? Żenada "redaktorzyny", żenada...

Caryca! Caryca! Caryca! Caryca z PGR Krośniewice jest the best of!

Kowalik ma 55%. Okropna manipulacja

Manipulacja? To chyba TVP nie oglądałeś przez ostatnie 4 lata.

Tak trochę nie zręcznie ale Walczewski i Kowalik to takie pisowskie kur....wy !

PiS przegrał Kutno. Miało być lepiej bez Konrada ale gdyby to były Jednomandatowe Okręgi Wyborcze (czyli tak jak poprzednio) to jak najbardziej ludzie Burzyńskiego obsadziliby wszystkie stołki. Wygrali w każdym obwodzie po staremu, z jeszcze większą różnicą głosów. Komitetowi Burzyńskiego urosło poparcie do rady miasta z 39% (2014) do 50% (201emoji. PiS urosło z 21% (2014) do 29% (201emoji. Komu poparcie wzrosło bardziej? To jest ciągła fala wznosząca ludzi Burzyńskiego, co wybory to lepiej.

Na pewno nie jest się przez przypadek przewodniczącym rady miasta. A emeryci i tak odejdą, nie ma żadnego ukrytego planu, to zegar tyka. Inna sprawa, że następnym prezydentem będzie ten, kogo wskaże Burzyński. Mariusz Sikora brawo!

Mam nadzieję, że Burza nikogo nie wskaże i po prostu ich oleje tak jak oni oleli jego gdy teraz choruje i jest na zwolnieniu. Wszyscy w Urzędzie wiedzą o co chodzi.

Przestań, facet. Mariusz Sikora ma być prezydentem? Jesteś na prochach? Jakie on ma kompetencje do takiego stanowiska? Jakie wykształcenie, jakie doświadczenie w zarządzaniu? Funkcja przewodniczącego Rady Miasta to funkcja stricte reprezentacyjna i fasadowa i nawet Chojnacki sobie z nia radził ale to nie jest stanowisko dające doświadczenie w zarządzaniu miastem. Przecież taki kandydat to śmiech na sali.

Popatrzcie jakie wykształcenie maja co niektórzy wojtowie. Srednie zaoczne

Powinni postawić na Feliniaka. Jeśli nie to może stworzyć swój komitet. Więc niech się lepiej zastanowią.

Feliniaka? Lecz się człowieku! On nawet nie ma matury!

Feliniak? Niech go sobie Konfederacja wystawi na prezydenta Polski. Nacjonalistom w Kutnie dziękujemy.

Wysokie poparcie dla Burzy i Jóżwiaka nie dziwi. To po prostu normalni, przyzwoici ludzie. Z kolei każdy kto zna lub miał do czynienia z p.p. Boczkają, Chojnackim lub Mariuszem Sikorą też się nie zdziwi ich niskimi notowaniami. Burzyński ma trochę kłopotów ze zdrowiem i w przyszłych wyborach raczej nie wystartuje i w tej sytuacji cały jego obóz zostanie pozbawiony sensownego lidera. Wróble ćwierkaja, że państwo z otoczenia Burzy maja plan zastąpić Go Mariuszem Sikorą. Z ich punktu widzenia pomysł jest znakomity bo facet nie wybije si e na samodzielność więc Boczkaja z Wdowiakiem mają nadzieję rządzić nadal zza pleców tego pożal się Boże kandydata. Osobiscie wątpie jednak aby ten pomysł się zrealizował bo nie sądzę by Kutnianie wybrali na prezydenta kogos tak przeciętnego i bez wyrazu jak w/w p. Mariusz. Mam nadzieję, że wygra Józwiak i że pozbawiona Burzy ekipa jego radnych odejdzie z władz miasta na zawsze. Bez niego nie znaczą nic.

Który to pisowski radny wysmolił? Rekun. Przedstaw się

Nazywam się milion bo za miliony cierpię katusze...

Cytuj dokładnie i podawaj źródło Rekun. Wstyd i poruta tak sobie klepać pościk jak się jest niedouczonym ujadaczem.

Mówi sie cytata a nie cytat. To po pierwsze. Po drugie nie zaznaczyłem cudzysłowiem, że to cytata więc błędu nie popełniłem. Myślę więc, że pierwsze słowo twojego nicka doskonale oddaje poziom jaki tu zaprezentowałeś.

Oj zabolało cię pisowski podnóżku że ci się błysnąć ynteligencją nie udało. Pa. Już dość się z ciebie ludzie ponabijali cytato.

Na każdej ulotce wyborczej rok temu Burzyński oznajmiał że kandyduje ostatni raz. Coś się słabo orientujesz...

Łucki? Kto to taki? Ten co się tak pcha do zdjeć niechciany?

Moim zdaniem jet to najlepszy starosta jakiego do tej pory miał powiat. Panie Danielu dla mnie jest pan ani brat ani swat. Ale widać że pan jest człowiekiem kulturalnym i prawym, posiadającym wiedzę i wysoką kulturę.

Mieszkaniec powiatu: przeczytaj komentarze pod Twoim postem: wszystkich rozbawiłeś.

Daj spokój albo wez leki. I naucz sie pisać. "kulturalny posiadający wysoką kulturę". Proszę Cię, litości.

Gargamel miał takiego kota, a na imię było mu Klakier emoji

Piszecie nieprawdę manipulujecie ludzi !!!!Skandal

Ale manipulacja. Wszedłem na stronę i wyniki są zupełnie inne.

Ja starostę oceniam pozytywnie pomimo że nie lubię PISu.

spadaj wazelniaro !!!!

Znowu sztuczne głosowanie i nabijanie procentów kto więcej znajomych ma i więcej głosów załatwi . Śmieszni jesteście gołym okiem widać kto coś robi i udziela się w Kutnie

A kto mógłby pozytywnie oceniać obecnego starostę????????????????,totalne dno i wodorosty

i kijanki!!!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także