Rejestracja i logowanie

Kandydatka na Prezydenta RP przyjedzie do Kutna! Już w przyszłym tygodniu spotkanie z Kidawą-Błońską

Wydarzenia 27-02-2020 Autor: bnp
147
Kandydatka na Prezydenta RP przyjedzie do Kutna! Już w przyszłym tygodniu spotkanie z Kidawą-Błońską

Małgorzata Kidawa-Błońska, kandydatka na Prezydenta Polski z ramienia Platformy Obywatelskiej w przyszłym tygodniu zawita do naszego miasta. 

O wizycie Kidawy-Błońskiej za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował dziś poseł Dariusz Joński. 

 

komentarze (147)
Dodaj komentarz

Kidawa wygra. Pa pa PAD

Świetna wiadomość. Prawnuczka prezydenta Wojciechowskiego i przyszła Pani prezydent w Kutnie!

Myślę że najbardziej neutralny kandydatem jest Kosiniak Kamysz i na niego zagłosuje w pierwszej turze, potem przeciw zdrajcy bez własnych poglądów.

Dobrze zrobisz , zapomniałaś jak podniósł wiek emerytalny ? I kto tu jest zdrajcą ?

Nie no lepiej dostać grosze ale żeby jak najwcześniej, potem jeszcze przed wyborami trzynastą jałmużnę

Praca dla Polski to zdrada? Bu cha cha cha

Szusowanie na nartach i podpisywanie wszystkiego nazywasz pracą?

Mam pytanie do zwolenników MKB - czy po tym, jak emerytowani zwolennicy PO odbiorą 13 emeryturę można na nich oficjalnie wołać "emerytowana patola" tak jak wołacie na beneficjentów 500+....?

Może mi ktoś przypomnieć jak nazywa się jej pojazd, którym podróżuje...? Kidawóz...? Błońskobus...? Zetor...?

Ciągnikam

Podobno kandydatka przygotowała juz listę 467 pytań do publiczności w stylu " Nie pytaj co Małgorzata może zrobić dla ciebie, tylko zapytaj co ty możesz zrobić dla Polski!"

A przypomniało jej się już jak to 5 razy głosowała przeciwko dodatkowym pieniądzom na onkologie...?

Małgosia to kandydat z rękawa jeszcze kilka miesięcy temu nic nie było o niej słychać

A Duda to kim byl ..

No to co..? Wyszczegolniamy postulaty pani Kidawy? - podwyższenie wieku emerytalnego, ponowne zagrabienie OFE, likwidacja 500+, otwarcie granic dla nielegalnej imigracji, dofinasowanie budowy lotniska pod Berlinem i likwidacja projektu CPK, Likwidacja terminala gazowego w Świnoujściu, kolejne podwyżki VATu, zasypanie kanału na Mierzei Wiślanej, likwidacja TVP i Polskiego Radia, Powró dofinansowania dla TVN i Gazety Wyborczej, zwrot mienia poniemieckiego do Niemiec, redukcja Armii i likwidacja WOT, oficjalne przeprosiny Towarzysza Putina, odwołanie zakupu F35....... coś jeszcze pominąłem...?

Pieniądze z OFE trafiły na subkonta ZUS do którego KAŻDY obywatel pracujący i odprowadzający składki ma dostęp. Likwidacja 500+ to najważniejsza rzecz jaką trzeba zrobić łącznie ze wszystkimi plusami. Nie stać Cię - Twój problem, nie innych. Terminal gazowy był budowany w latach 2011-2014 gdzie spółka została powołana od 2009 - więc PiS w tym kierunki nic nie zrobił. Podwyżki VAT? 1 stycznia 2020 PiS podnosi 5 podatków, nakłada akcyzy na prąd i dokłada nowe podatki na paliwa. Żadna stacja nie była nigdy finansowana z budżetu Państwa - dodatkowo inne stacje niż TVP mają nakazane emisje ogłoszeń społecznych non-profit. Jedyna telewizja finansowana z podatków i obowiązkowemu abonamentowi jest TVP. Likwidacja Armii? Za czasów wrogów PiSu wojsko było obowiązkowe - zniósł ją Zimny L i partia PiS. Zapomniałeś dodać że Marynarka Wojenna miała otrzymać w tym kwartale pieniądze na przetarg dla jednostki o wartości 270 milionów - nie otrzyma. Dlaczego? Potrzeba 300 milionów na 13 i 14 pensję dla górników. Szkoda że nie dodałeś że za czasów PO było paliwo po 6 zł. Lecz wyprzedzę Twoją tezę - paliwo po 5.85 zł było w chwili gdy baryłka ropy przekraczała 110 dolarów. Dziś za baryłkę płacimy 50 dolarów a cena paliwa mniejsza o 60 groszy. Szach mat, przygłupie. Dawaj się dalej rolować

Głupek.!!!!!!!.10..

Jakieś dowody? Cytaty z wypowiedzi kandydatki? Póki co marne insynuacje.

Np chce więcej pieniędzy na onkologię, tylko że 5razy głosowała przeciw, wystarczy ? Mogłaby jeszcze nauczyć się dobrze czytać skoro nic z głowy nie potrafi

Dowody...? Oczywiście - mam dowód osobisty i nie zawaham sie go użyć podczas oddawania głosu na Prezydenta Andrzeja Dudę.

Ktoś kto chce głosować na dudusia z całą pewnością nie jest patriotą

Cmoknij mnie.!!!!!!!!

Klasyczny wyborca PiS. Wiele szczeka, a gdy ma wyciągnąć jakiś kontrargument to woda w ustach.

Czy będzie poruszać temat elastycznego czasu pracy

Już nie długo, już się kończycie -wygadane i z programem - aby do maja i baj baj!!!

Dokładnie... Ja tez już jej nie mogę oglądać.

Do kogo ona tu przyjedzie?Ani to się wysłowić się nie umie ani programu to nie ma .Ona to taka dama bez wyrazu i żadnej formy inteligencji jak kazdy zasrany PO-wiec.[P]OLITYCZNI [O]SZUSCI.KO-wiec[K]ONTROWERSYJNI [O]PONENCI

Do patoli i nierobów pisowskich ,napewno nie

Powinna Ci pokazać środkowy palec, pisioku zapyziały, bo ciemny lud innego języka nie pojmuje.

Kutno pisoskiej miasteczko

Chcąc nie chcąc co raz więcej ludzi odczuwa drożyznę w sklepach, wyższe podatki, wyższe akcyzy na paliwo i prąd. Co raz więcej ludzi zauważa że ich pracą finansują tych którym pracować się nie chce. Nie trudno zauważyć że PiS kupuje wyborców. Najpierw tych którzy nie chodzili na wybory, bo po co? Więc pojawił się program 500+. Pojawiło się oburzenie emerytów którzy całe życie pracowali i nic nie dostali, nagle jest emerytura+. Górnicy jak to zwykle, roszczeniowi więc pensja 13 i 14 - tak, u nich rok trwa 14 miesięcy. Skoro inni dostają to dlaczego rolnik ma być cicho? Nie pada - dopłata za susze. Pada - dopłata za powodzie. Ciągnięcie pieniędzy z UE, teraz świnia i krowa+. Kto następny? Bo na pewno nie 17 miliona PRACUJĄCYCH Polaków którzy odchowali już swoje dzieci bez pomocy Państwa, nie dostają emerytury+, nie są rolnikami ani górnikami. Na to wszystkie przywileje innych zrzuca się w podatkach 17 milionów osób którym NIC NIE PRZYSŁUGUJE z programów socjalnych. PiS obiecał zająć się wyprowadzeniem vat'u, likwidacją firm które działają w Polsce a rozliczają się w rajach podatkowych. W rzeczywistości niszą Polskie działalności jednoosobowe manipulując interpretacjami podatkowymi, a największe koncerny mają eldorado. Myślicie że kto zbiera żniwo z programów socjalnych? Wy?? Śmiech na sali. Zarabiają zagranicznie sieci handlowe jak i zagraniczni producenci którzy wstawiają do nich produkty - produkty które kupujecie za socjalne pieniądze - pieniądze które są transferowane przez kilka spółek jednej firmy aż trafią do raju podatkowego i w Polsce zysk netto wynosi okrągłe ZERO przez co Skarb Państwa z podatku dochodowego od tych firm ma również ZERO. Dlaczego litr benzyny kosztuje obecnie 5 zł gdy cena baryłki kosztuje 52 dolary? Jedyny argument PiSu to drogie paliwa za czasów PO. No niestety, NAJWYŻSZA cena za czasów PO to 5.85 zł za litr przy cenie baryłki ropy 112 dolarów. Obecnie jest połowę tańszy surowiec, a cena za litr jedynie 80 groszy tańsza. Robią Was jak chcą, a Wy stoicie i im klaszczecie bo rozdają pieniądze na które pracujecie, które wydajecie w podatkach. Idąc do pracy, pracując za kwotę 5.000 zł dostajecie na konto 2.400 zł - za możliwość pracy Państwo pobiera opłatę w wysokości 2.600 zł. Nie lepiej by Wasze życie wyglądało mając całą kwotę na koncie? Nie lepiej byście sami decydowali gdzie chcecie być ubezpieczeni, ile chcecie na emeryturę odkładać? Czy to PiS czy to PO czy Lewacy dali w kość niejednokrotnie obywatelowi. A Wy nadal toczycie walki próbując coś udowadniać - walczycie między sobą, zamiast walczyć z tymi partyjnymi patologiami. Prawda jest taka że nie ważne kto będzie u władzy, zawsze będzie działał na Naszą obywatelską szkodę, a dbał o własną kieszeń póki ma taką możliwość.

Sorki znudziło mi się czytać po chcąc nie chcąc...

Wybacz, gdybym tam dołożył pieniążki za przeczytanie to patologia socjalna by się rzuciła emoji zapomniałem że żyjemy w kraju gdzie Polak się sprzedaje. Trzęsiecie portkami o to socjalne że cho cho. Co tam, kredyciki pobrane? Nie będzie z czego spłacać? Ojoj, to smutne - BĘDZIE TRZEBA IŚĆ DO ROBOTY! W końcu... emoji

Chyba liczyć nie umiesz. Albo Cię okradaja z pensji. Bo mając 5000 brutto jakim cudem dostajesz 2.400.

W skład pensji również wchodzą koszta pracodawcy. W ten o to magiczny sposób wychodzi tak jak podałem. Nadal jesteś ślepy?

Dziwię się, że do pensji pracownika nie dodałeś kosztów obsługi długi zagranicznego Skarbu Państwa....

To właśnie pokazuje jakie tłuki umysłowe głosują na PiS. Albo bezrobotna patologia, albo ukończeni etap zawodowy na szkole podstawowej i całe życie na odbijaniu karty na zakładach. Gdyby nie tacy imbecyle społeczni którzy potrafią policzyć do 3 w sklepie to PiS już dawno by upadło i spoczywało na Wawelu. No ale jedyny sposób aby ruszyć ciemną masę to: 500+, emerytura+, świnia+, górnik+. Sprzedajny Polak zawsze się schyli po ochłapy ze stołu Pańskiego i nawet nie piśnie gdy go zaboli w trzecim oku gdy Pan dający ochłapy zażąda zwrotu z nawiązką.

Kandydatka pewnie będzie mówiła o podwyższeniu wieku emerytalnego.

W takim luksusie jak ona pracuje to można ,,harować ,, nawet do 70 .

A nawet do setki, a potem 10 tyś.emerytury, bo nam się należy, bo my jest taka wyjątkowa kasta i intelygenca.

Uwierz że ludzie w wieku 40-60 lat którzy obecnie pracują i nie mają żadnych przywilejów z tytułu 500+, emerytura+, świnia+, górnik+ woleli by pracować do wieku 70 lat niż swoją pracą finansować tych którym się pracować nie chce.

Każdy ma wybór i może pracować dłużej jeśli mu zdrowie pozwala nie siej więc propagandy.

Panie Janusz ty mów za siebie całe życie zapitalaj jak jesteś w stanie ja mam 53 lata i 35 lat pracy czekam z niecierpliwością na emeryturę Acha i pójdę głosować na PiS żeby takie oszołomy jak ty tego przywileju mi nie odebrały

Nikt Ci nie bronił się uczyć gdy był czas, pracować w pracy do której chodzisz z uśmiechem a nie jak na stryczek. To że wybrałeś robolskie życie i fizyczny zapieprz to miej do siebie pretensje. Emerytury dostaniesz 1/3 tego co zarabiasz, PiS dowali Ci akcyzy, podatki śmieciowe, inflacje i będziesz krzyczał pod aptekami: jak żyć?

Frajerze gdyby nie robotnicy fizyczni jadł byś papier w tym swoim biurze. Uczyłeś się i nic w głowie ci nie zostało oprócz komunistycznej propagandy. Możesz pracować do śmierci tylko po co jak pracujesz z takim spranym mózgiem to żadnych efektów nie ma.

Aleś Ty patol Panie Janusz i bzdury wypisujesz obrażające ludzi ciężko zarabiających na chleb. Poszukaj sobie dobrego psychiatry bo coś nie teges z Tobą

Taka rzeczywistość. Narzeka na pracę ten który podejmował za młodu złe decyzje i ciągle mu źle obwiniając wszystkich dookoła.

Pracuję całe życie i płacę podatki, i wolę aby trafiały one do polskich rodzin, niż do cwaniaków i złodziei.

Dlatego chodzisz do sklepów Biedronka, Carrefour, Lidl, Kaufland i wydajesz pieniądze na zagraniczne produkty firm które posiadają wewnętrzne spółki gdzie ostatecznie Twoje pieniądze trafiają do raju podatkowego gdzie do skarbu państwa w Polsce wpływa okrągłe zero złotych. Odkąd PiS jest u władzy pozwala na taką praktykę - i to jest właśnie mafia podatkowa. Bidny ślepy człowieczku

Nie jestem biedny, żyję na całkiem przyzwoitym poziomie, zakupy robię w osiedlowym sklepie( w marketach sporadycznie) i nie jestem chamem.

Bycie biednym nie oznacza jedynie brak pieniędzy. Można być bardziej biednym, umysłowo.

Siebie masz na myśli?ja szanuję każdego i nie oceniam ludzi, co najwyżej ich poglądy, dlatego nie mogę się nadziwić jak kulturalny człowiek może aż tak nienawidzić wszystkiego dookoła i wszystkich nazywać patologią.

Czy będzie można jej zadawać pytania, czy ona będzie zadawać gościom.

Jarek broń Cię Boże zapytać bo jej się kartki pomylą

A ty co zrobiles dla Polski? haha

Do ''panów'' z UM. Nawet po odjeździe tej ofiary losu pan Kaczyński będzie miał się dobrze.

PiSiory będą mieli okazję się wykazać i przenieść swe komentarze na świat realny emoji pewnie znów będzie jak z TVN Uwaga. Miliony pomysłów, hejtu a przyszły 3 osoby. Ci co najwięcej wirtualnie szczekają to w świecie realnym przemykają bez swego zdania. Napluć takim w twarz to za dużo bo ślina cenniejsza.

Jako zwolennik PiS z chęcią pójdę i zadam kilka konkretnych pytań.

Mix, Tyś pewnie nierób albo patol, żyje ci sie dobrze z pracy innych, i szkoda by było to stracic. Ja jestem osobą pracującą i wiem ze tylko Kidawa mnie doceni, a takich jak ty pośle do roboty.

A ty z jakiej patologii pochodzisz, jeżeli nie znasz człowieka, to milcz.

Lapucera chce na prezydentkę???

Fanie pisowców, piszemy "Lampucera" nie "Lapucera" - tak wygląda właśnie kwintesencja wyborców ówczesnej władzy. Niewykształcona, bezrobotna patologia. Czyli to co PiS chciał ruszyć do urn za rzucenie im ochłapów ze stołu

Jak zwał, tak zwał.

Każdy z kandydatów lepszy niż duda

Ciekawa jestem jak zachowa się kutnowska Solidarność... ? 

Czy do tej salki, oprócz sztabu wyborczego p.Kidawy i kutnowskich organizatorów, ktoś się jaszcze zmiesći?Chciałbym też popatrzeć.Lubię dobre kabarety.

To dziala w obie strony. Mam nadzieje że hejterzy Kidawy Blonskiej nie będą mieli nic przeciwko hejtującym Dudę?

Tylko Kidawa Błoński ciemnogrodzie.

Pazerne babsko pcha się do stołka.Menda taka sama jak Tusk.Złodzieje.

Tylko prosze nie zadawać trudnych pytań - wszyscy wiemy jak Małgorzata źle je znosi emoji emoji emoji

Nie no... Jak ją Tusk poparł, to nie ma leszcza - nie wygra emoji emoji emoji

Oj pisiorki strach w **** zajrzał że maliniak się wyprowadzi z pałacu.

Buehehehehehehehehe emoji Aż się posmarkałem emoji emoji emoji

Tyko to Ci zostało

Pewnie POrozmawia o 19mld zl z OFE ktore trafily w dobre rece?

Trafiły na indywidualne subkonta w ZUS i nikt nie pobierał od nich 15% opłaty. Tym się zainteresuj, bo to dopiero kuriozum. Nie należy powtarzać bezrozumnie tępej propagandy, która nie ma nic wspólnego z konstruktywną krytyką.

Będą powtarzać zgodnie z narracja TVP pis

Tak, tylko jak chciałem odejść na emeryturę to mi powiedziano, że tych pieniędzy nie ma i nie będzie.Jedno wielkie kłamstwo i złodziejstwo z tymi OFE od lat i komu tu wierzyć?

Ciężko mieć pieniądze na emeryturę skoro żyje się na socjalnych programach pisiorskich. Bez odprowadzania składek nie dostaniesz emerytury aby bimbać.

Glupi człowieku, chciałbyś mieć taki staż pracy jak ja, więc nie oceniaj nikogo, jeśli nic o nim nie wiesz.Nienawidzę złodziejstwa i cwaniactwa.

Dlatego ZUS trzyma kciuki aby szybko wypłacić Twej rodzinie 4 tysiące zasiłku.

Najlepiej Matiemu. A nie, czekaj....ten już ma jakieś wyroki za kłamstwo.

Natura chciała i końskie zęby jej dała.

tobie już wpadł żal ci

takie zeby maja TYLKO wybrancy

Jedni maja Kidawe drudzy Dude. Szacunek sie przyda. Kazdemu

Na szacunek trzeba sobie zapracować.

Janie, mądrze prawisz. Szacunek to podstawa.

Zgadza się tyle że sporo tu takich co nawet nie wiedzą co to jest

Jeśli Kidawa coś zakończy to na pewno nie wojnę Polsko Polska jak zakończy to 500+ wyprawkę do szkoły 300+, 13 emeryturę która tak chętnie bierzecie a narzekacie na Dudę och i chętnie będziecie pracować minimum do 67 lat a kobiety 65 itd

Wolę pracować nawet do 70 roku życia niż za swoje pieniądze z pracy finansować bezrobotną patologię która za siedzenie w domu dostaje pieniądze.

Prezydent nie ma takich uprawnień jak rząd, więc nie strasz beneficjentów socjalu.

Każda ustawa trafia finalnie do prezydenta,.

A skąd 13. emerytura? - z Funduszu na rzecz niepełnosprawnych! Środki na fundusz - z dodatkowej daniny płacone przez najlepiej zarabiających. Wszystko idzie z podatków tych, którzy pracują. Warto o tym pamiętać.

A skąd 13 i 14 pensja dla górników? Ano Marynarka upada bo straciła 300 milionów dofinansowania które przypadkiem nagle się pojawiły dla największych nierobów zwanych górnikami. Jedyny zawód dla którego rok ma 14 miesięcy.

patologiaruez- Ty ciemniaku, co ty wiesz o pracy górnika w temperaturzu 30-kilku stopni C 1000 metrów pod ziemią; zastanów się co piszesz.

Ludzie w dawnym Pini a obecnie Animexie pracują na chłodniach i jakoś nie mają płacone po 8k netto pensji + 13 i 14 pensji + premii świątecznych w postaci 1.5 wynagrodzenia miesięcznego dwa razy w roku. Nie dostają na Barburkę po 4k netto premii. Dziadostwo i patologia

Tylko że od kilku lat mają prawie 0 pracy bo nie sprzedają węgla i wydobycie idzie głównie z odkrywki w Bełchatowie imbecylu bez szkoły. Trzeba było w Biedronce robić kmiocie

Napisz cwaniaczku kto za te wszystkie plusy płaci.

Zgadza się, płacą najbogatsi, ale nie zapominaj, że są bogaci, również dzięki ludziom, którzy dla nich ciężko pracują.Wszyscy jesteśmy sobie potrzebni, ci którzy pracują intelektem i ci którzy pracują rękami, więc szanujmy się nawzajem.

Gdyby natura chciała to by koronawirusa stworzyła.

Wyborcy PISu zawiedzeni, bo ich idol Kutno ominął, mimo że sam to zapowiedział. Zawsze można dać upust złości w komentarzach.

Będzie, będzie, spokojnie, na deser.

Jeszcze Hołownia i Kosiniak-Kamysz mogliby się pojawi". Też dobrzy kandydaci.

UM. Pewnie zamawia już kwiaty bo przyjedzie Kidawa Wpadka Błoński. Klan Sikorów będzie miał orgazm

A ja mam nadzieję, że ta kobieta z całą stanowczością zakończy wojnę polsko-polską i będzie prezydentem wszystkich Polaków. Może być kontynuatorką swoich wybitnych przodków.

Przodków faktycznie miała wybitnych. Sama jednak jako mgr. socjolog powinna porwać tłumy ludzi ,a tu co?Magisterium zdobyła na WSGK w Kutnie ? Żenada

Po skrócie mgr nie stawia się kropki, intelektualisto.

Za to stawia się po słowie Zofia.

Nie jestem intelektualistom ja prosty człowiek jestem ,który nie czyta gazet itd

Uwaga komunikat!!! Wszystkie jajka w marketach zostaną wykupione!!! Wszystkie jajka na KDB!!

Pilnuj swoich jak je masz

Komunobus, sądząc że jest anonimowy namawia do agresji fizycznej. Zgłoszono odpowiednim instytucjom. Za propagowanie agresji, nawet na forum nalezy się wyrok. Wiec dalej, twoje niby ukryte IP nie zniknie w sieci. I inne posciki pod innymi nickami też nie emoji

Komunobs nie używaj takich zwrotów jak w yborca PO

Więcej kultury i wzajemnego szacunku! To chyba apel "jedynie słusznego" PAD. Widocznie to ma działać tylko w jedną stronę. Przykre!

Jeśli nie ma tej rzeczonej kultury, to właśnie po stronie opozycji, wystarczy zobaczyć jak zachowała sie MKB w Pucku, wstyd.Zero szacunku nawet dla świąt i rocznic państwowych.

Nie to co pisuary 1 sierpnia na Powązkach. Wtedy pokazali swoją kÓlturę.

Ślepowronowi szacunek się nie należy. Jako zdrajca Polski i Płatny Pachołek Związku Radzieckiego nigdy nie powinien mieć grobu na Powązkach lecz w Moskwie

Dokładnie, ale oni takich rzeczy od odróżniają.

Ja wybieram JP II

Komuszki straszą pandemią,a chcą wprowadzić eutanazję.

Eutanazja to już jest, tylko ukryta i nie wprowadzają tego komuszki tylko twoi idole

Przyjedzie szukać koronawirusa?

Czekam na słynne słowa:"gdyby natura chciała to by wiadukt na Grunwaldzkiej stworzyła".

Gdyby natura chciała to by Kidawie rozum dała. Gdyby natura chciała to by Kidawie rozum dała. Gdyby natura chciała to by Kidawie rozum dała. Gdyby natura chciała to by Kidawie rozum dała.

Nie, niech przyjedzie pajacyk Pana Prezesa, niech obieca 1000 + na każdego kto na niego zagłosuje, a potem zabierze w podwyżkach gazu, prądu , wody, wozwozu śmieci i skończywszy na podwyżce benzyny

Była już benzyna za 6 zł i cukier za 7 zł. Było już 6 latki do szkoły i praca do 67 lat. Było już że dla dzieci pieniędzy nie ma i nie będzie. Było że z na zacme czeka się dwa lata. O kurcze - to nie były rządy kaczora, tylko donka, Kopacz, kidzi i spółdzielni Grabarczyka... Sorki nie chce ich już słuchać. Nie ciekawi mnie co chcą mi wcisnąć...

Benzyna za 5.80 zł była w momencie gdy cena ropy wynosiła 118 dolarów. Obecnie cena baryłki wynosi 52 dolary, a cena za litr paliwa 5.20 zł. Skoro surowiec tanieje o połowę to dlaczego paliwa w Polsce drożeją? Żyjemy na akcyzach i podatkach emoji ślepcy socjalni bezrobotni, ha tfu

Dokładnie, ja też nie mogą ani na nich patrzeć, ani ich słuchać, naprawdę jak widzę którąś gębę to przełącam na inny kanał, jestem zdrowszy.

Dla PiSu teraz ważniejsze są świnie i krowy niż bombelki emoji patologia 500+, świnka 600+. Już bym walał aby rolnik dostał 1100+ za swoją pracę, niż bezrobotne pasożyty socjalne

Rzecz w tym, że piniędzy nie było, ani dla rolnika, ani dla bezrobotnego, ani dla dzieci.

I nadal nie ma pieniędzy. Aby je mieć trzeba co raz zabierać w nowych podatkach. Rozdawnictwo jest dobre w momencie gdy budżet jest większy niż zakładano. Nadwyżkę można rozdawać, nie ma problemu. Lecz nie daje się czegoś czego nie ma. Rozumisz chłopcze oderwany od rzeczywistości??

Za dużo tvnu. Nie ubliżam Ci, ale popatrz obiektywnie jak jest. Odróżnij propagandę od tego co nas otacza. Zrób coś na kształt analizy swat... Zdziwisz się. Pozdrawiam.

Do wyborców pisu pewne fakty nie docierają.

" Piniendzy nie ma i nie będzie" bo milerdy zakopane są w Bydgoszczu

Może dowiedziała się z kci o koronawirusie?

Zaraz wyleje się tu rzeka szamba pisowskiego, więc teraz komentuję p. Małgorzata Kidawa-Błońska ma mój głos. A teraz kundle ujadać emoji

Kundel to cie w .....nawet takie coś jak ty ,,co się dziwić ,widać jaki elektorat ma PO,dlatego wolę zagłosować na inne ugrupowanie,nawet na PIS. Szacun dla ciebie, pochwal się w rodzinie jutro jakiś to wspaniały i wielki,,jak żeś pocisnął w necie ...no niesamowity wpis...Brawo ty

Słaba ta riposta

Wręcz przeciwnie - zgasił cię jak Duda Komorowskiego w ostanich wyborach emoji

Łapać POkemony.

PO co ona tutaj,, fałszywa i nie kompetentna osoba. Wyślijcie jej to, niech wie, tak samo jak i ten Biedroń, jego też nie potrzeba w Kutnie.

Duda jest ci potrzebny, ale akurat nie przyjechał, olał cie gęstym moczem

Oj głupiś ty , głupiś, każdy kandydat na prezydenta ma prawo przyjechać.

Ale po co, opowiadać dyrdymały, kłamać i siać nienawiść, to wszystko już było, niech spadają i niech ludzi nie denerwują.

To PIS-owcy ludzi denerwują, zbrzydły mi ich opowiadania o tych 500+, innego tematu nie mają

To nie słuchaj, po co ogladasz tvp, oglądaj tvn niemcy prawdę ci powiedzą.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także