Rejestracja i logowanie

Laserowy miejski Sylwester! Jakie atrakcje w tym roku pod ratuszem?

Wydarzenia 05-12-2017 Autor: agKCI
13
Laserowy miejski Sylwester! Jakie atrakcje w tym roku pod ratuszem?

Jeszcze tak niedawno witaliśmy rok 2017 przed kutnowskim ratuszem i podziwialiśmy wystrzałowe sztuczne ognie oraz mapping na budynku magistratu, a tu przed nami już za chwilę kolejna zabawa sylwestrowa. Co czeka nas w tym roku na miejskim Sylwestrze?

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, impreza pod ratuszem rozpocznie się o godzinie 23:00. Atmosferę będzie podgrzewał DJ, przed powitaniem Nowego Roku czeka nas wspólne odliczanie, a potem wspólne świętowanie przy bąbelkach szampana. 

Nie obędzie się również bez życzeń noworocznych, pokazu fajerwerków oraz niespodzianki - pokazu laserowego. 

Już nie możemy się doczekać, a Wy?

Komentarze
komentarze (13)
Dodaj komentarz

Po co te fajerwerki,szkoda zwierząt.Tyle kasy w powietrze wystrzelić.

DJ TIESTO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!haha

Jaki Dj ?? Westbam sie nie zgodzi ... a na laserach trzeba się znac.

do czarodzieja Jak jestes takim filantropem i koneserem darmowej sztuki to otworz wlasny teatr i wposzczaj wszystkich za darmo.

Trzeba było sie uczyć to i zarobki są wtedy wieksze od Twoich wymagań!

Tylko w KDK i CTMiT musisz sam zapłacić. Naszego miasta jak zwykle nie stać. Kasę dla siebie biorą i aby podwyżki prezydent daje swoim.

Przestańcie narzekać. W Kutnie przez rok mamy ponad 100 koncertów, tylko - jak widzę - łatwo się o tym zapomina. W Sylwestra wykonawcy żądają absurdalnych kwot, o wiele wyższych niż zwykle, lepiej za te pieniądze zorganizować kilka wydarzeń innych terminach. Mądre podejście władz miasta.

Fajnie że kolejny raz z kolei jest jakiś koncert dla kutnowiaków. Miasto dla dziadków . A później pretensje że młodzież wyjeżdza z miasta jak tu dla nich nic nie ma

Na ilu koncertach w tym roku w Kutnie byłaś? Bo ja na kilkudziesięciu, zarówno plenerowych (w lecie), jak i w KDK czy CTMiT. Było ich naprawdę dużo, tylko trzeba zwracać uwagę na to na co dzień, a nie jednego dnia w roku. Organizacja koncertów w najpopularniejszych terminach jak Sylwester nie ma sensu ekonomicznego. Na sam styczeń już zapowiedziano kilka koncertów w KDK i CTMiT.

Jeb z laserka

nie, ! tylko ukraińcy

najbardziej nie mogą doczekać sie ukraincy

A my nie...

dodaj komentarz
Czytaj także