Rejestracja i logowanie

Koniec z korkami na Łąkoszynie? Przetarg na dużą inwestycję

Wydarzenia 07-11-2018 Autor: toza Foto: Invest in Kutno, własne
26

O tym mówi się od lat i możliwe, że wkrótce kierowcy wreszcie będą mogli odetchnąć z ulgą. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Łodzi ogłosiła przetarg na modernizację skrzyżowania dróg krajowych 92, 60 i drogi wojewódzkiej 702.

- Łódzki oddział Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad [GDDKiA] ogłosił przetarg na rozbudowę skrzyżowania DK60 i DK92 z drogą wojewódzką nr 702 w Kutnie. Oferty można składać do 15 listopada br. Zgodnie z założeniami inwestora inwestycja ma być ukończona w II kwartale 2020 roku – informuje facebookowy profil Invest in Kutno.

To skrzyżowanie jest doskonale znane kutnowskim kierowcom, którzy zwłaszcza w godzinach szczytu muszą liczyć się z kilkuminutowym postojem w sznurze samochodów. Pisaliśmy o tym m.in. W TYM MIEJSCU

komentarze (26)
Dodaj komentarz

Ale to już jest trzeci przetarg nikt o tym nie wspomniał ????????????????????????

jak nie zrobia ronda to dalej bedzie ch... d.... i korkow kupa

Jeśli chcemy tego wiaduktu na sklęczkach to może powinniśmy napisac petycję i zebrac podpisy od mieszkańców. kto tu płaci za rozbudowe dróg? Oczywiście ze podatnicy czyli my wszyscy dlatego zróbmy jakis krok do przodu a nie tylko piszemy

Niesłychane.Tam UBywatele mieli wybudować "nowociasne" rondo . Czarne parasole i znicze w dłoń , nie ma pozwolenia na łamanie kąstytócji.

łe , myślałem , że ronda przy SP 6 i Biedronce będą robić ......łe

wczolraj sralam na lakoszynie kolo dino fajne miejsce dla okolicznych meneli polecam tamara

Przecież to problemu nie rozwiąże, nie róbcie tego szkoda naszych pieniędzy. Zajmijcie się budową wiaduktu!! To w tym miejscu tkwi problem. Panie Burzyński, życzę Ci abyś chociaż przez miesiąc stał w korkach pół godziny jeżdżąc do swojej pracy!! Tak jak ja mam to codziennie.

Proponuję czytać ze zrozumieniem...to generalna buduje to skrzyżowanie.

W krosniewicach dało się zrobić objazdowke to co za problem zrobić od lakoszyna po sam MC? Akurat odcinek pasuje na zjazdy i objazdy.

A gdzie jest "mój kochany Łąkoszyn" ?!

Można było za pierwszym razem pomyśleć i wybudować takie jak powinno być skrzyżowanie a nie jak najtańszym kosztem by się nachapać kasy.

HAHA ... a przy MC donaldzie to cud miód malina skrzyżowanie ? Jedyna opcja to zrobienie przepustu przez te torowisko na sklęczkach i wyjazd na grunwaldzką. I pozamiatane.... Dzięki... przetarg roztrzygnięty... Podać nr konta ? emoji .... Nie no serio ... Każdy z Kutna wie o co chodzi i gdzie jest problem. Pytanie tylko kto co ile weźmie w łape żeby coś tam zrobić....

A która to już przebudowa tego skrzyżowania trzecia czy czwarta. Wybudować wiadukt nad torami na Sklęczkach i sprawa załatwiona, a tak to będzie następna wtopa. Po za tym po Łąkoszynie trudno się poruszać ciągle naprawiają popieprzoną kanalizację.

Pewnie, że znikną korki bo za chwilkę zamkną Łąkoszyńską do 24 listopada. A tak poważnie, to oszukaliście nas jako wyborców! Gdzie obiecany wiadukt na końcu ul. Grunwaldzkiej?! Czy będzie tak jak z darmowym internetem w Kutnie?

Przecież wiadukt obiecywał Pan Sikora i Pan Burzyński 4 lata temu. To samo z halą widowiskowo-sportową. Teraz podczas kampanii również był wiadukt obiecany. A teraz słyszę "lepszym pomysłem byłoby" - dobre. Stanowiska obsadzone a ludzie niech czekają w korkach i na Józefowie i na Łąkoszynie. Proszę spójrzcie na to obiektywnie a nie piszecie komentarze takie.

Córunia też już posadkę dostała.

Czyja córunia?

Na hale widowiskowo-sportową PIS zablokował pieniążki, a byłaby już w trakcie budowy. Pozdrawiam

PiS to by dał ale miasto nie ma na wkład własny 15 milionów. Wszystkie duże inwestycje stoją -Plac Wolności i Zielona oś. Burza się zakiwał.

To prawda! A taka hala to naprawdę potrzebna inwestycja, zarówno na mecze jak i na koncerty, a nie stanie w deszczu nad Ochnią.

Baryła składał interpelacje w tej sprawie, a teraz brak radnego i ciekawe kto złoży ha ha ha

Korki w Kutnie. Śmiech na sali. Podczas remontu dopiero zobaczycie co to korki.

Nie sądziłem, że to PiS odkorkuje Kutno i mój Łąkoszyn. W następnych wyborach macie mój głos, ale pod warunkiem zrealizowania inwestycji.

Święto Róży też dzięki PiS?? HaHaHa....

Jaki PiS to włodarze Kutna o to zabiegali .Ludzie nie dajcie się opętać pisiorom ....

Mysle ze lepszym pomyslem bylo by zrobic wiadukt na zamkniętym przejeździe kolejowym tu tkwi problem a nie tam

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także