Rejestracja i logowanie

Koronawirus wrócił do Kutna. Jest najnowszy raport starosty

Wydarzenia 09-08-2020 Autor: bnp
71
Koronawirus wrócił do Kutna. Jest najnowszy raport starosty

Po kilku tygodniach przerwy, w Kutnie ponownie odnotowano zakażenie koronawirusem. Szczegółowy raport w sprawie CoVid-19 na terenie naszego powiatu publikuje starosta Daniel Kowalik.

Dane dotyczące koronawirusa na terenie Powiatu Kutnowskiego. Stan na 09.08.2020:

Kwarantanna i izolacja – 4
Pod nadzorem epidemiologicznym – 1
Hospitalizowanych – 0
Zarażonych – 1 (miasto Kutno)
Osoby wyleczone - 100 (72 - miasto Kutno, 14 - gmina Kutno, 3 - gm. Żychlin, 4 - gm. Krośniewice, 2 - gm. Bedlno, 3 - gm. Nowe Ostrowy, 2 - gm. Strzelce)
Zgony - 2 (72-latek, obciążony chorobami współistniejącymi - miasto Kutno, 60-letnia kobieta obciążona chorobami współistniejącymi - miasto Kutno)

komentarze (71)
Dodaj komentarz

Czy wirus jest czy nie ma nie wiemy dopoki nas lub bliskich nie dotknie a widac po odpuscie zero masek a potem zeby dzieci siedzialy w domu skoro wiekszosc ma to gdzies potem pretensje ze urzedy zamnkniete nic nie mozna zalatwic

Skąd można wiedzieć, że jest się dotkniętym przez wirus jeżeli nie udowodniono jego istnienia? Stąd nie można zdefiniować nowej choroby.

Odpust !!! We Wawrzyńcu !!! LUDZIE BEZ MASEK !!! OGRÓDKI PIWNE WIECZOREM PEŁNE BRAK WOLNYCH MIEJSC !!!MASECZKI ZERO MASECZEK ZERO KONTROLI !!! ZERO POLICJI ZARAZ BĘDZIE PEŁNO ZAKAŻEŃ

Jakich zakażeń? Chyba ktoś tu za bardzo zaufał Rockefellerowi.

Pójście dzieci do szkoły to dopiero głupota. Narażenie całych rodzin. W sklepach maski dla dzieci obowiązkowe,w szkole nie. Dystans należy wszędzie zachować. Ciekawe jak to zrobić w szkole. Podwójny rocznik w szkołach ponadpodstawowych w roku ubiegłym. Prać codziennie kurtki, spodnie bo można przenieść to wirusisko do domu. Bardzo odpowiedzialny rząd.

Dzieciarnia biega po miescie szczególnie wieczorami i jakoś rodzice nie maja z tym problemów.Wszyscy pracują dlaczego nauczyciele maja miec wolne ? wirus tylko w szkolach atakuje ?

Dzieci mają pójść do szkoły głównie po to aby rodzice mogli iść do pracy. To eksperyment - gospodarka musi też funkcjonować - jeżeli się nie uda to będzie potężny problem i z brakiem miejsc w szpitalach i zwiększoną umieralnością i upadającą gospodarką. Jeżeli się uda to może jakoś dociągniemy do czasu wynalezienia szczepionki czy leku. Niestety tylko taki mamy wybór

Do bajarza ,,Cyklista". O ile zwiększyła się umieralność w tym samym okresie czasu w porównaniu z poprzednimi latami? Na co ma być szczepionka jeżeli wirusy nie istnieją? Czy mają oczyszczać organizm z toksyn chemicznych i metali ciężkich, zapobiegać stresowi, zapobiegać niedożywieniu czy blokować nienaturalne promieniowanie elektro-magnetyczne? Niestety dla ciebie są dwa wybory. Głupota lub mądrość. Na ten moment wybierasz ten pierwszy.

Jak dzieciaki pójdą do szkoły to rodzice stracą pracę bo ten wirus to nie GRYPA Całe fabryki padną Czy to są żarty ?

Ten wirus to nie grypa, bo on nie istnieje. A grypa nie jest spowodowana wirusem.

Mądry się asekuruje głupi umiera

Mądry myśli i weryfikuje, głupi brnie na ślepo w co pseudo autorytety mu powiedzą.

Najpierw to sięgnij po rozum do głowy, a nie powielasz bzdury które nakręca telewizja i radio. Wlacz myślenie, a jak to boli to już ustawiać sie w kolejce do chipowania owiec! A to już niebawem ..

O czym Ty piszesz ? 

Wszystko rozumiem, ale nie potrafię sobie wyobrazić dzieci w szkole w maseczkach przez 5-8 godzin.

Myślę, że wystarczyłoby w szatniach i na korytarzu, ale i tego można by uniknąć, gdyby podzielić klasy na grupy i zróżnicować terminy przerw. Ale nie zrobią tego, bo trzeba by zwiększyć ilość godzin. Kasy szkoda, dzieci, ich rodzin i nauczycieli - nie. Jak się pozarażają, to się zamknie szkołę i na tzw. zdalne. Do kiedy?

Czym mają się niby zaraźić?

Największą głupotą to jest wiara w coś czego naukowo nie udowodniono tj. istnienie jakiegokolwiek wirusa. A rządy w Polsce nigdy nie były odpowiedzialne.

Ty anonim ! Jak taki jesteś mądry to choć pracować do szpitala wtedy wsadzisz sobie język w d ....

Do ,,Tt". To, że ty lubisz język wkładać w dziwne miejsca to nie znaczy, że ja mam to robić. A jak mi zapłacą jak lekarzowi to mogę leczyć tych chorych z powodu wirusa, który nie istnieje.

Najpierw zacznij od nauki czyli zrób dyplom lekarza a nie zaczynasz d pensji

Do ,,Bla". To stwórz solidny system medyczny gdzie liczy się pacjent a nie zysk, bo ten rockefellerowski jest mało skuteczny.

Na inne choroby umiera codziennie więcej osób i władze mają to gdzieś. Niech p. Kowalik powie, ile osób zmarło w tym czasie na inne schorzenia.

mam dosc tych debilnych mediow nic tylko covin przestalem ogladac tv i niech w koncu nie robia z ludzi debili

Nie boisz się to zapraszamy do kostnicy będziesz w obsłudze na pierwszej lini .

Ja się nie boję. Czym mnie niby zaskoczysz w tej kostnicy? Sądzisz, że się wczoraj urodziłem i życia nie znam?

Testy to jedna wielka lipa. Wykrywają przeciwciała byle jakiej choroby i już że to korona wirus masakra

W rzeczywistości przeciwciała są naturalnym elementem naszego systemu oczyszczania. Równie dobrze mogą zacząć sprawdzać czy ktoś ma zwoje mózgowe pod kopułą jako czynnik warunkujący obecność teoretycznych wirusów.

Zaraz będą tysiące dziennie bo dzieci wrócą do szkół to będzie przyrost rząd chyba liczy na to masakra ja swojego dziecka na pewno nie puszczę nie będę narażał

a po dworzu biega cały czas w wakacje beztrosko wraz z innymi dziećmi i to jest ok??? jak było nauczanie zdalne to było źle bo chcieli chodzić do szkoły jak wracają do szkoły to też źle..... jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim Polakom dogodził

Mam dla Ciebie dobrą i złą wiadomość. Żadnego przyrostu nie będzie, bo wirus to fikcja. A jakakolwiek choroba jeśli już to będzie spowodowana toksynami, stresem, niedożywieniem i nienaturalnym promieniowaniem elektro-magnetycznym. Jak już to polecam sprawdzić stan zdrowia metabolicznego swojego i swojej rodziny.

Szkoda , że poliniacy nie mają rozumu, tylko jak bydło słuchają przekazu telewizyjno-radiowego!Stąd nic nie zmieni sie...bo nie chcą szukać prawdy...poprostu...wola niewolę!

Do ,,Pis". Ja nawet ich nie obwiniam. Jestem świadom, że niewolniczy system ich tak tresuję. Czego jednym z efektów jest ślepa wiara.

w pelni popieram to jest jedna wielka switowa lipa

Dzieci powinny pójść do szkoły w połowie września po przejściu 14 dniowej kwarantannie po wakacjach! Tak to trudno zrozumieć? Pseudo rodzice chca jak najszybciej wypchnąć dzieci z domu nie bacząc na ryzyko choroby i oby nic grozniejszego! Ludzie ogarnijcie sie MYSLCIE!!!!!!!!

No to takim prostackim tokiem myślenia, po każdym wyjściu do sklepu powinno być 2 tygodnie kwarantanny ???? jaki ten naród jest głupiutki...więc nic dziwnego , że zasadne uważa noszenie kagańców na mordach!

to ty zacznij w koncu myslec

Po co kwarantanna jeżeli żadnego wirusa nigdy nie było?

Nie było mózgu w twojej głowie ( i to nigdy ). Wirus niestety jest.

Do ,,GS". Zacytuj jakiekolwiek przeprowadzone naukowe eksperymenty i podaj technologie oraz metody użyte w nich gdzie udowodniona istnienie wirusa i jego szkodliwe działanie. Dla twojej informacji tego nie dokonano nigdy z żadnym wirusem ignorancie.

O! ,,GSik" zapewne szuka i nic nie może znaleźć. Może lekarze i laboranci z sanepidu tobie pomogą?

Kwarantannę to maja od marca

Tego co przyniósł chorobę tą jedną osobę co jest chora zagazowac w komorze żeby nie rozświewala zarazy

Rzecz w tym, że jedyna nowa zauważona choroba to uzewnętrznienie się głupoty. Czy za to też powinno się zagazowywać w komorze, czy może objaśniać i informować, że teoretyczne wirusy nigdy nie zostały udowodnione?

Pandemia to wymysł rządu robią tak żeby nas zniszczyć te maski to debilizm robimy z siebie pośmiewisko jak klauny w cyrku

Te łapki wdol odzwierciedlają ciemnotę ludu...żal patrzeć...

Niestety jak stwierdził Mark Twain ,,Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani".

Kłamstwo nie róbcie z ludzi idiotow nie ma żadnych chorób!!!!!!

Skąd wiesz że choroby niema bo ty tak myślisz emoji

Tyyy blaaa. Jak masz tic taca zamiast mózgu to dalej wierz w tego wirusa . Przecież już nikt nie choruje na grypę tylko na tego wirusa . Mojej koleżanki babcia umarła bo miała 87 lat to lekarz prosił aby dopisać w karcie zgonu tego wirusa bo przełożeni mu za to płacą . Więc o czym tu mówisz . JAKI WIRUS . !!!!! PRZECIEŻ NIGDY GO NIE BYŁO . Przed wyborami na wiecach wyborczych prezydent bez maski jeździł i był z ludźmi na wyciągnięcie ręki --- sam byłem toooi wiem a po wyborach od razu 10 razy więcej zakarzeń . NIKT POWTARZAM NIKT NIKT NIE NARAŻAŁ BY GŁOWY PAŃSTWA GDYBY FAKTYCZNIE BYŁ TAKI WIRUS . POZDRAWIAM DEBILI WIERZĄCYCH W TEGO WIRUSA !!!!!! TAK JAK OBOWIĄZKOWE NOSZENIE MASEK . NIIIEEE MA TAKIEJ USTAWY ALBO STANU WYJĄTKOWEGO BOO WTEDY TYLKO JEST OBOWIĄZEK NOSZENIA . PROSZĘ POCZYTAĆ TROCHĘ NA TEN TEMAT . 

Do ,,Bla". ,,Xxx" ma rację. Narracja o wirusach była i jest specjalnie wykorzystywana aby przykryć skutki uboczne spowodowane niedożywieniem, toksynami, stresem i nienaturalnym promieniowaniem elektro-magnetycznym. Dzięki temu mogą nam wstrzykiwać toksyczne substancje pod nazwą szczepionki. A wystarczy zapoznać się z technologiami i przeprowadzonymi eksperymentami naukowymi, żeby zorientować się, że żadne wirusy nigdy nie zostały udowodnione.

Ta jedna osoba musiala zarazic kolejne. I od kogoś musiala tez to zlapac. Powinno byc podane gdzie sie tym zarazila. Zycze zdrowia.

Ta jedna osoba nie mogła się zaraźić ani złapać od kogoś bo wirusy to fikcja.

Wszytko przed nami jeszcze nie jeden będzie miał okazję się przekonać pewnie czy to fikcja czy jednak prawda . 

Wiedz to ,,Bla", że rząd się zawsze wyżywi. A Ty co zrobisz?

Ja już się przekonałem. Okazało się, że to fikcja używana od dawien dawna do kontroli niewolników. A teraz jako część planu depopulacji na masową skalę.

Wszystko jest podszywanie po koronkę przeziebienie grypa to i tak będzie wirus ludzie przecież zawsze na jesień jest większa zachorowalność i spadek odporności ale to i tak będzie wszystko korona dziwne że już nikt na grypę nie choruje

Przecież nie ma jesieni XDD

Na grypę w Polsce zmarło w tym roku 65 osób, koronawirus na razie spowodował śmierć 1807 osób a to dopiero jego ofiar - zachęcałem do zakupu masek chroniących przed wirusem - teraz już trzeba płacić dwukrotnie tyle co przed kilkoma dniami - ale nawet teraz polecam je szczególnie tym niewierzącym - oni są najmniej ostrożni i pewno wśród nich będzie najwięcej ofiar - to już historia że umierali tylko starsi

Do ,,Cyklista ". Fałszywe dane statystyczne nie mają znaczenia. Także nie można przypisać zgonów wirusom jeżeli istnienia tychże wirusów nie da się udowodnić. A Ty jako stały bajko pisarz nadal się nie poddajesz.

ty jusz jestes ofiara

chodzi o to żeby Ojciec R, Poczta i reszta szumowej ferajny zarobili na maseczkach ciemna masa kupuje i dofinansowuje haha

W tej sytuacji dla nich to ma jedynie znaczenie po której stronie się znajdą w programie masowej depopulacji niewolników. A system finansowy jest jednym z narzędzi kontroli niewolników.

Widzisz idioto zobacz opanował świat według ciebie nie tylko Polskę ale całą Europę ty to jesteś oswieciles cały naród na kci

Do ,,Bla". Cały świat został opanowany przez głupotę, bo tak większość niewolników jest tresowanych przez całe życie. Aby nie myśleć za siebie i wierzyć pseudo autorytetom na słowo.

To są statystyczne bzdury. Te 1807 osób które podają to są osoby które były w podeszłym wieku i chorowały na ciężkie choroby. Np 80 latka po 2 zawałach, z nadciśnieniem, z chorobą układu immunologiczngo dostała koronę i uznają to że zmarła na korona wirusa.

Teraz to już pójdzie lawinowo, a od września będzie tragedia.

Cokolwiek się stanie to nie będzie spowodowane żadnym teoretycznym wirusem.

To trzeba zapobiegać a nie wysyłać dzieci do szkół! oraz masowo robić testy i jeszcze raz testy!

Do ,,jaro". A na co Ty chcesz robić te testy? Na wirusy, których nigdy nie udowodniono?

ty zrob sobie test czy masz mozg

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także