Rejestracja i logowanie

Koronawirus: ponad 20 nowych zakażeń w powiecie kutnowskim

Wydarzenia 14-10-2020 Autor: bnp
64
Koronawirus: ponad 20 nowych zakażeń w powiecie kutnowskim

21 nowych przypadków zakażeń odnotowano od wczoraj w naszym powiecie. Najwięcej, bo aż 11 zakażonych, to mieszkańcy Kutna. 

Dane dotyczące koronawirusa na terenie Powiatu Kutnowskiego. Stan na 14.10.2020. W nawiasie dane z wczoraj. 

Kwarantanna i izolacja – 528 (465)
Pod nadzorem epidemiologicznym – 27 (24)
Hospitalizowanych – 3 (3)
Zarażonych – 77: 41-miasto Kutno, 8-gm. Kutno, 2-gm. Łanięta, 5- gm. Strzelce, 4-gm. Krośniewice, 10-gm. Żychlin, 2-Dąbrowice, 2-gm. Krzyżanów, 1-gm. Oporów, 2-gm. Bedlno (56)
Osoby wyleczone - 166: 102-miasto Kutno, 30 - gm. Kutno, 6-gm. Żychlin, 8 -gm. Krośniewice, 6-gm. Bedlno, 5 -gm. Nowe Ostrowy, 8-gm. Strzelce, 1-gm. Łanięta (bez zmian).
Zgony - 5 (72-M miasto Kutno; 60-K miasto Kutno; 76-M miasto Kutno; 89 - M gm. Kutno; 74-K gm. Żychlin. Wszystkie osoby miały choroby współistniejące)

komentarze (64)
Dodaj komentarz

W CHINACH JUŻ NI MA VIRUSA O TYM NIE MÓWIĄ W TV ..... NIE CHCĄ SIĘ DOWIEDZIEĆ JAK SE CHINOLE PORADZIŁY Z ZARAZĄ.... CZY TO JEST CELOWE... EXTERMINACJA W GŁUPIEJ ue I RESZTY ŚWIATA CZY CO ?!!!!!!!!!!!!!!!

Ostrożność i zdrowy rozsądek jeszcze nikomu nie zaszkodziły. Kilka prostych zasad: maseczki, dystans i higiena oraz poszanowanie drugiego człowieka ułatwią nam wszystkim życie i osoby, które są jeszcze zdrowe unikną zarażenia covidem czy jakąkolwiek inna choroba zakazna.

Do ,,Kutno". Właśnie gdzie jest ten zdrowy rozsądek jeżeli żadnego wirusa ani nowej choroby nie ma?

Media wszelakiej maści powinny zostac mocno ukarane za sianie strachu wśród narodu i fałszywy przekaz.covid jest mniej zarazliwy od zwyklej grypy.statystyki poprzez testy których wynik jest loterią sa fałszowane.covid nie widnieje na liscie chorób zakażnych.ludzie otworzcie oczy i zacznijcie myslec!JESZCZE jestescie WOLNYMI ludzmi.

Powiedz to mieszkańcom DPS-u na Oporowskiej i jego pracownikom i przestań piep.....

Do ,,Mac". Głupoty to ty piszesz. Nikt tam nie jest chory z powodu wirusów, bo takie nie istnieją.

Nie istnieje to mózg w twojej pustej głowie

Do ,,Normalny". Jak zwykle. Urojenia i odrzucanie rzeczywistości.

Więc zapraszam do pracy jeśli taki z ciebie chojrak. Potrafisz się mądrzyć, zobaczymy czy będziesz potrafił zamienić słowa w czyny.

Do ,,Sar". Ile płacisz? Zobaczymy czy jesteś taki mądrala, który sądzi, że sobie frajera znalazł na niewolnika. Jeszcze raz powtarzam. Nie ma żadnych wirusów. A jak chcesz się popisać swoją durnotą to zgłoś się z dowodami na istnienie wirusów po odbiór nagrody w wysokości 50.000 zł. Przekonamy się jaki z ciebie chojrak. Wymyślił sobie, że niby moja praca gdzieś z chorymi z powodu toksyn, stresu, niedożywienia, nienaturalnego promieniowania elektromagnetycznego, uszkodzeń fizycznych i niewydolności procesów fizjologicznych spowodowanych starzeniem się ma być jakimś dowodem na wirusy. Totalne zgłupienie.

Na grypę w sezonie jesienno-zimowym umiera ok. 60 osob.

Do ,,Ek". A objawy grypy nie są spowodowane wirusami, bo takie nie istnieją.

Gostynin się kłania

Do ,,Wirus". Dla takich jak ty, którzy wierzą w zabójcze cząsteczki, które nigdy nie zostały udowodnione naukowo.

Do ,,Polak". Popieram ale żadnej zarazy nie ma.

Czemu nikt w Kutnie i okolicach na to nie umiera ??? Oni myślą że wszystkie dziadki żyją po 200 lat ?? Od kiedy ???

Do ,,...". Bo to coś nie istnieje. Jest to tylko wymysł uzurpatorów.

A sam pewnie łazi w maseczce bo się boi i nie wyłazi z domu

Do ,,Zz". Projekcja i dysonans poznawczy się kłania w twoim przypadku. Ostatni raz gdy czymś zakrywałem część twarzy to był szalik w mroźne zimowe dni na zewnątrz.

Nauczyciel ma kontakt z 50 osobami w szkole boi się o życie , kasjerka w Biedronce przez 8 godzin z tysiącem..

Do nauczyciela.A dyżur w szpitalu ma 12 godzin z 50 chorymi

Dyżur w szpitalu to nie praca w szkole gdzie skupisko dzieci i nauczycieli jeden przy drugim, bo nie ma miejsca na zachowanie naewet półmetrowej odległosci, trudnosci w dost epie do umywalek ze wzgledu na duża ilość uczniów, brak dezynfekcji na przerwach, itd, więc co porównujecie pracę w szkole do innych? W sklepach duża przestrzeń, kajerki w przyłbicach za pleksi a w urzędach to się nie mówi - po 2 lub 3 osoby wpuszczane, urzedniczki w za pleksi no i zachowana odległośc 3 lub 4 metry więc o czym tu mówić?

Serio która szkoła w Kutnie ma 50 osób.... EKONOMIK ma np. 700 Dąbroszczak 500 i w klasie jest się 45 minut a nie 5 minut przy kasie

Na Państwa portalu od dłuższego czasu pisze komentarze jakiś idiota negujący istnienie Covid 19. Jest pod każdym artykułem. Podpisuje się "anonim" Nie jest to "robot" jak w przypadku linków do sex stron z którymi nie potraficie sobie poradzić. Uważam że komentarze tej osoby nie powinny ukazywać się na portalu. I równocześnie administratorzy powinni o jakość portalu dbać. Umożliwienie aktywności takim świrom świadczy o tym, że pracownicy KCI zwyczajnie nie nadają się do tej pracy.

Do ,,Agnieszka". Reżimowa kobieto, jeżeli nie potrafisz brać udziału w cywilizowanej dyskusji gdzie mówi się o rzeczach niezgodnych z twoimi poglądami to nie nawołuj do cenzury.

A psychiczny znowu swoje

Do ,,Pp". Twój komentarz świadczy najlepiej kto ma problemy z psychiką. Żyj dalej urojeniami i odrzucaj rzeczywistość.

Żyje urojeniami codziennie z50 chorymi na dyżurze

Do ,,Bet". Chorymi na co? Czy chcesz mi udowodnić, że jako pierwszy/a na świecie zaobserwowałeś/aś chorobotwórcze cząsteczki lub je wyizolowałeś celem identyfikacji i weryfikacji? Czy, że zmapowałeś/aś DNA lub RNA aby stworzyć test diagnostyczny? Albo, że są jakieś nowe objawy chorobowe? Myśl zanim ponownie palniesz jakąś głupotę.

Anonim dobrze ze jeszcze nie zrezygnowałeś i nadal próbujesz. Ale to walenie grochem o ścianę. Oni nie tylko założą maseczkę ale jeszcze trochę to będą strzelać do tych co jej nie mają.

Do ,,Gosia". Tego właśnie jestem świadom, bo uzurpatorzy chcą najpierw załatwić świadomych ludzi rękami kowidian. A później ich samych. Oczywiście toksyna pod nazwą szczepionki z opóźnionym zapłonem jest tą ostateczną bronią, a jej efekty będą obwinione na fikcyjnego zmutowanego wirusa.

Ten portal to wielkie nieporozumienie duży śmietnik się zrobił i dużo błędnych artykulow

Też uważam że nie ma żadnego wirusa...

Maski nosić karzą A zarazen coraz więcej

Bo nie wszyscy noszą albo noszą na brodzie, a poza tym to jeszcze trzeba pamiętać o myciu rak

Do ,,...............". Nie było, nie ma i nie będzie żadnych zarażeń.

Wylumacz mi czlowieku na jakiej podstawie sadzisz ze nie ma zadnego wirusa?

Do ,,boruta58". Aby udowodnić czynnik sprawczy to w tym przypadku trzeba prawidłowo zaobserwować procesy z nim zachodzące w naturze lub go wyizolować celem identyfikacji i weryfikacji. Nic takiego nie zrobiono w przypadku wszystkich chorób nazywanych wirusowymi. Stąd teoria wirusologii opiera się na fikcji. Także są inne i bardziej prawdopodobne wytłumaczenia na objawy takich chorób. Jest to związane z czynnikami środowiskowymi i stylem życia.

Zmień srodowisko na oddział zamknięty

Do ,,WAW". Ignorancja faktów tobie nie pomoże.

A ilu zarażonych chodzi do pracy, wysyła dzieci do szkół, chodzi do sklepów nawet nie wiedząc o tym.

Do ,,Tym". Odpowiedź jest następująca: ZERO.

Oddział psychiatryczny tylko i wyłącznie

Do ,,Pol". Być może dla tych co wierzą w coś co nie istnieje.

Ale tak wszystkich katolików razem płaskoziemcami? Gdzie wy byscie się wszyscy pomieścili?

Do ,,Zizu". Żyjąc urojeniami i odrzucając rzeczywistość, odpowiedz sobie samemu na te pytania.

W Żychlinie już 10 osób...

Do ,,podatnik". W Żychlinie już 10 minus 10 osób...

Jak zwykle bzdury. Żadnych nowych przypadków nie ma ani jakichkolwiek nie było. Coś takiego jak wirusy nie istnieje.

anonim gdybyś jeszcze twierdził że nie ma tylko covida to może trochę ludzi by cię poparło ( z niewiedzy) ale wciskać głupotę ze nie ma żadnych wirusów to już nikt tego nie poprze

Do ,,zz". Ja nie szukam żadnego poparcia, tylko głoszę prawdę. A nagroda dla cwaniaczków, którzy sądzą, że wirusy istnieją jest do odebrania. Oczywiście jeżeli dostarczą wiarygodne dowody. 50.000 zł tak sobie drogą nie chodzi.

Oddział psychiatryczny

A może on już jest na oddziale psychiatrycznym?

Do ,,Mac". A może ty masz dowody na istnienie wirusów? Jeżeli tak to 50.000 zł czeka. Wszyscy się przekonamy jaki z ciebie fafarafa.

Do ,,Pol". Być może dla tych co wierzą w coś co nie istnieje.

Być może sam nie istniejesz i jesteś tylko botem, bezmózga kupko gruzu.

Do ,,brak słów". Już wiele razy objaśniałem i informowałem w moich komentarzach co jest konieczne do udowodnienia teoretycznych wirusów. Jeżeli jesteś durny na tyle aby ich nie zrozumieć to już nie moja wina.

Oddział psychiatryczny i to ściśle zamknięty

Do ,,..". Być może dla tych co wierzą w coś co nie istnieje.

Żal mi ciebie czlowieku. Takie herezje opowiadasz że ręce opadają????????‍♂️.

Do ,,UważaszSięZaNajmądrzejszego". Jeżeli tak jest to podaj listę dowodów na istnienie wirusów jakie jesteś w stanie dostarczyć i dane kontaktowe celem odebrania nagrody w wysokości 50.000 zł. Nawróć heretyka.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także