Rejestracja i logowanie

Jedno auto dachowało, drugie zatrzymało się na drzewie. Sprawcą pijany kierowca

Wydarzenia 12-11-2019 Autor: bnp Foto: ilustracyjne
12
Jedno auto dachowało, drugie zatrzymało się na drzewie. Sprawcą pijany kierowca

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło w miniony weekend w regionie. Jednym z poszkodowanych jest mieszkaniec naszego powiatu. 

Zdarzenie miało miejsce w piątek, w godzinach wieczornych w Pomarzankach (gmina Gostynin). Brały w nim udział dwa auta osobowe: mercedes i volkswagen. Na miejscu działania prowadzili strażacy z Gostynina, Włocławka, Lubienia Kujawskiego i Sierakówka, a także policja i zespół ratownictwa medycznego.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że sprawcą wypadku był kierujący mercedesem 58-letni mieszkaniec powiatu gostynińskiego, który uderzył w volkswagena kierowanego przez 37-letniego mieszkańca powiatu kutnowskiego. W wyniku zderzenia mercedes dachował na drodze, a volkswagen wpadł do rowu, po czym zatrzymał się na drzewie. Obaj kierowcy doznali obrażeń i zostali przewiezieni do szpitala. 

Jak się okazało, 58-latek był pod wpływem alkoholu. Teraz, za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwości, będzie odpowiadał przed sądem. 

komentarze (12)
Dodaj komentarz

to kiedy wogóle był ten wypadek i gdzie w końcu?

W piątek przed 19. Akurat tam przejeżdżałem... prędkość musiała być niezła...

Dzisiaj w nocy milicja stała na bimbach w Miksztalu też pewno wypadek,za mało patroli na tej drodze,pędzą ludzie tam

To prawda- jeżdżę tam często. Z moich obserwacji wynika, że w terenie zabudowanym 55 to za wolno. Poza terenem zabudowanym czasem 100 jest za wolno... a policja jak stoi, to stoi w Grodnie, Sokołowie, albo w Kozicach. Wszyscy, co często tam jeżdżą wiedza gdzie uważać.

Pomarzanki, gmina Gostynin

58-latek był pod wpływem alkoholu, pan nowobogacki, tacy myślą, że im wszystko wolno.

Kolejny idiota komentator

Redakcja dobrze pisze to było w pomarzankach gmina Gostynin na dw 581, tuż za Łaniętami w stronę Gostynina. Drodzy komentatorzy na Kutnie świat się nie kończy.

Skąd taka informacja? ???? To było w pomarzanach gminie krosniewice

Pomarzanach Droga redakcjo

Pomarzanki za lanietami w kierunku gostynina

Ojejku ,straszne

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także