Rejestracja i logowanie

Ksiądz ojcem 8-latki! "Nie będę płacił więcej alimentów"

Wydarzenia 18-05-2017 Autor: toza
98
Ksiądz ojcem 8-latki!

Wyjątkowo niecodziennie informacje docierają do nas z Łowicza. Światło dzienne ujrzał fakt, że jeden z kapłanów, pełniący swoją misję duszpasterską w królewskim mieście, jest jednocześnie ojcem 8-letniej dziewczynki. Nam udaje się porozmawiać na ten temat zarówno z księdzem, jak i matką dziecka.

O tym fakcie poinformowali nas wstrząśnięci całą sytuacją mieszkańcy Łowicza, gdzie ksiądz przed laty pełnił służbę. Ich zdaniem, kapłan trafił z tamtejszej parafii do Łęczycy, ponieważ kościelne władze starały się w ten sposób "zamieść sprawę pod dywan". Duszpasterz odpiera te zarzuty, i tłumaczy, że już odpokutował za swoje grzechy z przeszłości.

- Zajmijcie się tematem księdza (dane osobowe do wiadomości redakcji), który zostawił w okolicach Łowicza kobietę ze swoim dzieckiem. To w naszych stronach bardzo głośna sprawa, cały Łowicz o tym huczy. Taka osoba nie powinna głosić kazań z ambony, skoro sama ma coś na sumieniu – informuje nas jedna z mieszkanek.

Okazuje się, że wkrótce łowicki sąd zdecyduje, czy ksiądz powinien płacić więcej alimentów na utrzymanie swojej córki. Tego żąda matka dziecka, która kieruje pod adresem duszpasterza wiele uwag. Z kolei sam kapłan odrzuca jej zarzuty. Uważa, że na utrzymanie 8-latki przeznacza tyle, ile powinien. Komentuje też sprawę samego ojcostwa. Twierdzi, że nigdy nie unikał konsekwencji, ani finansowych, ani tych związanych ze swoją służbą. Ksiądz uważa, że już odpokutował za grzechy z przeszłości, a teraz poświęca się tylko pracy duszpasterskiej.

Więcej na ten temat przeczytasz w dzisiejszym wydaniu Gazety Lokalnej.

komentarze (98)
Dodaj komentarz

A co to za Antczak???

Ciekawe czy Ks. Lukasz Antczak do tego sie przyczynił???

To co juz księdzem nie jest sliwinski ???a co z ta biedna kobita???

Ksiądz Pisarek ksywa ;bokser; to już nie ksiądz tylko sędzia jakiegoś sądu - nie rozumię? A jak już sądzi to niech wyda wyrok na swojego kolegę , księdza Dobrodzieja współ biesiadnika obiadów czwartkowych w temacie posuwania pani Basi z Łowicza -chyba że już nie rucha bo jest za stary i nie może

Michał Malek, ty też masz córke i nadal umoralniasz z ambony. Nie wsyd ci?

Ks. Łukasz mial problemy. Ale to nie powód. Mógł mieć antykoncepcję, a jednak nie skorzystał. Wszystko po Bozemuemojiemojiemoji

A ona to niewinna? Nie wiedziała, że spotyka się z kapłanem? Dajcie żyć człowiekowi... "Niech pierwszy rzuci kamień, kto jest bez grzechu..."

znałam tego księdza to bardzo dobry człowiek,a błądzić rzecz ludzka,chociaż nie do końca w to wierzę,ale jeśli nawet tak jest to co w związku z tym?ludzie robią gorsze świństwa,zgwałcić nie zgwałcił,a stare powiedzenie mówi,że jak suka nie da to pies nie ruszy.

Przez Kutno odszedl z kaplanstwa.

Odszedł z kapłaństwa do cywila dajcie spokój swemu sercu .

Czy to jeden taki Ksiądz, który ma dziecko znam innych również, ale nie ja go będę rozgrzeszał Tylko niech ich Mamusie nie mówią że to wina kobiety.

Ojej ojej, rzeczywiście niecodzienne informacje - ksiądz ma dziecko! Ludzie... Myślcie!

zwykły sku.....syn a nie duszpasterz

zwykły s****ysyn a nie duszpasterz.

Jak dla mnie to żadna sensacja, co trzeci kaznodzieja hipokryta ma dzieci .

Ale s****l..... Powinien płacić 10 tysięcy miesięcznie. Te cioty w sukniach to największe zło jakie mogło spotkać Polskę

Te 10ooo musza wylozyc otumanieni wierni bo jak wiadomo darmozjad nie pracują! Żyją na koszt społeczeństwa!

Po co ta baba rozkładała nogi jak wiedziała że Łukasz jest księdzem.... Co chciała sobie zapewnić dostatek? A jak już to mogła się zabezpieczyć...

Debilna istoto!!! Muzg ci wyżarła jakaś używka???

Ty jesteś taki tępy czy tylko udajesz takiego prostaka?

Po co księdzowi stawała pała skoro przysiegał celibat i to przed samym bogiem? Chyba wiedział na co się decyduje? A skoro już chciał sobie pobzykać to mógł założyć gumkę. A jak się nie mógł obejść bez bzykania i spłodził córkę to mógł wystąpić ze stanu duchownego. A tak to jest tylko hipokrytą i moralnym śmieciem. Wy, katole, to wszycy macie mentalność Kalego ...

Wszystkie chłopy takie same xDDD

JAK WIDAĆ NIE WSZYSCY KSIĄŻA TO PEDAŁY , PEDOFILE I ZBOCZEŃCY . SĄ TEŻ NORMALNI KSIĘŻA KTÓRZY CHCĄ RUCHAĆ NORMALNE BABY emoji OBAWIAM SIĘ TYLKO ŻE SĄD RODZINNY MOŻE STWIERDZIĆ ŻE TO DZIECKO ZOSTAŁO SPŁODZONE W WYNIKU NIEPOKALANEGO POCZĘCIA I ALIMENTÓW WTEDY NIE BĘDZIE emoji

Pff u nas w szkole katolickiej tez jest corka ksiedza i co? emoji

tylko ksiezy sie wini ze maja dzieci lataja za kobietami przecierz to tylko mezczyzna a te kobiety co w portki wchodza ksieza to nie wstyd.ksiadz jest przed oltarzem w boga sie wierzy .ksiadz powinien miec rodzine i pokazac przyklad szczesliwej rodziny i nie latal by za innyni ale o czym by ludzie gadali przecierz to tak bylo od wiekow.mnie nie przeszkadzaze maja dzieci

mala ,a jaką masz pewność ,że ksiądz majac rodzinę by nie latał???

Jak ktos ma takie predyspozycje, to latować emoji się i tak będzie- popatrzcie na kościoły protestanckie, chociażby polskich luteran...nie latają za gimbazą, za młodszymi, za parafiankami? pff Dopiero latają!

Żeby to tylko jeden taki cnotliwy. To pełny obraz fałszu i obłudy w polskim kościele

Co to za żałosna informacja? ALbo piszecie kto dokładnie albo w ogóle! Bo takie info że jeden z kapłanów, pewnego miasta być może coś ma to ja moge o każdym napisać w tym kraju

Ks. Łukasz Śliwiński

Ciekawe czy to po spowiedzi robił?? A jezeli miał by funkcjonować jako pasterz to niech za najniższą krajową , a nie banki dziadki kasę noszą a oni rozbijają się furami i jeżdżą na panienki.

Dziecko to nie obiad, którego nie chce zjeść.

Święty jeb...y

Odpowiedź jest prosta. Ten ksiądz nie wierzy w boga. Nie wierzą w boga całe kupy księży, oni po robocie opowiadają sobie o grzechach pparafian, pijąc piwko w klubie. Jak spowiada się babcia i nie ma co powiedzieć, to opowiada o grzechach ze swojej młodosci. Jaja jak balony. Wiiaara to chyba porząddek i szmal. Jan paweł ll był OK.

Trzeba takie sparwy nagłasniać. Niech ludzie wiedzą jacy są księża. To nie kapłani to politycy i biznesmeni w najgorszym wydaniu.

Kto ma księdza w rodzinie z BIEDY SIĘ WYWINIE.

Ty ogierze jak możesz wyrzec się własnego dziecka

Alez on sie nie wypiera. Moze mama żąda alimentow znacznie przekraczajacych srednia krajowa, ot tylko tyle. Ktos napisal, ze dziecko to nie obiad. Ani tez żyła zlota, trzeba miec troche pokory za to co sie stalo i jedno i drugie.

Jak czytam ten artykuł to jestem w szoku jak można dziecko nazwać grzechem i to jest ksiądz?????????? Więcej nie pisze bo do głowy przychodzą mi taki słowa ze oparło by się o sond.

W Orłówie jest stasiek nie stawek :-D

bardzo ciekawy artykuł - prawie jak pomponik i inne takie. Czy na prawdę nie ma Ciekawszych tematów? Tyle ciekawych rzeczy się dzieje. KCI jest pierwsze tam gdzie stłuczka, wypadek a wydarzenia kulturalne omija wielkim łukiem. SZOK. po co to czytać!!!

Jestes az tak głupi, czy tylko udajesz?

to się proboszcz unio slawus zmartwi bo mu datki spadną a przecie łon taki świetobliwy i na proboszcza sie uczyl u najświetszego z łowickich proboszczów teraz będzie musiał sprzedać wikarego za jakiegoś innego

Jest dużo więcej takich dzieci , których ojcem jest ksiądz katolicki !! Sama mam koleżankę której ojcem jest były ksiądz . GDY MIAŁA 7 LAT ,WYSTĄPIŁ I OŻENIŁ SIĘ Z JEJ MATKĄ !! ALE MIAŁ WIELKIE TRUDNOŚCI Z WYSTĄPIENIEM !!!

Z sekty ciężko odejsć

Facet obojętnie ksiądz czy ktokolwiek inny jeżeli zostawia swoje dziecko jest zwykłą szmatą bez honoru.

Ksiądz uważa, że już odpokutował za grzechy z przeszłości, a teraz poświęca się tylko pracy duszpasterskiej. Zapomniał księżulek, że za ten grzech pokutuje się 18 lat, a jeżeli dziecko się uczy to do 25?

A ile jest jeszcze dzieci w takiej samej sytuacji? Kto jest w stanie zliczyć?

Jaja uciąć. Niech kościół wychowania te dzueci.

Uchowaj P.Boże od tego pomysłu bo by te niewinne dzieci wpadły w niezłe bagno.

Celibat wprowadzono około 1330 roku,żeby zabezpieczyć finanse Watykanu.rozpusta, pazerność oficjalnych i mniej oficjalnych żon księży doprowadzało,że w kasie było pusto.należało coś z tym coś zrobić-wprowadzono więc celibat.ale od zawsze jest to fikcja.księża nadal byli i są rozpustni a usta ich są pełne frazesów ,bo traktują nas jak ciemnogród a do tego sami zaprzeczają w wiarę w Boga.kiedy taki człowiek popełnia grzechy nazywane ciężkimi to dlaczego ja mam się bać swoich i kary Bożej.zakłamują wszystko to co sami głoszą.

ksiądz **** ale matka dziecka wiedziała co robi chyba po mszy jej nie wziął

Jesli ksieza to normalni ludzie to niech zyja wszyscy placac podatki i za wszystko co im potrzebne do zycia ,a nie żerują na panstwie i obywatelach hieny

SPOKO.JA TEZ BEDE KSIEDZEM JAK MOJ OJCIEC emoji

I Biskupem jak mój dziadek emoji

TERAZ TO SUPER ZAWOD.PRACOWAC A SIE NIE NAMECZYC BO BABKI SAME KASE DAJA.

Co w tym złego? ? Przecież ksiądz też jest człowiekiem. Moim zdaniem księża też mogliby mieć prawo założyć rodzinę.

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli CZARNI IDIOCI (w)MAWIAJĄ NARODOWE (z)BAWIENIE „CZY WAM SIĘ PODOBA, CZY NIE I BASTA”, „BO JAK NIE, TO MY WAM DAMY” - „DEMOKRACJI TU NIE CHCEMY, MY CHRYSTUSA WYZNAJEMY” (29.IV.2017 r.) jak KURIA JEGO MAĆ: Chcąc mieć pełny obraz należy korzystać ze wszystkich istniejących stron związkowych FACEBOOK'a: 1) kz nszz solidarnosc organistow 2) kz nszz solidarnosc organistow (od 2 do 9 [3; 4; 5; 6; 7 i 8 niedostępne] ) 3) kz nszz solidarnosc organistow 10 Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem: kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com NIE WIERZYSZ? - zobacz! Tylko w maju 2017 r. internetowa wybrana prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA GŁOSZĄCEJ (z)BAWIENIE jak KURIA JEGO MAĆ, ha ha ha …: 1) „TVN24” z dn. 18.V.2017 r. w artyKULe: ”Ksiądz przed kościołem miał uderzyć dziewczynkę. Prokurator bada sprawę” o-PiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA; 2) „OKO.PRESS” z dn. 18.V.2017 r. w artyKULe: ”News OKO.press. Już ponad 500 tys. złotych z MSZ na projekt o. Rydzyka. Upamiętnia Polaków ratujących Żydów” o-PiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA; 3) „KUTNOWSKIE CENTRUM INFORMACYJNE” z dn. 18.V.2017 r. w artyKULe: ”Ksiądz ojcem 8-latki! "Nie będę płacił więcej alimentów"” o-PiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA; 4) „FAKT24.PL” z dn. 18.V.2017 r. w artyKULe: ”Ksiądz uderzył dziewczynkę? „Tak ją pyknąłem”” o-PiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA; 5) „MAMAemojiU” z dn. 18.V.2017 r. w artyKULe: ”Oto lista grzechów przygotowana dla 9-latków przed Komunią. "Czy wyobrażałem sobie siebie w scenach pornograficznych?"” o-PiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA; 6) „POLITYCZEK” z dn. 18.V.2017 r. w artyKULe: ”KS. WALCZAK ATAKUJE PIS: SEGREGACJA POLAKÓW ODBYWA SIĘ CODZIENNIE. JAK NA RAMPIE W AUSCHWITZ” o-PiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA; 7) „GAZETA.PL” z dn. 18 i 19.V.2017 r. w artyKULe: 1} ”Ojciec z Gryfina zawiadamia policję: ksiądz uderzył moją córkę. "Tak ją pyknąłem ręką"”; 2} ”Ksiądz z Wągrowca odmówił pogrzebu małemu Ksaweremu. Na tym jednak nie poprzestał” o-PiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA; emoji „SUPEREXPRESS” z dn. 19.V.2017 r. w artyKULe: ”Pijany ksiądz rozjechał pieszego na pasach [ZDJĘCIA]” o-PiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA; RESZTA NA FACEBOOK ‘ u. NIE WIERZYSZ? - zobacz ... Wszystkich ksieŻULI uznać należy za DEALERÓW (Słowa Bożego), a LUD BOŻY za ĆPUNÓW! Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW jak również K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. - czytać należy WPISY Związkowe. Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji. Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA... ZOSTAŃCIE Z B(L)OGIEM., a będziecie (z)BAWIENI... (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC ) 

szkoda mi tego księdza

Szkoda to jest jak krowa w żyto wejdzie

Szkoda to jest dziewczynki, która jest bez ojca.

Myślałem, że jedyną 'żoną' kieckowego jest... Sut Anna.

Litości jaki grzech ? Urodziło się dziecko żyje jest super . Zwykli ludzie i ta kobieta i ten ksiądz ludzie opamiętajcie się . Gdyby zabił to byłby grzech - nagle wszyscy święci się odezwali bez grzechu bez win

A ile ten klecha ma lat? Ktos to wie? Szukam tego, ktory kiedys był w Przedczu wikarym wykorzystywal dziewczynke sierote.

Oj tam! Wszyscy przesadzacie. W końcu celibat to nie jest dogmat tylko wymyślony głupi przepis. Papież powinien znieść celibat, wzrośnie od razu liczba chętnych do kapłaństwa. To tylko na dobre wyjdzie kościołowi. Ksiądz nie bedzie na ambonie teoretyzował, zobaczy jak to jest mieć rodzinę. Problem ****ów i pedofili może się rozwiązać. Same plusy. A jak ktoś nie chce się żenić ewentualnie wychodzić za mąż, to niech idzie do zakonu. Amen.

Popieram ,chociaż jedna osoba która logicznie myśli i trafiał w setno!brawo

Rydzyk jest zakonnikiem...... 1 taki juz wystarczy

Niestety nie wyjdzie na dobre kościołowi. Pieniążki wówczas nie będą trafiać do Watykanu tylko będą dziedziczone przez rodzinę. W tym właśnie problem, dlatego papież nie zniesie celibatu.

Jest w sądzie diecezjalnym prawy i doświadczony kapłan kś. Pisarek. Jego trzeba pytać zamiast bajdurzyć.

Podobno ksiądz ma na wszelki wypadek...

Ksiądz, jeśli nie jest swoistym mutantem, posiada różnie ukierunkowany pociąg seksualny. Jeśli ktoś uważa, iż księża uprawiający stosunki seksualne, samogwałt lub inne formy zapokojenia są wyjątkami , to póbuje fałszować rzeczywistość. Praktycznie 100 % grzeszy w ten sposób i nic tego nie zmieni. Właściwie to ich szkoda bo musza sobie z tym poradzić, a nie jest to psychicznie łatwe.

Powinni ich wszystkich poddawać wazektomii po święceniach j 

a to on z łęczycy a nie z żychlina

JAK WIDAĆ NIE WSZYSCY KSIĘŻA TO PEDAŁY , PEDOFILE CZY ZŁODZIEJE . SĄ TEŻ NORMALNI KSIĘŻA KTÓRZY CHCĄ RUCHAĆ NORMALNE BABY emoji OBAWIAM SIĘ TYLKO TEGO ŻE SAD RODZINNY MOŻE UZNAĆ ŻE TO DZIECKO ZOSTAŁO SPŁO0DZONE W WYNIKU NIEPOKALANEGO POCZĘCIA emoji

TO SZANOWNA MAMUSKA NIE WIEDZIAŁA ZE PUSZCZA SIĘ Z KSIĘDZEM .A GDZIE JEJ MORALE TAK BEZ ŚLUBU MOZNA .

Kobieta może sypiąc z kim zechce powinna mieć w **** kościół i zasady kościoła, to nie jej zasady. Ten palant skoro się najal na psa to niech szczeka, bo taka jest jego rola. Depofile i pederasci

A co to ma do rzeczy czy wiedziała, czy nie wiedziała, że gostek jest księdzem? Spłodził, to ma płacić alimenty.

A sznowny klecha nie wiedział że nie może się pusczac bo ślubował swoje sekcie czystość i całkowite oddanie.

Nie ślubował tylko przyrzekał, nie czystość tylko celibat. Z punktu widzenia kk jest różnica

BO TO JEDEN KSIĄDZ MA DZIECKO?? PROSZĘ ZAPYTAM "KSIĘDZA" SŁAWKA Z ORŁOWA KTÓRY WALI OKOLICZNE DZIEWCZYNYemoji

A GDZIE TEN ORŁÓW JEST ??? TAK PYTAM MOŻE BYM POJECHAŁ NA DZIEWCZYNY JAK TAK DAJĄ WSZYSTKIM

Bliżej Bedlnaemoji

Orłów niedaleko Piątku

tylko uważaj na "księdza" Sławka, podobno wali wszystko co się rusza

###"#" A mówiłem, nie wierzcie w celibatowych diabłów tylko w Boga. A ciemny lud chodzi do Świątyń Ciemnoty i jeszcze tym rozlazłym księżulkom pieniążki daje. Ludzie! Wy Boga w sercach, duszach i umysłach nie macie. Piekło Was czeka. Ogarnijcie się! Obudźcie się! Oświecajcie się! Nawracajcie się! NIECH ŻYWI NIE TRACĄ NADZIEI.... praojciec Św. Paweł - woJOWnik oświeceniowy z Księstwa Jawabo. Wolontariat PTO"R".

Też tak myślę Poza tym prawdziwym bogiem jest ZEUS! Ewentualnie mogę jeszcze uznać Peruna ...

zrobił to niech płaci na dziecko klecha powinien sie wstydic

Ale z czego on ma płacić? Ze składek na nowy ołtarz? Może teraz dwie koperty Bede dawac, jedną na kościół a druga na alimenty?

Może was jeszcze górale z Zakopanego poinformują że śnieg spadł. Co nas obchodzi ksiądz z Łowicza nawet jeśli jest teraz w Łęczycy to portal Kutnowski czy KCI+ Płock Gostynin i inne pipidówki

sam jesteś pipidówek, pipidówku

Mnie obchodzi.

Kolejny kretyn w czarnej kiecce, który wiedział jak i gdzie wsadzać, a do faktu ojcostwa się nie poczuwa. **** i tyle .... olać tę kasto - sektę. Do bycia dobrym chrześcijaninem te katabasy są zbędne...

Niestety kapłan to też człowiek i popełnia grzech... Ale do kur.. nędzy jak ja bym mógł wybrać drogę kapłaństwa i zrobić komuś dziecko a następnie zamknąć się na plebanii i nic z tym nie zrobić, ja jako kapłan odszedł bym z tej funkcji bo bym nie mógł spojrzeć Bogu w Oczy , nie wszedł bym do kościoła bo by mi na to nie pozwoliła moja nędza , ten człowiek wyżej na zdjęciu to już nie jest kapłan tylko człowiek który założy czarną suknię i udaje kapłana to jest zboczeniec który nie jest Kapłanem z Kapłaństwa tylko Kapłanem dla Dobrobytu i wzbogacenia oraz dlatego aby w brzuszku nie burczało ...... lecz inni nie mają nawet suchej kromki chleba.... Z Panem Bogiem

"nie wszedł bym do kościoła bo by mi na to nie pozwoliła moja nędza" - chyba sumienie a nie nędza "który nie jest Kapłanem z Kapłaństwa" - chyba nie jest kapłanem z powołania. Coś kolega ma mizerny zasób słów, mam tylko nadzieję że nie zdajesz matury w tym roku bo jeszcze trochę nauki przed Tobą.

Sex jest grzechem? Od kiedy to? Chyba w twojej popie...j religii, gamoniu.

Uważam że sprawę sexualności księży powinno się rozwiązać na 2 sposoby. Albo zniesienie celibatu i niech funkcjonują jak pastorzy, albo kastracja,jeżeli kościół upiera się przy celibacie. To ostatnie rozwiązanie wyeliminuje problemy z pedoofilą, aferami homoseksualnymi czy nie ślubnymi dziećmi. Oddzieli też tych którzy pchają się w sutannę dla korzyści majątkowych od tych z prawdziwym powołaniem.

Znam księdza który pomagał w wychowaniu swojego dziecka teraz ma wnuka juz dorosłego.Jest ok tylko ostatnio strasznie umoralnial.Z wiekiem coś zaczyna szwankowac z głową.

dodaj komentarz
Czytaj także