Rejestracja i logowanie

Kochajmy się

Wydarzenia 30-11--0001 Autor: Konto usunięte
0

Dzisiaj obchodzimy Święto zakochanych, czyli Walentynki.To dość specyficzne święto zawitało do Polski w latach 90-tych i zostało zapożyczone z kultury anglosaskiej, stopniowo wypierając tradycyjne polskie święto zakochanych – Noc Kupały.

Walentynki mają w naszym kraju zarówno przeciwników, jak i zwolenników. Jedni zarzucają mu komercjalizację i amerykanizm, inni obdarowują się wierszami i rożnymi gadgetami. Jedno jednak jest pewne, każdy dzień jest dobry żeby wyznawać ukochanej osobie miłość.... niezależnie od tego, czy są to Walentynki czy Noc Kupały, czy zwykły szary dzień ..... a więc KOCHAJMY SIĘ.

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także