Rejestracja i logowanie

„Lata lecą, a my jak wino”. Podziękowania, podsumowania i spektakl SUTW

Wydarzenia 11-06-2019 Autor: ez.
9

Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego w Kutnie i członkowie Stowarzyszenia, przedstawiciele władz miasta i instytucji kultury oraz przyjaciele SUTW zgromadzili się dziś w Kutnowskim Domu Kultury, by wziąć udział w uroczystym zakończeniu roku akademickiego.

O godz. 11, zaraz po odśpiewaniu hymnu SUTW, Maria Wierzbicka, przewodnicząca zarządu, powitała gości i podsumowała miniony rok, ale nie tylko, bowiem 4 czerwca upłynęła 4-letnia kadencja zarządu stowarzyszenia. Co przyniosły te lata? Z pewnością wiele nowych wyzwań i zmian, ale jedną z najważniejszych był wpis do KRS, dzięki któremu UTW zaczęło funkcjonować jako samodzielnie działające stowarzyszenie.

Maria Wierzbicka podziękowała za wsparcie zarówno samorządowi powiatu jak i władzom miasta Kutno oraz radzie miasta. Podkreślała, że dzięki prezydentom nie tylko udało się otrzymać pieniądze z grantów, ale słuchacze mieli też do dyspozycji sale lekcyjne, gdzie odbywały się zajęcia. Wyrazy wdzięczności skierowała także do instytucji kultury i ich przedstawicieli, sponsorów oraz wszystkich tych osób, które od wielu lat pomagają i wspierają działania SUTW.

Po podsumowaniach i podziękowaniach przyszedł czas na powołanie nowego zarządu oraz komisji rewizyjnej. Tuż przed zakończeniem części oficjalnej życzenia i kwiaty na ręce Marii Wierzbickiej złożyli Zbigniew Wdowiak i Mariusz Sikora. Następnie na scenę weszli aktorzy z kabaretu i grupy teatralnej działających w ramach stowarzyszenia prezentując spektakl pt. „Pchła Szachrajka”.

komentarze (9)
Dodaj komentarz

Super. Szkoda tylko, ze naglosnienie do bani. Znow w ostatnich rzedach nie bylo slychac.

Starość nie radość, w pierwszych było b. głośno, potrzebny aparat!

Staruchy i tyle

A ty staruchem nie bedziesz? Lata przemkną niby sen i ty bedziesz staruchem ale ty co obrazasz starszych ludzi bedziesz za to obleśnym staruchem i śmierdzącym

Lapucery umalowane na podlotka!

Gdybyś kochana była odrobina inteligentna to na pewno takiego "taniego" komentarza nie napisała. Jest takie coś jak makijaż i strój sceniczny, ale skąd Ty możesz wiedzieć, bo po prostu jesteś wielką prostaczką. Słownictwo Twoje jest ubogie, bo chciałaś ubliżyć nam starszym osobom ale nawet nie wiesz jak się pisze- nie ma słowa LAPUCERA tylko LAMPUCERA. Jesteś biednym zgorzkniałym człowieczkiem. Współczuję i polecam słownik!!!!

to czyjeś żony, matki, babcie, odpoczywające po wieloletniej pracy a ty widzisz lampucery???? To ty powinnaś zapaść się pod ziemię za taki poziom komentarza!!

Wdowiak "klasa" sama w sobie. Mógł obciąć rękawy a nie podwijać jak do wywalania gnoju.

Dokładnie.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także