Rejestracja i logowanie

Jutro uroczystości patriotyczne na pl. Piłsudskiego

Wydarzenia 14-08-2019 Autor: ez.
14

Prezydent Miasta Kutno, Kutnowska Rada Pamięci Narodowej oraz Dyrektor LO PUL w Kutnie zapraszają do udziału w uroczystościach poświęconych 99. rocznicy Bitwy Warszawskiej oraz Święta Wojska Polskiego. 

Obchody odbędą się w czwartek (15 sierpnia), a rozpoczną się o godz. 18:00 mszą świętą w intencji ojczyzny w kościele p.w. św. Wawrzyńca. O 18:50 z kolei zaplanowano przemarsz ul. Królewską na pl. Piłsudskiego, gdzie odbędzie się dalsza część uroczystości, a w niej podniesienie flagi państwowej na maszt, przemówienie prezydenta miasta, apel pamięci oraz złożenie kwiatów.

komentarze (14)
Dodaj komentarz

Dobrze że w Kutnie pamięta się o takich świętach. W niektórych miastach to święto kaszanki albo disco polo

Oj, przydałby się teraz Piłsudski, żeby pogonić tę brunatną kibolsko-nacjonalistyczną zarazę, udającą patriotów.

Ty taki bardziej koszerny Polak?

wróg komuny, a ty, jak rozumiem potomek tych, co wiwatowali, gdy do polskich miast wjeżdżali panowie z trupimi czaszkami na głowach?

Dokładnie... Niestety nie mamy Piłsudskiego żeby to nacjonaliastyczne brunatne nic wysłać do Berezy. Spokojnie jest brunatna tama ale woda rośnie... Jeszcze trochę zegar już tyka... Tyk, tyk, tyk...

Przegonić to trzeba teraz tęczową zarazę panie tfu Polak .To nowa dżuma 21 wieku trzeba to wyciąć w zarodku żeby nasze dzieci nie oglądały na ulicach zboczeńców i dewiantów .

To może ich do kosciólka nie posyłaj...

Pani Fru ponad połowa ****ów to jednocześnie pedofile taki fakt niestety .Oczywiscie 0,2 pedofili to księża i nad tym boleje.

Trafione w 10

Szojrung , rozumiem, że sam należysz do tej połowy, skoro jesteś tak dobrze zorientowany. Na twoim miejscu tak bym się tym nie chwalił.

Oczywiscie w pierwszym szeregu pisuary.

Zabawne...po tylu latach kościół katolicki, który razem z endekami ukuł pojęcie cudu nad Wisłą chcąc odebrać zasługi Piłsudskiemu i Polskiej Partii Socjalistycznej dziś podszywa się pod tamto zwycięstwo! Ten sam kościół katolicki, który doprowadził do rozbiorów Polski przystąpił do Targowicy i potępił powstania narodowe!

Prawda... Tylko z jednym się nie zgodzę. To nie jest zabawne.

I znów będą się co niektórzy lansować i pozować do zdjęć.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także