Rejestracja i logowanie

Kandydat PiS zarzuca nieczystą walkę a sam... stawia plakaty niezgodnie z przepisami

Wydarzenia 11-10-2018 Autor: toza
94

Wystarczy krótki spacer ulicami Kutna, by przekonać się, że do wyborów coraz bliżej, a wszystko oczywiście za sprawą plakatów wyborczych spotykanych niemal na każdym kroku. Pół biedy, gdy twarze kandydatów „upiększają” miejsca, które zostały do tego przeznaczone. Gorzej, gdy w tej materii zaczyna panować samowolka.

A o takim działaniu możemy mówić w przypadku jednego z kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do Rady Miasta. Jego plakaty znalazły się bowiem w kilku miejscach, w których znaleźć się nie powinny.

Nam udało się uwiecznić na zdjęciach trzy takie lokalizacje - pas zieleni przy przejściu dla pieszych prowadzącym do Szkoły Podstawowej nr 9, chodnik przed Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej i pas zieleni przy przejściu dla pieszych na wysokości bloku przy ul. Chrobrego 4.

Kutnowski Urząd Miasta potwierdza, że plakaty wyborcze nie powinny znajdować we wskazanych miejscach, a całą sprawą już zajęła się Straż Miejska.

- Patrol Straży Miejskiej potwierdził w dniu dzisiejszym umieszczenie materiałów wyborczych kandydata PiS do Rady Miasta Kutno na chodniku i pasach zieleni na terenie miasta bez wymaganej zgody na zajęcie pasa drogowego. Straż Miejska skontaktowała się z koordynatorem wyborczym dla danego okręgu, który został zobowiązany do pilnego usunięcia materiałów wyborczych bądź też do wystąpienia o wydanie stosownej decyzji – informuje nas Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Co ciekawe, jakiś czas temu ten sam kandydat rozpętał na facebooku sporą dyskusję zarzucając jednemu z komitetów nieczyste zagrywki w trakcie kampanii wyborczej. Chodziło o rzekome zrywanie jego plakatów wyborczych. Część z internautów uważa, że jego plakaty faktycznie mogły zostać zerwane przez jego konkurentów inni z kolei, że nie ma na to żadnych dowodów i równie dobrze kandydat PiS mógł zrobić to sam, by potem podgrzewać atmosferę (LINK DO DYSKUSJI NA FACEBOOKU).

Wydarzenia

Zapytaliśmy także o to, czy do magistratu wcześniej wpływały podobne uwagi i skargi a jeśli tak, to jakich dotyczyły one komitetów i miejsc. Z odpowiedzi dowiadujemy się, że to drugi taki „wybryk” kandydatów PiS. Jak informuje nas Biuro Prasowe, 9 października otrzymano zgłoszenie dotyczące ulicy Wyszyńskiego od zarządcy jednej z nieruchomości, gdzie plakat został częściowo umieszczony na ogrodzeniu bez żadnej zgody.

- Straż Miejska skontaktowała się z koordynatorem wyborczym i plakat został przesunięty – informuje Biuro Prasowe.

Dzień później otrzymano kolejne zgłoszenie, które tym razem się jednak nie potwierdziło.

A Czy Wam rzuciły się w oczy plakaty znajdujące się w nieodpowiednich miejscach?

komentarze (94)
Dodaj komentarz

PiS -owcy tak drzewa w powiecie obkleili plakatami.że dziecioly z głodu zaczęły zdychac

Przestań ćpać kolego

KCI jest rzadko na I do to want przez p.Prezydent wiec uderz w sto a novice sie odezwalas. Ktos musi oczerniac kandy tatami Bo widocznie ma poparcie spoleczne.Czyzby bali sie mlodych i wyksztalconych ludzi co beda im patrzec na rece? .Ale nieswiadomie temu modem czlowiekowi zrobili darmowa reklame.

Nawet nie wiedziałem, że te taki kandydat jest i nie wiedziałem na kogo oddać swój głos. Dzięki KCI za reklamę Pana Janusza, teraz już będę wiedział na kogo oddać swój głos.

Czyli nie wiedziałeś kim jest nic o nim nie wiesz i będzie na niego głosował. Ha! Tak może postąpić tylko tępy pisowiec.

Jak KCI z kimś walczy, to znaczy że jest to dobry kandydat!

Przytoczony tutaj piknik dla dzieciaków z Placówki Opiekuńczo Wychowawczej Tęcza organizował Bartosz Czechowski z okręgu nr 4 oraz Ewa Rzymkowska a także kandydaci do Miasta.

Pan Czechowski też super kandydat, następny nic nie robi na osiedlu, obiecuję cuda, mści się na wszystkich, a tak naprawdę nawet chodząc z ulotkami nie rozmawia tylko nos w telefonie że aż mu spodnie spadają. ????????????

hahaha ciekawe więcej zrobił przez 9 lat niż ten Janusz w Kutnie przynajmniej działa dla domów dziecka i szpitali

Taaa napewno, ciekawe co zrobił dla szpitala?

potwierdzam bo byłam świetna impreza i to zasługa młodych PiS

Wiecej wyrozumialosci dla mlodego

Tadeusz Woźniak to najlepszy poseł z Kutna prawy człowiek ale nie onr-owiec, jeśli ten janusz jest z nim związanych to na pewno na niego zagłosuje

Młodych ale z zasadami i robiących coś na kutnowskim terenie.....

Januusz przyniosłes cos dla dzieciaków z tęczy.?? Nie tylko się pokaże i spadam dalej....

przyszedł do zdjęć co za bezczelność

Nick kumpel a widac ze menda

ta ludzie z pisu organizowali piknik a on przyszedł tylko do zdjęcia.szkoda słów

Macie dość tych starych a młodym nie dajecie szans!

Januszzzz, Barylla, Pietrusiakkkkowaa i Tadeuszzzzz jedna klika chcą wepchnac i w pupkeee burzy będą wchodzić jak Pan posssel i KRUS

Na śmieci ???? ciekawe jakby się dziecko o to potknelo albo jakaś starsza osoba, jakbyś rentę płacił do końca życia to by Ci się odechciało. Sam widziałem jak na środku chodnika stał potykacz NIE DLA JANUSZ KA

Pani pewnie zazdrosny ze ktos ma checi I pomyslenia zycze duzo usmiechu dla pani Bo zgryzota przez pani przemawia

Kup sobie gościu okulary a nie wypowiadaj się jak matoł.

Jak takie ma zagrywki ma to dobry radny z niego będzie... Oby nie!!! Przynosisz wstyd takim zachowaniem...

ten gosc do solidarnej Pl należy ą nie PiS.!!

A co to za roznica?

A z jakiej listy startuje? Kogo obchodzi z jakiej partii jest

Janusz co ty myślisz że ty możesz wystko robić co chesz sam nawet nie wiesz co robić w polityka człowieku chowaj się do kartonu

Chowaj sie trollu!

Ty się chowaj do kartonu lewaku, tylko PiS!!!

Janusz, powodzenia w wyborach! Na pewno warto Ciebie poprzeć!

Wyretuszowany świeci się jak ta lala...

Czym ten portal różni od TVP niczym też płaci wam administracja haha

Ten Janusz Kołodziejski to szalone rozczarowanie. Łatwo mu przychodzą oskarżenia bez pokrycia i to publicznie. Szkoda. Serio sprawiał lepsze wrażenie wizualnie, jak przyszło do czynów to wyszła z butów słoma.

Młody, może ambitny i wartościowy człowiek, nie znam więc nie oceniam jednak zasady obowiązują wszystkich... również co do reklam wyborczych.

JANUSZ JESTEŚ ok oby więcej takich młodych ludzi w Kutnie. Masz głosy moich sąsiadów bo czują, że to taka akcja straszak. I na Burzę też oni już nie zagłosują

Nie jestem zwolennikiem pisu, ale ostatnio z chłopakiem rozmawiałem i widać że ma łeb na karku. Trzeba stawiać na nowe twarze, może wreszcie coś się w Kutnie ruszy.

A co nie rusza się?! Kutno się rozwija na każdym kroku. A Ty pewnie z PISu ale lepiej się nie przyznać-lepiej brzmi.

Lepiej się nie przyznać,bo żygacie jadem,tacy jasteście nowociaśni i tolerancyjni..

Widzę, że ludziom już w głowach się miesza od tych wyborów... Ja życzę powodzenia dla młodego kandydata, sercem kutnianin a z Warszawy niech wiedzę zdobywa i niech pomoże naszemu miastu w poprawię standardu życia, młodzi najlepiej wiedzą jak poprawić żeby żyło się lepiej!

Smutne, że autorowi artykułu tak zależy na dyskredytacji młodych, ambitnych kandydatów. Panie Januszu trzymamy za Pana kciuki!

KCI najmniej rzetelny portal informacyjny. Czy ktoś w ogóle czyta te artykuły przed publikacją? Napisaliście w nim date 9 listopada jak poinformowalo nas biuro prasowe UM (gratuluje biuru prasowemu za umiejetność podróży w czasie i przewidywania przyszlości) wpłynęło zgłoszenie. Następnie napisaliście że dzień później wpłynęło kolejne zgłoszenie naprawdę macie umiejętność przewidywania wydarzeń. Drodzy redaktorzy trochę więcej rzetelności i prawdy obiektywnej w waszych artykułach.

jak ja widze kogos z pisu to odrazu mam przed oczami kaczynskiego macierewicza czy szyszke i odrazu mam dosc nigdy na pis

A jak widzę kogoś z PO to mam przed oczami wszystkie afery w tym złodziejską reprywatyzacje

A czemu od razu kontra, że PO?Jak ktoś nie popiera Pisu, to po prostu jest mądry, niekoniecznie partyjny ????

w tvp info kłamia w wiadomosciach kłamia w panoramie kłamia co te pisiory zrobiły z tel ewizia jak te psełdo pisoskie dziennikarzyny silace sie zeby weisc w **** pisiora to zygac sie chce

Uczą się od TVM

Jest studentem i mysli nowoczesnie wiec tylko gratulacje za pomysl

Nie wiedziałem, że student myślący nowocześnie to taki który łamie prawo. No cóż być może teraz uczelnie kształcą inaczej....

Januszku jeszcze musisz się podszkloic w tej wawce bo nie sztuka bywać w Kutnie tu trzeba być. Żadnego doświadczenia jako samorządowiec. mieszkaj w tej Wawie i nie pajacuj

W Warszawie się kształci a że w systemie dziennym to i mieszkać trochę musi. Doświadczenie trzeba zdobywać czynnie a nie biernie się przyglądać i dokuczać. To jest prawy człowiek a pomylić się zawsze można i uczyć na cudzych błędach, a że nikt tej metody nie stosowal w wyborach to i mało przypadków do błędów było.

na miejscu trzeba być z wyborcami a nie tydzień przed wyborami szczęścia szukać.ja nie glosuję na niego

Widać, po jego aktywności że interesuje się i działa w Kutnie ale wam hejterzy nigdy się nie dogodzi

EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I Z PLAKATAMI BĘDZIE MOŻNA CHODZIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD ZAKLEJĄ CZYJEŚ LEPSZE SWOIM GORSZYM

Pis oszukal Polakow.islamizuje kraj. Sciaga imigrantow,ktorym doplaca do czynszow i pensji. Czemu nie Polakom? Jaj platforma z nowoczesną dojda do wladzy sciagna nam muzulmanow z relokacji co planowala przed wyborami. Polacy kiedy sie obudzicie?

Przed Mops - idealni odbiorcy patola kutnowska bida nędza - odbiorcy programów PiS . Nienawidze PiS i tej polskiej ciemnoty społecznej kupionej za 500 zł . 

Widać ,że nienawiść nie jest ci obca,a przecież pisowców wyzywacie od najgorszych,jednak takich wpisów pisowcy nie umieszczają.

Święta prawda!

PIS wszędzie widać bo maja najładniejsze plakaty i najmądrzejszych ludzi nie porównujmy całego PISu do Kutna bo akurat w Kutnie PIS jest ok .Pozdrawiam

To śpiewałem ja... Jarząbek...

Burzyński powinien zrezygnować z kolejnej kadencji po tej aferze z oznakowaniem poziomym na ulicy 29 go Listopada. Wydali kilkadziesiąt tysiecy złotych i będą w nocy zamalowywać powierzchnię wyłączone z ruchu. Teraz nie da się już tam jeździć trzeba blokować całe skrzyżowanie żeby skręcić w lewo w 1 go mają. Jaki Pan taki kram ,Burzyński odpowiada za swoich fachowców w urzędzie miasta. Kto zapłaci za powtórne przemalowanie znaków poziomych znaków drogowych??? No kto my podatnicy...

No, to se wygrał emoji.

A ja uważam że potrzeba takich młodych ludzi w Naszej szanownej Radzie Miasta Kutno emojiJestem za Panie Januszu.

Bardzo fajny i mądry chłopak co wy chcecie ludzie . Trzymam kciuki Janusz !!!

Bardzo dobry pomysł z tymi stojakami przynajmniej chłopak wie jak zostać zauważonym.Nie rozumiem co kogo obchodzi gdzie on mieszka to jego sprawa.Myślę że będzie z niego dobry polityk .Pozdrawiam Panie Januszu

Przepraszam za słowa ale rzygać mi się chcę wyborami nie ważne co naobiecują kto wygra jakie ugrupowanie /komitet. Polityk - kłamca.

Jak moze byc rady ktory mieszka i pracuje w Warszawie? I on chce byc Radnym gdzie prawie wogole w Kutnie go nie ma. I on myslicie bedzie sie interesowal problemami naszego miasta? Chyba raczej Warszawy.

Cały czas się interesuje nawet projekt obywatelski złożył- Rododendron !!!!!!!!!!!!!! To ty się nie interesujesz bo byś widział

przecież on nie ma pojęcia co tu się dzieje w Kutnie. na żadne spotkania które PiS organizował nie bywał.

Skad takie informacje ?

janusz nie musi placic za reklame, ma chlopok leb do interesow

hahaha milo ze strony KCI za darmową reklamę dla PIS. Wszyscy hejtują kandydata ale reklamę robią.

Janusze coś ostatnio w modzie są. KCI za darmo dobre reklamy robi, po drugie jakby jeszcze napisali zamiast 9 listopad to październik byłoby lepiej.

Jeden stał przed Mopsem .Czyżby czekał na zasiłek ?

hahaha dobre to ci się udało

Nie wiadomo z czego tu się śmiać.

Ktoś nie lubi w Kutnie Januszy, pawlakowi podarli banery a temu zerwali plakaty, ŻENADA

Chłopak dobrze kombinuje, takich ludzi potrzeba w Radzie Miasta. Młody dobrze zapowiadający się polityk. Pozdrawiam

Janusz bedziemy glosowac na ciebie ze zdwojona sila Dobra reklama super no I zadarmo

Świetny pomysł z tymi stojaczkami

Typowy "Janusz". A na tą jego plastusiowatą twarz już patrzeć nie mogę... Gdzie się nie odwrócę, tam On. Boję się otworzyć lodówkę.....

Popatrzcie na Jacka Sikora czy Baranowskiego hahaha

Pod kościołem tez Janusz stał hahaha na plakacie przenośnym

A kto to nieglosuje na PiS konstytucją łamana emeryci bez podwyżek tylko nieroba dają 500+ i inne

To juz jakas kpina. Poza tym PIS to juz przesadza z tymi plakatami. Gdzie sie nie spojrze wszedzie niebiesko.

No i bardzo dobrze,powodzenia PIS!

Byle się do koryta dostać.. Do roboty się weźcie. A nie na łatwe pieniądze czekacie!

on jest z solidarnej Polski. Student do Wawy wracają a nie koryto

23 wielki polityk hahahaha nałożyć karę i tyle a wogole on Wawie a nie w Kutnie ludzie

januszzz wstyd robisz z warszawaki przyjechales i co sobie myslisz zero kultury....tylko zeby sie dostac na sile do miski jak twoi koleszki z pietruszka i baryllaaa

Ale mamy kandydatów! Zachowują się gorzej aniżeli dzieci w piaskownicy.

Dziwnie domysły o ten zerwany plakat, nikogo nie złapał, nie nakrył a oskarża. Dzieciak jest nieodpowiedzialny za słowo. Głos stracony.

A mój głos zyskał bo walczy z układem

Każdy, każdego zakleja, gorzej jak ktoś komuś zrywa plakaty czy niszczy banery

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także