Rejestracja i logowanie

Kutnowski Bawaryjczyk miał poważny wypadek. Pomagał chorym dzieciom, teraz sam potrzebuje pomocy

Wydarzenia 10-09-2020 Autor: bnp
34
Kutnowski Bawaryjczyk miał poważny wypadek. Pomagał chorym dzieciom, teraz sam potrzebuje pomocy

Bawaryjczycy Kutno liczą na wsparcie mieszkańców. Jeden z członków klubu uległ poważnemu wypadkowi, w powrocie do zdrowia może mu pomóc każdy z nas. Jak?

Przypomnijmy, że kutnowscy fani BMW w tym roku angażowali się w pomoc dla chorych dzieci - Wojtusia i Zosi. Dzięki ich inicjatywie udało się zebrać środki na kosztowne zabiegi. Teraz to jeden z Bawaryjczyków jest w potrzebie. 

- Kochani. Piszemy do was z niemiła wiadomością ! Nasz kolega z klubu miał dosyć poważny wypadek i niestety potrzebuje naszej pomocy!

Od wczoraj Bawaryjczycy zbierają korki, które później będą przeznaczone na pomoc dla ich poszkodowanego kolegi.  

- Prosimy o jak największą aktywność!! Zbieramy kochani koreczki i przekazujemy! - apelują Bawaryjczycy - Korki również można zostawiać na Myjnia Bezdotykowa 24h Dudki 11. Jeżeli w godzinach pracy, to do biura zanosić, a jak po pracy, to przerzucać przez ogrodzenie. 

Ponadto w niedzielę, o godzinie 12. w Kaszewach odbędzie się msza święta w intencji powrotu do zdrowia.
 

komentarze (34)
Dodaj komentarz

Do osób piszących ze Radek „rozwalił się w BMW”, doczytajcie może artykuł albo dowiedzcie się więcej a potem komentujcie, wasze komentowanie daje mu na bank więcej motywacji niż myślicie. Zwykli z was kretyni, bo jakby wam/waszym znajomym coś się stało to ta młodzież z tej grupki by wam pomogła nawet jakbyście nie mieli tego „bmw”. Zacznijcie w końcu patrzeć na świat inaczej i nie piszcie/mówcie ze ludzie z bmw są gorsi.. nikt wam nie wytyka czym jeździcie, każdy ma swoje wymarzone „autko”. Pamiętajcie ze wasza „pomoc” kiedyś się na was odbije, nie chcecie pomagać nie pomagajcie, skoro jesteście takimi ludźmi bez serca w porządku, nic na sile, bez was czy z wami i tak osiągną swój cel by pomoc koledze. Więcej empatii ludzie bo brak w was współczucia, każdy z nas jest człowiekiem, każdy z nas potrzebuje czasami pomocy. Nie piszcie tak brzydko w komentarzach bo szkoda rodziny Radka którzy to czytaj, to ze ma pasje jaka ma nie znaczy ze nie należy mu się pomoc. Trzymaj się młody!

Różnica jest nieistotna czym się rozwalił, czy motorem czy bwm. Najpierw to wy zobaczcie na kogo zbieracie te nakrętki. Ten wasz Raduś nie zauważył TIRa i w niego przydzwonił. Co on ślepy jest i jeździ na motorze? TIRA nie widział, a co dopiero by było jakby człowieka wjechał. A co do pasji to ma bardzo dobrą tą swoją pasję - zapieprzanie na złamanie karku motorem. Jeździ jak szatan, a później płacz bo wypadek i ludzie zbierajcie na mnie nakrętki, bo chciałem się popisać, poczuć adrenalinę, a że kogoś nie rozjechałem to cud!! Nazbierajcie mu cały kontener tych korków. Niech ma na przyszłe wypadki. Bo to nie pierwszy i nie ostatni raz, jeśli on ma taką swoją pasję. Naprawdę współczuję jego rodzicom. Pewnie go wychowali jak mogli najlepiej. A tu go miłośnicy bawarskich gruzów i motorów wciągnęli go w popisywanie się na drodze. Ciekawe czy pomogą rodzicom w opiece nad Radkiem. Bardzo dobra akcja z tymi korkami - będzie można zrobić sobie zdjęcia, jacy to wy dobrzy jesteście, przy okazji poprawić wizerunek kierowców bmw, że nie tylko palą gumy przy marketach. Jest fame, uznanie i respekt, a po wszystkim można piratować na drogach na nowo.

Człowieku zastanów się co Ty piszesz. To, że masz uraz do marki BMW i kierowców tych samochodów pewnie jest skutkiem tego, że nie stać Cię na utrzymanie takiego auta. Skoro twierdzisz, że ich auta to gruzy to zapewne Twoje auto o ile je posiadasz powinno już dawno skończyć w hucie. Również bardzo mnie dziwi Twoje przekonanie, że ta grupka przyjaciół Radka odwróci się od niego i jego rodziny zostawiając ich samych. Im nie zależy na tym by poprawić wizerunek kierowcy BMW tylko na tym aby ich przyjaciel stanął jak najszybciej na nogi i aby z powrotem na jego twarzy zawitał szczery uśmiech. A Tobie życzę abyś zaprzestał kolejnych hejtów skierowanych w stronę Radka i jego przyjaciół i nabrał trochę empatii. Radziu szybkiego powrotu do zdrowia.

Wcale nie mam urazu do BMW jako marki. Mam uraz do właścicieli BMW, bo kupuje je specyficzne towarzystwo, które się popisuje i świruje tymi samochodami, psując jednocześnie ich wizerunek. Takie są fakty. A co do kupna i utrzymania BMW - ilu to chłopców zaraz po zdaniu prawka kupuje BMW? Na ulicach pełno tych bejc 1.6 lpg, a żeby mocy było więcej to dolepiają M. To o jakich kosztach utrzymania my mówimy, jak to się kupuje w cenie roweru. I nie wolno mieć żadnej empatii dla piratów drogowych, bo są potencjalnymi zabójcami. Teraz wszystko fajnie, zbieramy pieniążki na leczenie naszego ziomka, bo nie mamy z kim zapierniczać. Ciekawe co byście mówili, jakby kogoś tym motorem potrącił.

Nie wrzucaj wszystkich właścicieli BMW do jednego worka, ponieważ można ich podzielić na kilka grup. Jeżeli nawet nie wiesz jakimi bawarkami jeżdżą członkowie tego klubu to polecam wybrać się w sobotę wieczorem na zlot który odbędzie się na galerii i wtedy się przekonasz ile czasu i pieniędzy jest poświęcane tym samochodom. Również tego wieczora możesz dorzucić kilka korków od siebie na tą zbiórkę. Jeżeli uważasz, że gdyby jeszcze komukolwiek wtedy się coś stało i nic z tym byśmy nie zrobili to jesteś w wielkim błędzie. Teraz najważniejsze jest to aby Radek powrócił jak najszybciej do zdrowia. Według Twojego toku myślenia całe społeczeństwo nie powinno ukazywać empatii do drugiej osoby ponieważ każdy użytkownik dróg jest potencjalnym zagrożeniem w ruchu publicznym.

Są też normalni kierowcy BMW, ale jest ich 1 na 10 ze wszystkich posiadaczy BMW. Ja tu mówię o takich piratach jak bawaryczyki. Naoglądali się szybkich i wściekłych i myślą, że są mistrzami kierownicy jak Hamilton. Jeśli zauważy się jakąś bejcę, która nie rusza spod świateł z piskiem opon, to jest to bardzo rzadkie zjawisko. Jakimi bawarkami jeżdżą bawaryjczyki? Światła oślepiające niczym jupitery ze stadionu, wydech rumoczący jak odrzutowiec, naciąg opon na felgi. Ciekawe czy te wasze modyfikacje są zgodne z przepisami. Bo jeśli nie to jest to proszenie się o wypadek. Mam ogromną nadzieję, że w sobotę przyjedzie policja na ten wasz zlot i sprawdzi to szemrane towarzystwo. Ukazywać empatii nie należy dla takich rajdowców w bmw jak bawaryjczyki, bo statystycznie to z udziałem bmw jest najwięcej wypadków.

Ludzie! On nie miał wypadku BMW. Nie chcecie pomóc, to nie pomagajcie...

Do komentarzy poniżej. Mogę się założyć, że większość osób komentujących ten artykuł nie zna Radka ani co się wydarzyło. Jeśli naprawdę nie macie nic mądrego do napisania i nie chcecie wziąć udziału w zbiórce to po prostu nie komentujcie i róbcie zbędnego szumu.

Bawaryjczyki niech najlepiej oddadzą te swoje padła na Mikę i pieniądze przeznaczą na chore dzieci. A nie powodują wypadki, a później żulą kasę na leczenie swoich kolesiów.

Nie róbcie *

Bawarczyk wsiadaj na rower i zasuwaj.

Bawarczyk wsiadaj na rower i zasuwaj.

A co to się stanęło? Koleżka niemieckim wrakiem się rozwalił, a teraz koreczki na pirata z bejcy są zbierane? Niedługo to i korki będą zbierać na benzynę do ich złomów.

No dobra, tyle o Nim, ale napiszcie coś o jego Bejcy.

"pomagaliśmy zbierać na chore dzieci to teraz wy nam pomóżcie" to takie jaskrawe "DAJ" z myślą zasady - niech ręka rękę myje. Nie jeździcie bezpiecznie i powodujecie wypadki.

Najpierw się rozwalają swoimi rydwanami, a potem korki zbierają na leczenie. Może nazbierajcie cały statek tych korków żebyście na zaś mieli.

Do wyższych komentarzy, zero współczucia w was, jakby komuś z was się coś stało i byście potrzebowali pomocy to nikt by nie patrzył czym jeździcie. Zacznijcie być ludźmi i pomagać bezinteresownie, nie każda osoba jeżdżąca BMW to zły człowiek, pamiętajcie ze pomoc kiedyś się na was odbije. Chłopak młody całe życie przed nim, trochę empatii i pomocy z waszej strony by nie zaszkodziło. Nie znam chłopaka, grupki osobiście ale błagam was każdemu może się w życiu coś wydarzyć a to właśnie grupka młodzieży z tych „bmw” może uratować wam życie. Trzymajcie się!

My z BMW jestesmy najgorsi przeciez kierowca innego samochodu nigdy nie spowodowal wypadku ???? Empatii , oni widocznie potrafia tylko hejtowac kogos kto jest w potrzebie a sami sa idealnymi kierowcami i ludzmi???????? ????

Inne samochody też powodują wypadki ale bmw najwięcej. I gdzie się nie spojrzy to seby z bejc gaz do oporu i palą gumy. Sami sobie zapracowaliście na taki wizerunek.

Wierzysz w cuda? Jest większe prawdopodobieństwo, że ucierpisz w wypadku spowodowanym przez Sebixa z bmw niż liczyć na to, że ,,grupka młodzieży z bmw" cię uratuje.

Co w tym dziwnego, że bawaryjczyk miał wypadek? Przecież jeździł BMW i jak nazwa marki przepowiada tak też się stało - Sebix z bejcy miał wypadek.

DO R2D2 JAK BĘDZIESZ SŁYSZAŁ RYK SILNIKÓW W NOCY I POCZUJESZ SWĄD PALNEJ GUMY TO WŁAŚNIE BAWARYJCZYCY

Zatkajcie sobie uszy i nosy to nie bedziecie slyszec ani czuc emoji emoji

Powinni wam doje...ac tyle mandatów aby wam się odechciało palić gumętymi złomami.

Te "zlomy" przetrwaja wiecej niz twoj samochod ktory ledwo przeglad przeszedl emoji emoji

Przetrwają ale w postaci żyletek.

Który to taki znany bawarczyk????

Niech mi lepiej złodziej 50zl odda i przestanie kraść

Boże ludzie ogarnijcie się z tymi komentarzami ! Chloapk potrzebuje naszej pomocy a nie hejtow ! Nie życzę wam byście przechodzili to samo co przechodzi ten chłopak!

Bawaryjczyk emoji kto to taki ? 

Bawaryjczyk to taki kutnowski osioł bez szkoły masakra

Raczej Bawarczyk proszę tego kto to pisał o zapoznanie sie z odmianami przez przypadki ... rotfl ! 

To jest ponoć specjalny zabieg ????

Dla zmylenia konkurencji .

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także