Rejestracja i logowanie

Kierowała autobusem i... zatrzymała pijanego kierowcę!

Wydarzenia 12-07-2019 Autor: toza
23

Obywatelską postawą wykazała się Paulina Cieślak, kierowca autobusu łódzkiego MPK. Kobieta na ulicach Łodzi zatrzymała... kompletnie pijanego mieszkańca Kutna. Mężczyzna „wydmuchał” aż 1.6 promila!

- Pani Paulina Cieślak, kierowca* autobusu z zajezdni Limanowskiego, wykazała się wzorową postawą obywatelską i nie lada sprytem w poniedziałkowe popołudnie (8.07.2019). Prowadząc autobus 83 w kierunku Wydawniczej, zauważyła samochód osobowy na rejestracjach z Wielkopolski, który poruszał się po jezdni „wężykiem” - relacjonuje MPK Łódź.

Kobieta okolicach skrzyżowania Traktorowej i Rąbieńskiej dokonała zatrzymania pijanego kierowcy. Jak donoszą łódzkie media, za kierownicą zatrzymanego auta siedział 28-letni mieszkaniec Kutna.

Pani Paulina dopilnowała, aby mężczyzna nie uciekł, po czym oddała go w ręce funkcjonariuszy Policji, którzy na miejscu znaleźli się błyskawicznie. Okazało się, że 28-latek miał aż 1.6 promila w organizmie.

komentarze (23)
Dodaj komentarz

Ja pracując na stacji benzynowej wielokrotnie zatrzymywałem/nie pozwalałem odjechać pijanym kierowcom i jakoś nie pisali o mnie w gazetach imię robiło że mnie bohatera. Typowa żałosna ustawka, damy ładna laske na zdjęciu i niech ludzie wchodzą i niech wyświetlenia będą z nami. Zajmijcie się info z naszego regionu bo czytam że coraz większy rozrzut staracie się mieć a nie potraficie ogarnąć i formacyjne nawet małego powiatu kutnowskiego

Pani udowodniła że prace policji może wykonać każdy bez szkoleń itp. I pani nie marudzi o podwyżkach, lewych L4 i ciągle nie płacze jak to ma ciężko i źle, nie wysyła też donosów jak to robią policjanci

Bo pani ma "ja...ja", a większość "chorowitków" nie.

Fajna jest, jeszcze najfajniejsze na cycuszki

Kutnianin? To zapewne zażywał takie same krople jak Śledzińska-Katarasińska, może lekarz zalecił mu większe dawki?

Z przyzwyczajenia jeździł slalomem...

Chodzi mi oczywiście o studzienki

Bo to był patałach z Kutna...

Dlaczego zatrzymują pijanych facetów? Gdzie, jest parytet?

Pewnie liczyła, że to Olbrychski, albo Felicjańska i chciała autograf.

Przebiegły jesteś jak nasz Bartosz z PełÓ hehehehe

Dobrze, że jej policja nie zatrzymała, po nich wszystkiego można się spodziewać. Brawa dla pani za odwagę i wzorowe działanie.

Nic nie piszecie, czy czuć było od niego woń alkoholu? To chyba istotne, gdybym się znalazł w takiej sytuacji? Bo przecież czasem każdy pojedzie wężykiem. Tyle studzienek w Kutnie na ulicach jest.

Chyba go nie obwąchiwała, bo jak?

Sprawna ta p. Paulina,ale napiszcie co u "jurnego Stefana"?

Paulinka, fajna babeczka, tylko może ten pan był pijany z głodu......

Czy chodzi o miasto jurnego stefana

Zgadza się . Z tej samej.

Z tej Łodzi, co Stefan jadł szczaw z nasypu i mirabelki?

Dokładnie tej samej ogarniętej Łodzi gdzie pisiory przy każych wyborach dostają po łbie,gdzie rządzi fajna pani prezydent i w radzie miasta siedzą śliczne panie z lewicy.Niestety dla beneficjenta pińcet plusa nie do ogarnięcia.

Przecież lewakom podobają się śliczne chłopaki . Ogarnij się.

Z całą rodziną nad tym myślałeś czy był telefon z Nowogrodzkiej ?

Z tej samej w której wkrótce zabraknie tak szczawiu jak i mirabelek a ty będziesz żarł resztki plastiku ze śmietnika ...

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także