Rejestracja i logowanie

Kiedy nefrologia wróci do Kutna?

Wydarzenia 28-10-2004 Autor: Konto usunięte
0

Przypomnijmy, że 4 paĽdziernika NFZ zerwał kontrakt ze szpitalem na dializowanie chorych z powodu nie podawania chorym erytropoetyny. Oddział został zamkniety i opieczętowany przez policję. Sprawę bada łódzka prokuratura. Jak informuje starostwo powiatowe 5 listopada zostanie rozstrzygnięty przetarg na prowadzenie oddziału nefrologicznego, który zostanie sprywatyzowany i przestatnie funkcjonować w strukturach starostwa.

Tymczsem problemów w szpitalu nie brakuje. Dług przekroczył już 53 miliony złotych i są problemy w funkcjonowaniu szpitala. Starostwo powiatowe, szpital i ZE w Płocku podpisały porozumienie, że od czerwca do końca roku 2004 rachunki za energię regulować będzie starostwo. Dalej nie rozwiązany jest jednak problem zadłużenia szpitala wynikłego przed podpisaniem porozumienia, ktore wynosi 900.000 złotych oraz zasad na jakich regulowane będą płatności za prąd. O tych i innych problemach związanych z zapłatą i dostawami energii elektrycznej rozmawiać będą strony porozumienia 1 grudnia w Zakładzie Energetycznym w Płocku.

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także