Rejestracja i logowanie

[KORONAWIRUS] Prawie 700 mieszkańców powiatu kutnowskiego na kwarantannie!

Wydarzenia 14-09-2020 Autor: toza
14
[KORONAWIRUS] Prawie 700 mieszkańców powiatu kutnowskiego na kwarantannie!

Drastyczny wzrost osób objętych kwarantanną. Starostwo powiatowe w Kutnie podało najnowszy raport dot. koronawirusa. Na szczęście liczba zakażonych pozostała taka sama.

Poniżej dzisiejszy raport dot. sytuacji epidemiologicznej w powiecie kutnowskim. W nawiasie porównanie z wczorajszym raportem.

  • Kwarantanna i izolacja – 697 (33)
  • Pod nadzorem epidemiologicznym – 0 (75)
  • Hospitalizowanych – 5 )5)
  • Zarażonych – 15: 11 - miasto Kutno, 1 - gm. Żychlin, 3 - gm. Kutno (15)
  • Osoby wyleczone – 128: 87 - miasto Kutno, 21 - gm. Kutno, 5 - gm. Żychlin, 6 - gm. Krośniewice, 2 - gm. Bedlno, 4 - gm. Nowe Ostrowy, 3 - gm. Strzelce (128)
  • Zgony – 4: 72-M miasto Kutno; 60-K miasto Kutno; 76-M miasto Kutno, 89 - M gm. Kutno. Wszystkie osoby miały choroby współistniejące (4)

Przypomnijmy, że Zespół Szkół nr 2 w Kutnie zmienił tryb nauczania na hybrydowy w związku z wykryciem koronawirusa u jednego z nauczycieli. Szczegółowo piszemy o tym W TYM MIEJSCU.

komentarze (14)
Dodaj komentarz

Do 1 . Nie życzę Ci takiego urlopu. Siedzisz sam zamknięty w czterech ścianach zdany na łaskę i pomoc bliskich.Nikt się Tobą nie interesuje, masz odgórny zakaz wychodzenia z domu. Nikt nie pyta czy masz co jeść czy coś potrzeba . Po trzech dniach kwarantanny e-mail od sanepidu że można zgłosić jeżeli potrzebujesz pomocy .Super urlop na bajlando nie ma ochoty uwierz????

dobry sposób na urlop... robisz zakupy na 2 tygodnie , zglaszasz ze jestes "chory" i tak nikt tego nie sprawdzi bo bezobjawowo emoji robisz bajlando w domu , meldujesz sie przez skype... emoji

Wstrzymaj oddech na 13 minut tak się umiera na Koronawirusa SPRÓBUJ jak przeżyjesz obalisz mit że nie ma koronawirusa

Do ,,rt". O czym ty bzdurzysz? Jak zwykle chwytasz się tematyki, ok której nie masz pojęcia.

Dlaczego nie publikuje sie zawodów i miejsc pracy zarażonych osób tak jak w przypadku nauczycieli? Skoro pod pręgierzem stawia się szkoły to i dostęp do danych (miejsce pracy) pozostałych powinien byc ujawniony!

zakłady musiałby przestać pracować a tego nie chce PiS bo kto by robił PKB

po trupach do celu

Dlaczego po Stolicy jeżdżą tysiące aut , restaurację sa otwarte , fryzjerzy , sklepy , szkoły,.. przecież jest to samo co pół roku temu cud umarło 2 tysiące skierowanych osób przez rok . Dwa razy mnie niż przed pandemia.

Aby ustrzec się przed korona wirusem trzeba zatrudnić się w markecie lub ubojni tam wirusa nie było nie ma i nie będzie. A co do testów to proponuję losowanie. Na jedno wyjdzie a o wiele taniej.

Jeśli nie robi się osobom na końcu kwarantanny testów to nie ma nowych zakażeń. Na razie nie ma ...... Przykre to że nie robią testów na koniec kwarantanny. Oszczędności ale czy te oszczędności nie uderzą w nas z podwojoną siłą...

Człowieku za dużo TVP oglądasz. Na 10 testów jeden jest wiarygodny,to rosyjska ruletka.klamstwa wychodzą na jaw a Ty swoje.

Do ,,Kwarantannowicz". To nie ma znaczenia. Cały ten cyrk jest oparty na fałszywej narracji o istnieniu wirusów. Stąd można łatwo samemu domyśleć się jaki jest tego ostateczny cel.

stworzenie na tych ziemiach POLIN

Do ,,ssaasasa". Utrzymywanie tylko takiej liczby niewolników jakiej uzurpatorzy potrzebują.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także