Rejestracja i logowanie

Kutnowskie kreacje na gali Miss Globe

Wydarzenia 23-10-2017 Autor: toza Foto: Fiorka, Miss Ziemi Łódzkiej
4
Kutnowskie kreacje na gali Miss Globe

Kreacje Anny Pietrzykowskiej i jej salonu sukien ślubnych „Anabel” ponownie będą ozdobą gali miss. Tym razem zaprezentuje się w nich Karolina Banach, Miss Ziemi Łódzkiej 2016 i finalistka Miss Polski 2017, a okazją do tego będzie gala Miss Globe.

Karolina Banach w Albanii jest już od soboty. Przygotowuje się tam do gali Miss Globe 2017, która odbędzie się w Tiranie 3 listopada. Karolina nie narzeka tam na nudę, ponieważ organizatorzy wyborów miss zadbali o zaplanowanie każdej godziny pobytu. Mieszkanka Łodzi, ubrana w suknie przygotowane przez Annę Pietrzykowską, będzie rywalizowała z 56 pięknościami z całego świata.

Warto przypomnieć, że Anna Pietrzykowska i jej salon sukien ślubnych "Anabel" z Krośniewic od dwóch lat przygotowuje kreacje dla Królowych Róż.

komentarze (4)
Dodaj komentarz

KROŚNIEWICKIE!!! Nie kutnowskie! Skoro kobieta ma salon w Krośniewicach, to jak mogą być akcenty z Kutna? Poprawcie tytuł, bo jest kompletnie nieadekwatny do treści. Przekłamanie i tyle.

Ale ma figurę - wow!!

Jak można pisać, że kutnowskie, skoro ten salon jest w Krośniewicach?

Ale mnie urzekła historia......

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także