Rejestracja i logowanie

Kolejny wyjazd na kolonie z Tomaszem Walczewskim

Wydarzenia 17-05-2019 Autor: ksz
10
Kolejny wyjazd na kolonie z Tomaszem Walczewskim

Po raz 14 Tomasz Walczewski zaprasza dzieci z obszarów wiejskich do wyjazdu na kolonie. W koloniach tych mogą wziąć udział dzieci, które nie ukończyły 16-ego roku życia i których co najmniej jeden z rodziców jest płatnikiem KRUS.

Planowane są dwa turnusy 11-dniowe z pełnym zakwaterowaniem wraz z opieką fachowej kadry pedagogicznej i odpowiednimi zajęciami.

Wyjazd do Stegny zakwaterowanie w Ośrodku Wczasowo-Kolonijnym „SAWA”:

Wyjazd do Jarosławca Ośrodek Wczasowo – Kolonijny „Marysieńka”:

- Dzieci, których rodzice nie są płatnikami KRUS także mogą w tym roku brać udział w koloniach. Koszt pobytu wynosi wówczas 1200-1250 zł. Ilość miejsc ograniczona - mówi Tomasz Walczewski.

Wszelkie informacje nt. kolonii można uzyskać u pana Tomasza Walczewskiego, nr tel. 694847454 lub u Ewy Stolarczyk.

komentarze (10)
Dodaj komentarz

Droga redakcjo. To nie Pan Tomasz, tylko KRUS jest organizatorem letniego wypoczynku dzieci. I to właśnie KRUS powinien podać taką informację do publicznej wiadomości. Nie można promować się cudzym kosztem. A może jednak można , jak widać? Takie zachowanie nie przystoi przedstawicielowi władzy.

To idź do KRUS U niech cię zapisza życzę powodzenia Oni tylko zaświadczenia wydają że jesteś płatnikiem i nic więcej nie zalaywisz

Drugi raz wklepujesz to samo. Też masz problem z czytaniem ze zrozumieniem?

Pan Tomasz Walczewski w wyborach samorządowych promował obecną burmistrz Krośniewic argumentując że to rozbije w Krośniewicach układy. Co teraz Pan powie swoim wyborcom?????

Walczewski tak promuje się, jakby to on był organizatorem. Tymczasem takie wyjazdy KRUS organizuje od lat! To w szkołach wiejskich są informacje i tam są składane wnioski na wyjazdy! Walczewski, daj wreszcie spokój!

To idź do KRUS U niech cię zapisza życzę powodzenia Oni tylko zaświadczenia wydają że jesteś płatnikiem i nic więcej nie zalaywisz

Napisz coś na temat, a nie OBOK tematu! Walczewski NIE ORGANIZUJE wyjazdów, to akcja ogólnopolska, skierowana do dzieci rolników.

Czyli, czy dobrze rozumiem, że Pan Walczewski wypromował swoją osobę na tych wyjazdach? Czy dobrze rozumiem, że wypromował się kosztem dzieci? Tylko pytam.

Jak zaprasza, to znaczy sam za to płaci.

Brawo tomek

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także