Rejestracja i logowanie

Kolejna osoba w Kutnie z kornawirusem. W naszym regionie kilka zgonów

Wydarzenia 23-05-2020 Autor: toza
Kolejna osoba w Kutnie z kornawirusem. W naszym regionie kilka zgonów
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (10)
Dodaj komentarz

Tak idzie zauważyć, że ludzie wierzą w tego koronawirusa jak w cud gospodarczy pudla Niemiec Donalda T., i rozum kidawy oraz rosnące poparcie prezydenta wa-wy w wyborach prezydenckich, nikt nie zna nie słyszał nie ma w rodzinie zmarłej na cov id, trochę jak z wiarą, może to po luźnienie może zmęczenie, włoski rząd może podkręcać jak upaincy z Czarnobylem, a kasa nie śmierdzi, coś nad naszymi głowami wielkiego się dzieje trza czekać myć ręce detergentem, wytrzymać te zaćmienie ludzkości, zdrówka życzę i opanowania.

media podają ilu jest zarażonych ilu zmarło na cowid 19 a nie podają statystyk ile ludzi zmarło na raka czy zawał to jest pandemia propaganndy

Bo nie ma takie potrzeby

Gdyby nie koronawirus to ta cała redakcja nie miałaby o czym pisać . 

Zgony – 1: 72-latek, obciążony chorobami współistniejącymi, miasto Kutno (bez zmian) CZYLI NIE ZMARŁ NA KORONAWIRUSA tylko to byly choroby wspolistniejącymi ( a czemu jest podpiety ze przez wirus??

Bo jakby nie wirus to by pewno jeszcze sobie pożył - Nie umiera się na koronawirusa - zabijają następstwa infekcji jakie powoduje, czyli powikłania, takie jak niewydolność krążenia, sepsa, niewydolność nerek czy innych narządów. Jeżeli człowiek ma inne poważne choroby to zdecydowanie wzrasta ryzyko śmierci bo oprócz następstw zakażenia często następuje też zaostrzenie skutków tych chorób . To elementarna wiedza medyczna - prościej chyba się nie da.

Następny "bochater", który nie umrze na covid 19

Już się rzygać chce. Na okrągło pierdolenie o koronaeirusie. Przecież nikt nie chce tego słuchać juz nie chce.

Nie słuchaj, nie czytaj, omijaj takie artykuły. Po ch... włazisz tu jak nie chcesz tego czytać ? No po kiego ?!

Spieprzaj głupi pisowski palancie.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...