Rejestracja i logowanie

Kolejny pożar w gminie Bedlno, 7 zastępów w akcji. To sprawka podpalacza?

Wydarzenia 30-11-2019 Autor: bnp Foto: ilustracyjne
3
Kolejny pożar w gminie Bedlno, 7 zastępów w akcji. To sprawka podpalacza?

Strażacy z Kutna i regionu walczyli z pożarem budynku gospodarczego, do którego doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Orłów-Parcel (gmina Bedlno). Niewykluczone, że przyczyną zdarzenia było podpalenie.  

Pożar wybuchł ok. godz. 21:40. Na miejsce zadysponowano zastępy JRG Kutno, a także Ochotnicze Straże Pożarne z gminy Bedlno i Kryżanowa. 

Jest to już czwarty pożar w rejonie Orłowa w tym miesiącu. Podobnie jak w przypadku poprzednich zdarzeń, i tym razem prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie. 

 

komentarze (3)
Dodaj komentarz

Piroman nie dobrze

podobno go złapali?

ftyfytgfyvyy

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także