Rejestracja i logowanie

Ławki dla młodych rodziców i ich pociech? Miasto tego nie wyklucza

Wydarzenia 14-03-2019 Autor: toza
6

W ubiegłym tygodniu na naszych łamach informowaliśmy o pomyśle jednej z internautek, która na facebooku zaproponowała ustawienie w Kutnie specjalnych ławek dla rodziców najmłodszych kutnian. Jak do pomysłu odnoszą się władze miasta? Ich odpowiedź może napawać optymizmem.

O sprawie pisaliśmy W TYM MIESCU. Pomysł bardzo przypadł do gustu kutnowskim użytkownikom facebooka, a jego autorka nie wykluczyła, że złoży projekt do KBO, w ramach którego ławki mogłyby pojawić się w Kutnie. Podobne inicjatywy zostały już zrealizowane w kilku polskich miastach, chociażby w Olsztynie (galeria zdjęć).

Jednak czy gdyby nie udało się zrealizować tego zadania w ramach Budżetu Obywatelskiego, to władze Kutna rozważą montaż takich ławek w ramach normalnej inwestycji? Zapytaliśmy o to Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

- Ewentualny montaż ławek z przewijakami mógłby być rozpatrywany w przypadku, gdyby nie udało się zrealizować tego pomysłu w ramach Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Zadanie rozważane byłoby w perspektywie nowego budżetu miasta na 2020 rok. Preferowane miejsca do lokalizacji takich ławek to parki i skwery miejskie – informuje nas Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

komentarze (6)
Dodaj komentarz

brawo kci. ostatnio napisalem ze ojcowie terz wychodza z dziecmi wiec zmieniliscie na rodzice emoji brawo

Do roboty a nie wysiadam po ławkach z bachory mi i kolejnymi brzuchami

a wiesz przy**** ze jest takie cos jak dzien wolny od pracy. i ze ludzie normalnie wychodza na spacery z dziecmi i jest takie cos ze np.jedno z rodzicow pracuje a drugie wychowuje dziecko i wychodzi sie z dziecmi na spacer tak jak twoja matka wychodzila z toba no chyba ze t6rzymala cie w piwnicy z****.

Cholerne 500 plus

Kci cwelu, już to trzeci raz wrzucasz

Cieszę się że to tak jest mile widziane i że pomysł zostanie zrealizowany naprawdę rodzice z przebieraniem dziecka maja ogromny problem , a przy okazji jeszcze należy pomyśleć także o starszych dzieciach ponieważ przy kazdym z placu zabaw powinna być toaleta dla dzieci bo sowoje potrzeby załatwiają w krzakach co jest dla nich wstydliwe

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także