Rejestracja i logowanie

Kolejni zakażeni w Kutnie. Ponad 160 osób na kwarantannie

Wydarzenia 03-06-2020 Autor: toza
18
Kolejni zakażeni w Kutnie. Ponad 160 osób na kwarantannie

Wzrosła liczba zakażonych koronawirusem w powiecie kutnowskim. Pacjenci pochodzą z Kutna. Co za tym idzie wzrasta również liczba osób na kwarantannie.

Poniżej raport służb sanitarnych z powiatu kutnowskiego podany przez starostwo, stan na godz. 9. W nawiasie porównanie z ostatnim wczorajszym raportem z godz. 13.

  • Kwarantanna i izolacja – 163 (poprzednio 151)
  • Pod nadzorem epidemiologicznym – 0 (bez zmian)
  • Hospitalizowanych – 4 (bez zmian)
  • Zarażonych – 25: 21 - miasto Kutno, 2 - gmina Kutno, 2 - gm. Krośniewice (poprzednio 23)
  • Osoby wyleczone – 42: 30 - miasto Kutno, 7 - gmina Kutno, 3 - gm. Żychlin, 2 - gm. Krośniewice (bez zmian)
  • Zgony – 1: 72-latek, obciążony chorobami współistniejącymi, miasto Kutno (bez zmian)
komentarze (18)
Dodaj komentarz

Ludzie, już sracie w gacie, bo napisali... Maseczki dalej nic jie dają, a te dane skąd, bo na test czeksm do tej pory od dwóch miesięcy

Dopiero sie zacznie prawdziwa epidemia.po co bylo to cale rizluznirnie.na ulicach wiecej osob niz przed cala ta pandemia.bedzie tragedia

Przecież według lewaków i komunistów żadnej pandemii nie ma. Tylko w USA kryminalista zszedłbył i to problem.

A gdzie te krzyki, że maseczki szkodliwe. Przecież tyle było hałasu o te maseczki. A teraz co? W innych miastach nie wejdziesz do sklepu bez prawidłowo założonej maseczki. A w Kutnie nikt na to nie zwraca uwagi.

Te ciemne, co chodzą bez maseczek po Kauflandzie, to są duchy, które w dobie koronawirusa przyjechały za chlebem do Polski.

Straż miejska do roboty -sprawdzać w sklepach czy ludzie maja maski i prawidłowo założone a nie pod brodą czy pod nosem!

Własnie, maska pod nosem to już standard z którym nikt nic nie robi. Maska na ustach a oddychamy nosem, ktory jest poza maską. To jaka to ochrona? Sama co drugiemu klientowi zwracam uwagę, patrzą na mnie jak bym z hoinki się urwała. Ludzie chyba nie wiedzą po co je noszą, większosć pewnie ich nie pierze o prasowaniu nie wspomne...

W hipermarketach kutnowskich ludzie bez maseczek a personel nawet nie upomina

PiS, PO - jedno zło!

Czy to prawda, że jedna z najaktywniejszych działaczek kutnowskiego PO jest narzeczoną jednego z pisowskich urzędników ze starostwa i w ogóle osoby z kutnowskiego PO i PiS lubią trzymać się w jednej grupie? Czy w starostwie mamy de facto niejawną koalicję PO-PiS?

To chyba normalne że przyświeca im wspólne dobro naszej małej ojczyzny czy wszyscy muszą być istotami,walnij się w głupi czerep,pozdrawiam wszystkich normalnych dążących do zgody

36 latek umarł na choroby współistniejące ???? nie wiem o co robicie taki szum skoro społeczeństwo stwierdziło ze niema problemu zobaczcie tłumy na pchlim targu żeby kupić sobie śmieci 30 % taniej poorostu trzeba wszystko odtworzyć i czekać na selekcję ludzi bo izolacja się nie podobała i były fochy

Wy tchórze, szmaciarze z KCI! Macie coś do przekazania poza przeklejaniem oficjalnych komunikatów z różnych stron? Przemilczacie sprawy ważne, takie jak 20 mln zł pożyczki dla szpitala z prywatnej lichwiarskiej firmy (zamiast z banku) czy śmierć 36-latka na oddziale I wewnętrznym na ostrą niewydolność płuc (u rodziny wykryte zarażenia koronawirusem, brak działań w celu ochrony innych pacjentów szpitala). Przemilczacie niewygodne sytuacje, bo potem nie wpadłaby kasa z kolejnych artykułów sponsorowanych przez starostwo, w których starosta będzie chwalił się, jak doskonale panuje nad sytuacją i jak wspaniale przygotowany jest szpital. Jesteście zwykłymi sprzedawczykami i gnidami!

Dodaj komentarz STOP KŁAMLIWEJ, OSZUKAŃCZEJ PROPAGANDZIE URZĘDU MIASTA I STAROSTWA! WEŹMY SPRAWĘ W SWOJE RĘCE I OBALMY TEN UKŁAD! DOŚĆ JUŻ POGARDY DLA LUDZI, KTÓRĄ POKAZUJE WŁADZA!

Może rozwiń temat , jakieś konkrety

super , kościoły otwarte, teraz wesela polecą , no super odmrażanie gospodarki od **** strony

Ogniska zakażeń są na ulicach - bo komu by się chciało przestrzegać dystansu. Następne są w sklepach - po co nosić prawidłowo maseczki a jeszcze do tego rękawiczki. Niestety to dopiero początek wzrostu zachorowań

Jedyny skuteczny sposób to izolacja społeczeństwa. Jak by to była kwestia maseczek to nie było by już problemu chcesz być bezpieczny to siedź domu na ****

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także