Rejestracja i logowanie

[KORONAWIRUS] W Polsce kolejna ofiara i prawie 1000 zakażonych, a u nas… sytuacja nieco lepsza

Wydarzenia 25-03-2020 Autor: toza
8
[KORONAWIRUS] W Polsce kolejna ofiara i prawie 1000 zakażonych, a u nas… sytuacja nieco lepsza

Liczba osób objętych kwarantanną w powiecie kutnowskim zmalała. To informacje które otrzymaliśmy od starosty kutnowskiego, Daniela Kowalika. Tymczasem w Polsce odnotowano kolejne zakażenia, a także koleją ofiarę śmiertelną.

Sytuacja epidemiologiczna w pow. kutnowskim:

  • kwarantanna 110 (poprzednio 130)
  • nadzór epidemiologiczny 53 (bez zmian)
  • 3 osoby hospitalizowane, w tym 1 zakażona zam. w gm. Żychlin (poprzednio 4 osoby w hospitalizacji)

Daniel Kowalik przypomina, że w przypadku drugiej osoby wskazywanej w poprzednich komunikatach testy nie potwierdziły zakażenia, lecz sytuacja nadal jest dynamiczna.

Ministerstwo Zdrowia informuje z kolei o najnowszych danych dla całego kraju. W Polsce mamy 31 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. 

Potwierdzone przypadki dotyczą: 11 osób z woj. dolnośląskiego, 7 osób z woj. wielkopolskiego, 4 osób z woj. podkarpackiego, 2 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 2 osób z woj. lubuskiego, 2 osób z woj. śląskiego oraz po 1 osobie z woj. małopolskiego, opolskiego i warmińsko-mazurskiego.

- Z przykrością informujemy, że w szpitalu w Bolesławcu z powodu koronawirusa zmarł 71-letni mężczyzna, który miał choroby współistniejące. Jednocześnie informujemy, że wyłączamy ze statystyk zdublowanego wcześniej pacjenta, co oznacza, że łącznie w woj. zachodniopomorskim jest 29 osób zakażonych koronawirusem - podaje resort.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem:  957/13 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe)

komentarze (8)
Dodaj komentarz

Może, w imię sympatii, ktoś, w tym wyższe wyższości, zapłaci me rachunki?! Tak jak do mnie się apeluje o pozostanie w domu, tak ja apeluję, w imieniu zobowiązań, trzeba płacić a praca gdzie? Praca ma wolne emoji Nie ma pracy, nie płacimy rachunków, nie splacamy kredytów, nie płacimy i już!! proste!!!! Pomoc?! Jaka pomoc?! Sami Panstwo widzicie jak wygląda sytuacja ze zdalną nauką! Kredytami! Pracą! Śmieszne! A ilu ludzi nie ma co jeść?! Ilu ludzi stresuje się walką polityków? Ludzie ufają, słuchają, czekają, ale za co, po co, na co??? Politycy urządzają sobie kabaretowe występy, to mój własny osąd, walczą o pozycję, kto wyżej pis, po, czy inne, a tym praniem publicznym jeden drugiego to tylko, jak dla mnie się ośmieszaja. Polityka to praca, trudna, to odpowiedzialność, walka..., ale o ludzi dla ludzi, o dobro i życie, lepsze życie. Politycy to też ludzie, ale rozumiem zachowanie Narodów, w tym moje ze wzgledu na ogół sytuacji z koronawirusem i poza również. My, społeczeństwo nie jesteśmy marionetkami, MY, LUDZIE chcemy, żądamy godnego życia, bezpieczeństwa, szacunku i równości. Nie interesują mnie gry polityków, życie jest zbyt krótkie by zastanawiać się co ten, tamten, tamtemu, a ten temu... Drodzy Kutnianie bądźmy ODPOWIEDZIALNI, zdyscyplinowani, pomocni wzajemnie i miejmy serducha, bo tylko MY SPOŁECZEŃSTWO jesteśmy PRZYSZŁOŚCIĄ!!!

Od minionego tygodnia, nasza narodowa waluta złoty – STAŁ SIĘ PIĄTĄ NAJGORSZĄ WALUTĄ ŚWIATA – no i co z tego - ale za to PiS MA NAJLEPSZE W POLSCE NOTOWANIA – oby tylko do wyborów prezydenckich.

Powtarzasz się pajacu, pomysłów brakło na hejtowanie? Mam nadzieję że ci płacą za wypisywanie pier.. doł, bo jeśli robisz ta za darmo ta znaczy żeś upośledzony bracie...

tylko PiS, PiS PiS - żenujące twoje podejcie

Tusk bierze wypłatę w euro, więc jemu pasuje.

Tak jest.oby do wyborów, mam nadzieję że wygra PAD.

Typowy przykład " koniecznych" zakupów to ilość klientów pod Bricomarche, inne placówki budowlane mogą wprowadzać poważne obostrzenia dla klientów, dbając o ich ,swoje zdrowie i wielu innych mieszkańców pięknego Kutna.

Jak nasi seniorzy będą chodzić tak jak dziś pomimo zakazu to szybko to się zmieni. Usłyszane dziś na Krolewskiej (ja się nie boję bo długo nie pożyje) seniorka koło 70 lat widać brak poszanowania życia i zdrowia Innych ludzi brak słów

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także