Rejestracja i logowanie

Koronawirus w odwrocie: w powiecie kutnowskim nie ma już zakażonych!

Wydarzenia 05-07-2020 Autor: bnp
7
Koronawirus w odwrocie: w powiecie kutnowskim nie ma już zakażonych!

Łącznie 100 osób z naszego powiatu wygrało walkę z koronawirusem. Jak wynika z najnowszego raportu starosty, w Kutnie i okolicach nie ma już żadnej osoby zakażonej.

Stan na 05.07.2020 (w nawiasie dane z 04.07)

Kwarantanna i izolacja – 5 (6)

Pod nadzorem epidemiologicznym – 0 (4)

Hospitalizowanych – 1 (1)

Zarażonych – 0 (1 )

Osoby wyleczone - 100 (72 - miasto Kutno, 14 - gmina Kutno, 3 - gm. Żychlin, 4 - gm. Krośniewice, 2 - gm. Bedlno, 3 - gm. Nowe Ostrowy, 2 - gm. Strzelce)

Zgony - 2 (72-latek, obciążony chorobami współistniejącymi - miasto Kutno, 60-letnia kobieta obciążona chorobami współistniejącymi - miasto Kutno).

komentarze (7)
Dodaj komentarz

Cześć panowie, mam na imie Karolina 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : ****://milepanie.pl/karolina

Hej Mam na imie Milena i mam 23 lata emoji. Napisz do mnie na nie linkujemy.milepanie.pl/milena89 jeśli jesteś koneserem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą.

W odwrocie to jest rozum naczelnego kłamczuszka RP - Pinokia Krzywoustego lub też w natarciu niebywały cynizm tego osobnika. A KCI za nim wtóruje o ogłasza odwrót pandemii. Budujemy atmosferę na frekwencję na wybory? Tak powinna być duża zgadzam się ale ludzie powinni iść na wybory będąc w pełni świadomi , potencjalnych następstw swojej decyzji. A nie iść otumanieni komunikatem, że wygrywamy z wirusem i nie ma się co bać.

Jak to w powiecie nie ma zarażonych? A skąd jest ta osoba w szpitalu? Coś tu się nie zgadza.

Powiat Kutnowski liczy ok 100 tys mieszkańców - ile przeprowadzono testów aby napisać że nie ma już zarażonych ?

Niech zagadkę IDĄ WYBORY więc zero ?

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także