Rejestracja i logowanie

Lewica zdecydowała: kutnianka „jedynką” w naszym okręgu!

Wydarzenia 13-08-2019 Autor: toza Foto: facebook
74

Sojusz Lewicy Demokratycznej, Wiosna i Razem zaakceptowały czołówki list wyborczych Lewicy do Sejmu. Takie informacje podał dziś portal wnp.pl powołując się na Polską Agencję Prasową. Kto będzie jedynką w naszym okręgu?

Czołowe miejsca na listach Lewicy do Sejmu jako pierwszy formalnie zatwierdził Sojusz Lewicy Demokratycznej. Potem identyczną decyzję podjął zarząd ugrupowania Roberta Biedronia. Z kolei o północy Rada Krajowa Lewicy Razem również zaakceptowała efekty negocjacji. Te mają zostać oficjalnie ogłoszone w niedzielę.

Jednak – jak podaje portal wnp.pl – wiadomo już, kto będzie jedynką w naszym okręgu (a więc okręgu sieradzkim).

Liderką list będzie reprezentantka Lewicy Razem. Mowa o kutniance Paulinie Matysiak.

P. Matysiak z wykształcenia jest filologiem. Wiedzę zdobywała na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. W ostatnich latach związana była z administracją samorządową.

Dodajmy, że kutnianka bez powodzenia startowała również w tegorocznych wyborach do Europarlamentu. Wówczas była „jedynką” Lewicy Razem w okręgu wyborczym nr 2 (Bydgoszcz).

komentarze (74)
Dodaj komentarz

Wszawica lewacka jest ostatnio wulgarna i agresywna!

Zbieram podpisy poparcia dla Konfederacji. Jeśli ktoś chętny, proszę SMS 722-844-955

Ha, ha, ha, dobre sobie. Jestem Polakiem - nie głosuję na nacjonalistów.

No, premier Mateusz Morawiecki, który jak sam powiedział - ma korzenie żydowskie - a którego hobby i misją życia jest wielbienie, składanie hołdu i wieńca na grobach siepaczy z kolaboranckiej i faszystowskiej Brygady Świętokrzyskiej - ONŻE BĘDZIE WIELCE NIEZADOWOLONY, że na jego pisowskie pisowskie włościa wkracza LEWICA

Przez wiele lat zarzekałem się, że nie zagłosuję na lewicę. Ale teraz nie mam wyjścia. Lewica (nawet pod szyldem SLD) to jedyna szansa na normalną Polskę.

To zależy co dla Ciebie znaczy normalna. Ja normalność pojmuję inaczej.

Przywróćmy szacunek AK. NSZ, ze swoją kolaborującą z oprawcami Polaków Brygadą Świętokrzyską, niech wracają tam gdzie ich miejsce. Przywróćmy normalność i prawdę historyczną.

Lewica to szansa na normalną Polskę, optymistyczną i uśmiechniętą, a nie brunatną, kibolską, zawsze szukającą wroga-kozła ofiarnego.

To zależy co dla Ciebie znaczy normalna. Ja normalność pojmuję inaczej.

Ty debilu !!!!!!!!!!! . Lewica to Lenin , Marks , Stalin. Lewica to Dzierżyński, Beria , Jagoda. Lewica to obozy , gułagi , Kołyma , Ostaszków i Smoleńsk. Lewica to miliony pomordowanych , rozstrzelanych i zagłodzonych. Lewica to tragedie całych narodów : Polaków , Ukraińców , Litwinów , Łotyszy , Tatarów itd. Lewica to zniwolenie po II wojnie całej środkowej i wschodniej Europy. Lewica to czerwona i tęczowa zaraza oraz hordy islamskich nierobów w zachodniej Europie.

Kris, ty debilu, gdybyś nie spał na lekcjach historii, to dowiedziałbyś się o wielbicielach prawicy i nacjonalizmu w Niemczech i we Włoszech, którzy w porozumieniu z nacjonalistami z Japonii i przy cichym wsparciu m.in. faszystowskiej Hiszpanii, utopili pół świata we krwi. A wszystko to w imię patriotyzmu. Ale skąd ty to, debilu, możesz wiedzieć.

Ten tuman nie odróżnia lewicy od komunizmu czy bolszewizmu. Szkoda czasu na takich jak on.

Kilka dosadnych słów prawdy,brawo.

badania pokazują że im miększy procent patriotyzmu tym mniejsze IQ.

Czyli Volksdojcze , kolaboranci i wszelkiej maści zdrajcy mają wysokie IQ. Do których się zaliczasz?

Volksdeuteche to też patriota, tylko niemiecki. Zaprezentowałeś swój iloraz. Brawo.

Z Kutna, ale czy postępowa z LGBT? Bo to świadczy o jełropejskości, a nie murzyńskości.

Żydzi stanowią 0.02 populacji ludzkiej z czego mają 34% noblistów nauk ścisłych. Takim jak ty na całe zgniłe życie pozostaje łopata.

Żydzi tacy mądrzy - przykładem jest ,, prof." Jan Hartman, jak wam niedobrze w Polsce to droga wolna do Izraela tam możecie stawiać się islamistom.

Jestem za lewica i tak niech wszyscy glosuja za lewicy nie bylo tych pięknych widoków bezrobotmych i anonimowych zlodzieji

Dzięki PPS i Piłsudskiemu Polska odzyskała niepodległość. Gdzie byli wtedy nacjonalisci? Gdzie byli nacjonaliści kiedy AK walczyła w Powstaniu Warszawskim? No tak... pili wódkę z wermachtem kolaborujac i mordując ludność cywilna bo na walkę z komunistami nie mieli odwagi.

Pewnie że tak. Podczas gdy prawicowy Dmowski siedział w moskiewskiej Dumie, lewicowy Piłsudski napadał na pociągi okupantów byłej RP żeby zdobyć hajs na działanie POW. Ale dzisiaj pewnie nazwalibyście go terrorystą nie? Wiesz chociaż co to jest POW, czy tylko bandytów i kolaborantów z NSZ znasz?

Często jak ktoś nie ma na siebie pomysłu to idzie na księdza albo polityka. Lewactwa nie lubię więc Paulinie życzę aby miała jak najmniej głosów i zajęła się czymś pożytecznym.

A ty co pożytecznego robisz poza klepaniem w klawiaturę? Nie wysilaj się, bo pewnie nie jesteś w stanie odpowiedzieć na to pytanie.

Nie żyje na koszt podatnika

"Ga Moniu", czyli chcesz powiedzieć, że Pani Matysiak żyje na koszt podatnika? Jeśli tak to powiedz to wyraźnie, nie tchórz.

To jak chce się promować w Kutnie? Umaluje się w paski,założy kaganiec i będzie latać po Królewskiej? Tak tylko pytam,bo nie cierpię lewactwa.

Tłuku, gdyby nie lewica (ta prawdziwa, a nie komuchy czy inni faszyści), nadal uginałbyś się pod batem pana, tachając w rękach wory ze zbożem na folwarku.

Dodaj ,,lub leżałbyś w lesie z kulą w potylicy''

Co Ty uważasz za prawdziwą lewicę i gdzie ją widziałeś,skoro masz maniery oficera Armii Czerwonej,a komunistyczne szkolnictwo wyprasowało Ci mózg na gładko?

wróg komuny, przy twoich manierach, maniery oficera Armii Czerwonej to szczyt dobrego wychowania. Ale niestety, współcześni polscy nacjonaliści nie błyszczą ani kulturą, ani mądrością.

Wyraźnie napisał ze lewicy zawdzięczasz to że Pan nie rzuca ci do żarcia resztek że stołu.

I już ma Pani mój głos

Popieram ! I życzę powodzenia !

Brawo Paulina.

Broń nas Panie Boże ( i nasz region) przed takimi "reprezentantami" w sejmie. Lewactwo i pseudolewicą to szkodnictwo społeczne.

Domyślam się że nawet nie wiesz co to jest lewica i jak ważną rolę odegrała w odzyskaniu niepodległości w przeciwieństwie do nikczemnej i zdradzieckiej podstawy kościoła katolickiego .

Co??lewica i niepodległość?

Broń nas Panie Boże przed prawactwem i katolstwem.

Łysy, mam nadzieję, że to nie Ty wypisujesz tego typu brednie.

Dobry wybór. Powodzenia!

Ta Pani jest na pewno bardziej sensownym wyborem niż jakieś śmieszne Kaje, Miriamy, o Beatach już nie wspominając.

Lewaczkom i lewakom mówimy zdecydowane TAK! Tak dla przestrzegania praw pracownika, człowieka i obywatela - każdego, a nie tylko tego z "właściwego sortu". Lewica to równość, godność, tolerancja, życzliwość dla drugiego człowieka. Brawa dla młodych idealistek i idealistów z Razem.

A gdzie była ta lewica jak IKEA zwolniła pracownika?

Najwięcej komuchów gnieździ się obecnie w PiS-ie: petezpeerowcy niższego szczebla, byli ormowcy, drobni donosiciele - czereda o mentalności sługusów i lokajów, którzy muszą lizać rękę jakiegoś pana, żywiąc się przy tym zawiścią i nienawiścią. Cóż, innego sposobu życia nie znają i nie uznają. Alleluja i do żłobu

Wielce postępowa pani idzie ramie w ramie z jawnymi komunistami. Ciekawe czy zdaje sobie sprawę, że komunizm tylko na równi z faszyzmem zwalczał homoseksualizm tak zaciekle i skutecznie. Zapewne nie, za wiele po osobach z tych trzech śmiesznych partii liczyć nie można (chociaż cynicy z SLD są inteligentniejsi niz się wydaje, ale tylko oni).

Co ma wspólnego taki PPS i Piłsudski z komunistami prosraczku...

lewakom mowimy NIE.

To sobie mówcie. Poza tym tu masz do czynienia z lewicą, a nie jakimiś mitycznymi lewakami.

Lewakom mowim.y NIE

Sobie mówisz NIE?

Szybko się ustawiła po studiach w UM. Wielu młodych wykształconych kutnian (ale bez pleców) musiało szukać pracy w innych miastach

No, jest taka jedna radna w Kutnie, co to się szybko ustawiła w spółce skarbu państwa...

Lewica to w tej chwili jedyna opcja, która jest w stanie w sposób bezkompromisowy zatrzymać brunatną zarazę, podszywającą się pod patriotów.

+++++++++++

Ma Pani mój głos.

Proszę taka młoda a już komuch. Ciekawe czy sama zeszła na złą drogę czy to tradycja rodzinna. Jeżeli tak to jaka?

No widzisz krusku żeby nie tacy jak ona to zarlbys resztki że stołu Pana w czworakach...

A tak to, ci z czworakow,resztki ze stołów rzucają ( nie ze swoich zresztą).

UWAŻAj !!!!!!!!!!! Komuchy w łagrach najwięcej skasowały swoich. W drugiej kolejności byli Polacy.

Zygzak, nie mówiąc o niemieckich nacjonalistach z NSDAP, którzy podczas tzw. nocy długich noży, bez mrugnięcia okiem pozbyli się swoich dotychczasowych współpracowników z SD. Każda władza totalitarna ma to do siebie, że posuwa się do najgorszych rzeczy, żeby tylko przy tej władzy się utrzymać, a czy będą to komuniści czy nacjonaliści - jeden pies. Na szczęście Lewica, której kandydatką jest Pani Matysiak, to nie komuniści, tylko socjaliści.

Jak zwał,tak zwał.

A Ty żarł byś resztki które wysłała gospodyni fabrykanta do rynsztoku bo taka była kanalizacja w miastach. W Warszawie nawet Napoleon nie wytrzymał i wypierdzielił na wschód .A w Kutnie zatrzymał się tylko dlatego ,że pojazd zawalił. Tymczasem we wsi Walewice trochę dłużej bawił.

Nawet twój idol Korwin powiadał, że kto w młodości nie był socjalistą, ten na starość będzie sk*synem. Chyba się sprawdziło.

Kris, a ty po kim masz "inteligencję"? Kimkolwiek jest ta osoba - współczuję.

Nazywam się Luis Roland, mam śliczną żonę i troje dzieci. Tydzień temu desperacko potrzebowałem pieniędzy. Myślałem, że pożyczę pieniądze, gdybym spotkał wielu oszustów, którzy zebrali 2500 euro i odmówili wysłania mi e-maila. Byłem bardzo sfrustrowany i ostatecznie poszedłem na drinka do klubu, w którym spotkałem starego przyjaciela. Powiedziałem mu wszystko, co mi się przydarzyło. Przedstawił mnie GINA MORGAN LOAN COMPANY LTD i musi podać swój e-mail (albertifinance24@gmail.com), wyjaśnił, w jaki sposób firma pomogła mu i jego rodzinie. Natychmiast skontaktowałem się z nią, wróciłem do domu, nauczyłem się zasad Po przetworzeniu pożyczki w niecałe 24 godziny otrzymałem pożyczkę w wysokości 80 000 €. Jeśli więc jesteś zainteresowany pożyczką, możesz również skontaktować się z nią pod tym adresem e-mail: albertifinance24@gmail.com

ssij pałe cwelu

Wreszcie rozsądna reprezentantka Kutna w tych wyborach! Będę na nią głosować i wszyscy moi znajomi też.

Nie filologiem, tylko filolożką. Ale dobrze, że już napisaliśnie "liderka" i "reprezentantka". Widać postęp.

Obie formy są poprawne nieuku

allleee kupe zrobilem a teraz kawa bitch

To, że robisz kupę, jest OK. Każdy z nas robi. Ale nie musisz się z tym obnosić publicznie.

Inni też się obnoszą z innymi sprawami i domagają się tolerancji, więc ten też niech ma.

Ktoś wie ile Paulina zdobyła głosów w tych wyborach do Europarlamentu? emoji

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także