Rejestracja i logowanie

Koronawirus: stabilna sytuacja w Kutnie i okolicach, wyzdrowiała kolejna osoba

Wydarzenia 28-09-2020 Autor: bnp
15
Koronawirus: stabilna sytuacja w Kutnie i okolicach, wyzdrowiała kolejna osoba

W powiecie kutnowskim nie odnotowano żadnych nowych zakażeń wirusem SARS-CoV-2. Wyzdrowiał za to kolejny kutnianin. 

Dane dotyczące koronawirusa na terenie Powiatu Kutnowskiego. Stan na 28.09.2020, w nawiasie dane z wczoraj. 
Kwarantanna i izolacja – 362 (366)
Pod nadzorem epidemiologicznym – 52 (52)
Hospitalizowanych – 5 (5)
Zarażonych – 23: 7 - miasto Kutno, 1 - gm. Żychlin, 5 - gm. Kutno, 1 - gm. Bedlno, 1 - gm. Łanięta, 6 - gm. Strzelce, 1 - gm. Krośniewice, 1 - gm. Nowe Ostrowy (bez zmian)
Osoby wyleczone - 141: 96 - miasto Kutno, 23 - gm. Kutno, 5 - gm. Żychlin, 6 - gm. Krośniewice, 4 - gm. Bedlno, 4 - gm. Nowe Ostrowy, 3 - gm. Strzelce (wczoraj 140)
Zgony - 4 (72-M miasto Kutno; 60-K miasto Kutno; 76-M miasto Kutno, 89 - M gm. Kutno. Wszystkie osoby miały choroby współistniejące)

komentarze (15)
Dodaj komentarz

W **** mam tego waszego wymyślonego koronawirusa

Zobaczymy jak pójdzie w szkołach po tych wszystkich spotkaniach z rodzicami, radach pedagogicznych i innych korona -papiero - party emoji

A dlaczego nie piszecie że w czwartek w szpitalu w Kutnie na oddziale neurologicznym była osoba zakażona? Bo pojechała do łodzi to już nie u nas tak???

To co piszesz to prawda. Moja mama jet na tym oddziale i niestety nie może zostać wypisana czeka do czasu pobrania testów a to dopiero w 5-7 dniu od kontaktu z tą chorą osobą na covid. Oby tylko nie została zarażona bo ma inne choroby i modlę się, aby wszystko było w porządku. Jakie w tym naszym szpitalu obowiązują procedury, że na oddział trafia chora na covid. Gdzie procedury które wyeliminują kontakt z taką osobą a miały być wydzielone sale dla przyjmowanych pacjentów.

Do ,,Zuzanna". Żadna osoba nie jest chora na covid, ani nie ma możliwości zarażenia.

Do ,,Kovid". Tak, zakażona kłamstwem kowidowym.

Wystarczy przeczytać komunikat na stronie Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi i jest piękna tabelka z powiatami z naszego województwa i jest wszystko czarno na białym. Codziennie ok. 13.30 jest komunikat. Pozdrawiam

Do ,,UW w Ł". Dokładnie. Jest tam kłamstwo czarno na białym. Strata czasu dla trzeźwo myślących.

Strzelce, przedszkole ,poczta

nie robią testów i dlatego u nas nie ma zakażonych.Na ponad 2mln.ludności w naszym województwie tysiąc testów to i nie ma wirusa.

Do ,,m.Kutna". Nie ma testów na coś co nie istnieje.

jak nie odnotowano żadnych zakażeń jeśli wczoraj było w strzelcach 5 osób a dziś 6, fakt ilość zakażonych się nie zmieniła ale dlatego bo w mieście Kutno było 8 a jest 7 (wyzdrowiała 1 os)

Do ,,kam". Nigdzie nie było żadnych zakażeń i nigdy nie będzie.

Bo oni myślą że jak napiszą bez zmian to się ludzie nie kapną. A wystarczy sobie chorych i zdrowych dodać i wychodzi ile zakażeń dziennych.

Do ,,Ja". Zakażeń czym? Czy czymś co nie istnieje?

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także