Rejestracja i logowanie

Kutnowska lewica popiera protest w policji. "Za narażanie życia - godziwa płaca!"

Wydarzenia 12-07-2018 Autor: toza
36

Na naszych łamach informowaliśmy już o proteście policjantów, ich postulatach i o tym, że swoje niezadowolenie wyrażają także mundurowi z Kutna (KLIK i KLIK). Dziś na naszą redakcyjną pocztę przyszedł Apel Poparcia dla działań funkcjonariuszy, pod którym podpisują się przedstawiciele następujących ugrupowań: Rada Powiatowa SLD, Inicjatywa Polska Kutno, Fundacja Forum Zrównoważonego Rozwoju w Kutnie, oraz Forum Równych Szans i Praw Kobiet Powiatu Kutnowskiego. Poniżej pełna treść.

Wydarzenia

komentarze (36)
Dodaj komentarz

Przecież to "lewica" głównie z nazwy, niewiele różnią sie od partii Petru

Ha ha,za co podwyżki ?Za setki umorzonych spraw i brak wykrywalności,lumpy w biały dzień dziadują w centrum miasta i nawet ich się boją.Jedynie ochrona miesięcznic im wychodzi,i emeryta we czterech nieść.Rozliczeni zostaną jak niedawno SB.

Z pewnością hahaha

TERAZ PRZED WYBORAMI TO LEWICA POPARŁA BY NAWET PROTEST NAZISTÓW ABY PARĘ GŁOSÓW ZŁAPAĆ emoji emoji emoji emoji

To nie lewica

śmieszne to jest takie stanowiska w lipcu, gdzie wybory w listopadzie

Pozdrawiam forum równych , jak również zrównoważonych.

Lewica popiera protest policji popłakałem się ze śmiechu ! Tylko jak wy byliście to ciekawa dla czego nie popieraliscie i nie dawaliście podwyżek

w miecie melina za meliną każdy wie gdzie jest w tym droga policyyyja i nic z tym nie robią . w nocy zero patroli w newralgicznych punktach mista - bo sie boja ...wiec o co chodzi? jeszcze strajk...mendy jeb..ane.

Nie ma ludzi pajacu, kogo się bać? Obszczymurków, którzy w grupie silni A w radiowozie płacz i sprzedawanie kolegów. Wielcy wychowani przez ulicę - śmiech. Za kilka lat ulica będzie waszym miejscem pracy, będziecie ją zamiatać.

Jeśli element przestępczy jest taki jak piszesz Policjancie,to za co masz dostać podwyżkę?...Co do reszty to bez komentarza.

Menda cię spaprała oj spaprała!

Codziennie pijaczki urządzają sobie libacje i darmowy nocleg na Placu Piłsudskiego, a w każdy piątek i sobotę wieczorem na Placu Wolności małolaty robią mega imprezy, jeżdżą wokół placu jak wariaci z piskiem opon i to wszystko dzieje się przed monitoringiem miejskim... Pytam-za co płacą leserom, którzy potrafią tylko rządać?! Za siedzenie w aucie?!

Jak wychowaliśta se dzieci tak macie !

Kim oni są ? Widzę, że niektórzy wszystko zrobią, żeby się tylko wypromować, szkoda tylko, że kosztem policjantów. No cóż, ale czego się spodziewać w końcu to lewica.

Lewica od zawsze walczyła o interes służb mundurowych i związków zawodowych. Policjantom i funkcjonariuszom oraz żołnierzom innych służb mundurowych, którzy przyłączają się do protestu należy się wsparcie przede wszystkim medialne, aby sprawę nagłośnić. Jak według Ciebie znaczenie miałoby wsparcie w zaciszu gabinetów bez nagłośnienia? Nie kosztem policjantów ale dla policjantów. Wsparcie kogoś kto walczy o słuszne prawa nazywasz promowaniem się? A Ty kim jesteś? Ty też coś zrób dla kogoś a nie tylko krytykujesz.

Tylko spijaja kawe na bp

Zazdrościsz hahaha

We We palcie gume z tymi służbami, tylko meneli potrafią pakowac do lodówy, i to nawet im zbyt skutecznie nie wychodzi

I Ciebie pakować w pupę!!

Protest słuszny i popierany zapewne przez wszystkie partie. Lewica chce na siłę zaistnieć. Ale z takimi gwiazdami jak te co się podpisały to masakra jakaś.

Protest nie jest popierany przez wszystkie partie, szczególnie nie jest popierany przez tą rządzącą tj.PiS , bo gdyby PiS popierał protest to jako partia mająca władzę w kraju spełnił by postulaty i protestu by nie było. Śledzę na bieżąco media, także społecznościowe i nie zauważyłem aby PO i PSL poparło ten protest. Poza Lewicą, protest ten poopiera Nowoczesna, OPZZ oraz Forum Związków Zawodowych. Lewica nie chce na siłę zaistnieć , bo Lewica istnieje i zawsze wspierała służby mundurowe oraz działania związków zawodowych. Nikt Ciebie nie obraża więc Ty też nie obrażaj ludzi, słowo o ,,gwiazdach" jest nie na miejscu. Ludzie Ci reprezentują organizacje, które poparły protest i z racji pełnionych funkcji podpisali się pod apelem, realizując uchwały tych organizacji.

Nie chce im sie pracowac,to protestuja,proste.

jak mandaty wystawiają to be teraz jak protestują i nie piszą to też be. mmm~weź Ty już super.....

Mam pytanie, czy w Kutnie to jest policja? Bo już od bardzo dawna nie widziałem na ulicy patrolu. W ostatnią niedzielę po południu,na placu przy fontannie menele urządzili sobie libację, pięciu ciągnęło z butelki,a jeden rozłożył się pod ławką i smaczne chrapał. Jak widać pełen luz, czyli robta co chceta.

poprawka. pieniądze to bym przebolał, chodzi o atmosferę w jednostce.... a to juz mało kto wytrzyma !!!

ja tez odjedę i to niebawem :-) za te pieniadze i z taką atmosferą to wolę kase w biedronce ;-)) zero pozdrowień dla komediantów naszych! mam nadzieje, że niedługa sami będziecie jeździć na intrewencje :-) :-)

niestety w Kutnie Policji brak - zwyczajnie ludzie nie wytrzymują i odchodzą, a nowi nie chcą przyjść. Jakie zarządzanie takie kadry.

Same "sławy" podpisały się pod apelem.

Widać nie wszystkie , jak to piszesz ,,sławy" się podpisały bo ty jako ,,Sława" się nie podpisałeś. Nie obrażaj ludzi, słowo o ,,sławach" jest nie na miejscu. Ludzie Ci reprezentują organizacje, które poparły protest i z racji pełnionych funkcji podpisali się pod apelem, realizując uchwały tych organizacji.

Ile czlonków mają te organizacje? Na przykłada taka Inicjatywa Polska w Kutnie? GROT a Ty występujesz jako kto?

I bardzo słusznie! Ci ludzie ryzykują zdrowie w naszej obronie. Dobra płaca jest gwarancją że będą tam pracować ludzie, którym się chce pracować a nie odwalić zmianę

Wee podmyj się gościu

Co ryzykuja?

życie i zdrowie januszu ryzkujemy dla ciebie, zebyś mógł spokojnie żyć i prowadzić swój spokojny januszowy żywot, bez lumpów, drak, pijaków; a przynajmniej żebyś mógł tego nie zauważać...

No wlasnie was nie zauwazam.

dodaj komentarz
Czytaj także