Rejestracja i logowanie

Kraksa na Łąkoszynie. Zderzyły się trzy samochody

Wydarzenia 11-06-2019 Autor: red Foto: red
4

To nie jest spokojny dzień na kutnowskich drogach. Tym razem do groźnie wyglądającej kraksy doszło przy ul. Łąkoszyńskiej na wysokości zajazdu "Elza".

Zdarzenie miało miejsce około godziny 18.30. W kraksie uczestniczyły trzy samochody osobowe: opel, citroen i fiat. Na szczęście nikomu się nic nie stało. Na tym odcinku ul. Łąkoszyńskiej są znaczne utrudnienia w ruchu dla jadących w stronę Łodzi od Kutna.

Trwa ustalanie przyczyn kolizji. Na miejscu działają strażacy i policja.

komentarze (4)
Dodaj komentarz

Czekam aż ktoś wjedzie w te pojazdy bez numerów rejestracyjnych zaparkowanych często po obu stronach ulicy Łąkoszyńskiej między Wąską a Bukową . Tragedia wisi w powietrzu. A co na to Policja i tzw Straż Miejska

dokładnie tam przy tej myjni gdzie "rzeźbią" auta na handel, nikt nie reaguje

Zderzenie było ok 18stej ponieważ o 17.50 wracaliśmy z Łodzi i auta już stały rozbite emoji

Nissana na zdjęciach to nie ma tylko citroen

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także