Rejestracja i logowanie

Mamy pełne wyniki z Kutna i powiatu! Duda deklasuje

Wydarzenia 29-06-2020 Autor: toza
121

Państwowa Komisja Wyborcza podała pełne wyniki z powiatu kutnowskiego. Andrzej Duda zdecydowanie wyprzedza Rafała Trzaskowskiego. 
 

W pow. kutnowskim Andrzej Duda zdobył 54,13 proc. głosów. Drugi Rafał Trzaskowski uzyskał poparcie na poziomie 25,39 proc.

Poniżej pełne wyniki

 • Andrzej Duda - 25 424 głosów tj. 54,13 proc.
 • Rafał Trzaskowski -11 923 głosów tj. 25,39 proc.
 • Szymon Hołowania - 4 686 głosów tj. 9,98 proc.
 • Krzysztof Bosak - 2 549 głosów tj. 5,43 proc.
 • Władysław Kosiniak-Kamysz - 1 149 głosów tj. 2,45 proc.
 • Robert Biedroń – 951 głosów tj. 2,02 proc.
 • Stanisław Żółtek – 89 głosów tj. 0,19 proc.
 • Waldemar Witkowski – 54 głosy tj. 0,11 proc.
 • Paweł Tanajno – 54 głosy tj. 0,11 proc.
 • Marek Jakubiak – 54 głosy tj. 0,11 proc.
 • Mirosław Piotrowski – 32 głosy tj. 0,07 proc.

Podobnie było w samym Kutnie.

 • Andrzej Duda - 10 163 głosy tj. 45,97 proc.
 • Rafał Trzaskowski - 7 307 głosów tj. 33,05 proc.
 • Szymon Hołowania - 2 416 głosów tj. 10,93 proc.
 • Krzysztof Bosak - 1 174 głosy tj. 5,31 proc.
 • Robert Biedroń – 488 głosów tj. 2,21 proc.
 • Władysław Kosiniak-Kamysz - 427 głosów tj. 1,93 proc.
 • Stanisław Żółtek – 36 głosów tj. 0,16 proc.
 • Waldemar Witkowski – 35 głosów tj. 0,16 proc.
 • Marek Jakubiak – 24 głosy tj. 0,11 proc.
 • Paweł Tanajno – 20 głosów tj. 0,09 proc.
 • Mirosław Piotrowski – 20 głosów tj. 9,07 proc.
komentarze (121)
Dodaj komentarz

obniżka watu na musztardę i podpaski, przyniosła pożądany efekt

Już w przyszłym tygodniu zapraszamy na pożegnanie pary prezydenckiej. ****s://nie linkujemy.facebook.com/events/574005683233879/

Brawo Duda!

Pan prezydent prawda Duda czy nn Trzaskowski?

Klops zastanów sie????????????????????????????????

Andrzej Duda nas wysiuda.

co miałes za PO? NIC,POLAKOWI NIE DOGODZI,DAJĄ NIEDOBRZE,NIE DAJĄ TEŻ ZLE

NIE MA NIC ZA DARMO!!! KTOŚ MUSI NA TE DODATKI ZAPRACOWAĆ! PAŃSTWO NIE MA PIENIĘDZY Z NIEBA. KIEDY TO LUDZIE ZROZUMIEJĄ!

Może PIS wyjaśni w końcu dlaczego ukradli 400 mln na respiratory , maseczki i testy i kto ukradł , myślę , że te pieniądze poszły na kompanię PAD. Dla jasności 200 mln przekazali jako zaliczkę dla byłego funkcjonariusz SB. Nie ma ani kasy ani respiratorów . Po wyborach sprawę zamiotą pod dywan. PIS to struktura mafijna, która oplotła państwo. Głosować tylko na Rafała , gdyż tylko w ten sposób jest możliwość zablokowania kolejnego złodziejstwa na wielką salę.

Trzaskowski to kandydat z rękawa ciągle kłamie!!!

W Warszawie widać jak na dłoni,że rządzi Rabiej.Gdyby nie daj Boże,Trzaskowski został prezydentem Polski, to kto by decydował?Budka,kopertnik ,czy ryży na polecenie Merkel?

trudno przy tobie wątpić, że większość wyborców Dudy ma wykształcenie tylko podstawowe

Po prostu mi wstyd eh.....

Gratuluję Panu Dudzie 1. miejsca oraz Panu Trzaskowskiemu 2. miejsca. przestańcie się kłócić i zacznijcie wspólnie pracować dla Polski mimo podziałów

kurcze ja nie oglądam tej strony ale jakoś trafiłam i co widzę same nienawisci. że ten czy tamtent wygra to nic nie zmieni bo są uzaleznieni od kasy. no bo jak masz w domu 1000 zł to jak możesz przeżyć. jak ci dają to ok ale jak nie to guwno. a jestem osobą która dawała niż brała i co mam plakać jak inne prostytutki z kregu ****

Aż cię szkoda co pisałeś przed wyborami ja zwykle zanik pamięci czy demencja Ale Polacy dobrze pamiętają

Może warto byłoby sięgnąć po słownik.

wpolityce.pl/polityka/506528-rozstrzygaja-sie-losy-nie-tylko-polski-ale-i-europy-calej

Idioci wszystko zrobią dla pieniędzy nie patrząc na konsekwencje. Pisząc idioci mam na myśli to dziadostwo 500 plusowe.

A ile wam płaci Putin i Merkel wiemy to wy sami grabicie Polskę i Polaków i na wschód czy zachód

A pan czy pani do jakiego dziadostwa należy? A jak nie to może krewni czy rodzice? Bo w każdej rodzinie w bliższej czy dalszej jest ktoś kto dostaje czy 500+ czy trzynastą emeryturę. To trzeba iść plunąć mu w twarz i powiedzieć jesteś dziadostwem. A ci wszyscy co nie głosowaliście na A. Dudę a macie dzieci w wieku szkolnym to wyciągniecie ręce po te 300 zł na wyprawkę. Dla was to będą judaszowe pieniądze. Więc kim jesteście?

Ja należę do post UBecji i Nas pisowski system strasznie pokarał. Zabrali Nam a dali 500 plusom.

Pięknie i prawdziwie napisane! Są przeciwko partii rządzącej, piszą i mówią ze pobierający plusowe to wszystko patologia . A co inni zwolennicy nie pobierająca plusów? To kim oni są ? Pierwsi wyciągają ręce po te plusy .......

Z naszych podatków, więc nam się po prostu należy i tyle w temacie - gorzej jak Grażyny i Janusze nie pracują . 500+ to program socjalny , to rzeczywiście należy się Dworczykom, Giertychom i innym - bosze . Pomyślcie w jakim celu to plus - myślenie nie boli. Jestem ogarniętym człowiekiem - nie musza mi dawać , chcę godnie zarabiać i tyle emoji

Ile znasz Grażyn i Januszow ,którzy nie pracują i pobierają 500+! TVN tak lemingom zryl beret że powtarzają głupoty celebryctwa!

Słuchaj idioto wychowuj dzieci z własnych pieniędzy. Ja z zona wychowalismy i wyksztalcilismy dwóch synów ze swoich pensji.

Jesteś Beata, piszesz, że z żoną wychowaliście, a więc les...... mogą mieć dzieci w Polsce.

Wychowałaś ich ale to nie były takie dziadowskie czasy jakie są teraz.

"Beata" rozpędziłaś się za bardzo. Gratuluję "żony i dwóch synów" emoji

I dlatego, że ty nie"miołeś " to broń Boże żeby ktoś"mioł".

Człowieku **** czy ty nie rozumiesz że rozdawnictwem rozpierdziela się państwo?!? Zamiast tych kilkanaście mld na socjal typu 500+, 300+ itd, powinni dać dla ludzi, którzy pracują ciężko albo zwiększyć place minimalną o 100-150zl... Ale Polaków jest łatwo kupić... Co mnie nie dziwi bo państwo zamiast wynagradzać ciężka pracę ludzi, to dają na rozmnażanie się jak króliczki.

Placa minimalna wzrosła w stosunku do 2015r.o 850 zł. A rzecz w tym że za rządów targowicy nie było ani wzrostu płac, ani socjalu, ani szczególnych inwestycji.Podatki wyprowadzano za granicę, a ludzie popierosy kupowali na melinach, dzieci chodziły po śmietnikach, bezrobocie 13%, kto bystrzejszy- wyjazd do Anglii, a zresztą nie ma o czym mówić.

Teraz też dzieci chodzą po śmietnikach i ciągle podobno mamy biedne dzieci, które nie mają komputera aby w dobie korona wirusa odrabiać lekcje. Dlaczego mamy te biedne ubogie dzieci, no przecież nasze państwo PiSu tak pomaga z naszych podatków są ciągle ubogie dzieci?

Rządy targowicy czyli tych którzy łamią KONSTYTUCJĘ to mamy dziś. Co do wzrostu inwestycji to mamy najniższy poziom od 1989r ! NA pieniądzach z UE długo nie da się oszukiwać ludzi. Tylko skąd ty możesz o tym wiedzieć.

A małżeństwa par homoseksualnych to nie jest łamanie Konstytucji ?! Jest łamaniem Konstytucji, musisz tego bronić, by lemingi tego nie łamali.

Nie możesz nie obrażać, to najwyraźniej masz w genach, ( ale nie jesteś w stanie mnie obrazić) swoją wiedzę czerpie z różnych źródeł, a weryfikacji dokonuje rozumem i sercem.Natomiast Konstytucję trzeba czytać i ją stosować, a nie nią machać i wybierać zapasowych sędziów do TK przed wyborami( co miało miejsce w 2015r).

Zrozum wreszcie człowieku ze pisowcy niczego nie dają. Przesuwają środki tych którzy pracują najwięcej tym którym nie chce się pracować, uczyć et cetera! Trudno żeby w takim wypadku ci pierwsi nie pobierali świadczenia na które pracują! Spokojnie... wkrótce słowa Morawieckiego który mówił że państwo rozwija się wtedy kiedy tacy jak ty pracują za miskę ryżu staną się rzeczywistością. Pierwszy wyjdziesz na ulicę gonić tych którym dziś ślepo wierzysz.

Tak " pisowcy" jak powiadasz dzielą budżet na różne rzeczy, na socjal dla ludzi również, to proste i Ameryki nie odkrywasz, a pewnie byś wolał żeby te podatki kradły mafie watowskie?

Mafie vatowskie świetnie się miały kiedy Morawiecki był doradcą finansowym Tuska.

Czyli za rządów tuska i targowicy.

Takiemu ciemniakowi jak ty można nawet wmówić to że targowica to ci którzy bronią Konstytucji!

Co robią, bronią? Bezczelnie wykorzystują, w tym są dobrzy.

Ale ty wiesz o tym że mogliby spożytkować na coś korzystniejszego dla Polski, jak zwiększenie płacy minimalnej netto czy na coś innego?? No ale wiadomo Socjal GUROM

Odpowiedz sobie,( ale szczerze), czy chciałbyś powrotu PO do władzy?Przecież wszyscy wiemy jak było, złodziej złodzieja cwaniakiem poganial .

Ani PIS przy władzy, ani PO... Alternatywą dla Polski i bardzo chciałabym aby ta partia rządziła Polską jest KONFEDERACJA.

Ale sama widzisz, że na Konfederację jeszcze za wcześnie (6,75%), natomiast myślę, że w następnych wyborach parlamentarnych odegra już dużą rolę, jeśli oczywiście teraz wesprze PIS , jeśli zaś teraz poprze komunistów, jest skończona.

To plusowe pobierają zwolennicy wszystkich partii

pobierają i ci co mają duuużo,od tego się nieodwracją.5 lat temu jedna biedna posłanka powiedziała a dlaczego nie .kupi dodatkową jazdę konna dla dziecka/a nie wszyscy takie jazdy pobierają/

Ludzie, mylicie pojęcia, 500+ jest dla dzieci i nie można ich dzielić na biednych i bogatych, po drugie wszyscy płacimy podatki, a bogatsi największe, więc dlaczego ich dzieci nie powinny otrzymywać tegoż benefitu? Proszę mi to wytłumaczyć. To by dopiero było niesprawiedliwe i nie wytlumaczalne .

PO ci mogło dać to nie dało, a PiS stworzył 500 plus to łapę wyciągasz i na mądrych ludzi plujesz. Ot, zwolennicy opozycji.

Przygłupie rodzinki z bombelkami oczywiście pierwsze szturmowaly lokale żeby tylko nie stracić darmowych pieniędzy.

pisałem wcześniej że mamy niedouczone społeczeństwo powinni robić wybory dla 60% inteligencji i więcej. czemu idioci rządzą krajem. czemu nie ma antonowa w kraju czemu nikt nie siedzi za afere mieszkaniową w warszawie i czemu nikt nie odpowiada za afere anbel gold czy jak tam się pisze i czemu księza domagali się szybszego otwarcia kosciołów. jedno ich wiąźe. fanatyzm

Ogromne brawa panie prezydencie-))))))))!!!!!!!!! BIS P.PREZYDENCIE

Zacznij się leczyć

To może ty zacznij ,z nienawiści.

Adrian game over wyPAD2020

II Tura - prezydent Trzaskowski 49%, były prezydent Duda 45,3... Czas na zmiany!

PINIĘDZY NIE MA I NIE BĘDZIE

A 5,7 % gdzie?

W prognozach zawsze bierze się pod uwagę tych niezdecydowanych i tych którzy oddadzą nieważne głosy.

Ale o czym ty piszesz czlowieku, ci którzy pójdą głosować, to będzie 100% dla tego głosowania, ktore będzie podzielone na dwóch kandydatów i to musi dac 100%.. Prosta matematyka.

100% to będzie jak zostaną zliczone wszystkie głosy tych którzy wzięli czynny udział w wyborach a tymczasem podaje się statystycznie tych którzy pójdą głosować i tych którzy są niezdecydowani! Ciężko Ci to ogarnąć?

Nie masz racji, prognozy dają 50,09% Dudzie, i 49,01% Trzaskowskiemu = 100% głosów w ll turze.

50,09 + 49,01 = 99,1 takie proste matematyka się kłania!

99%+1%=100%

Czyli ci niezdecydowani w ciągu 12/h już zdecydowali? Masz coś w tej główce czy tylko faszerujesz sobie ją kurvizją?

W drugiej turze nie ma niezdecydowanych, są tylko ci, którzy pójdą.

Ja również.

My dość właśnie dosyć komunizmu PO miała być solidarność Bolek wkręcił się i elektryk zdradził Polskę i Polaków wreszcie są Polacy PiS i POwiedzieli dość grabieży Polski i Polaków brawo PiS i Prezydent Pan DUDA

Polak dlaczego głosujesz na KORNHAUSER? nazwisko sie podoba?

Nie dziel i nie stygmatyzuj ludzi.

Zacznij się leczyć

Zapomnij hehe

E... doszliście do ściany. Na Dudę nikt więcej nie zagłosuje a Trzaskowski zgarnie głosy opozycji.

Nie wyobrażam sobie żeby konfederaci zaglosowali na Trzaskowskiego, który rozpedzał marsze narodowe, nie wyobrażam sobie również, żeby resztki PSLu zagłosowało na lgbt.

Brawo Panie Prezydencie!

Wykształcenie i duże miasto niestety nie ma nic wspólnego z mądrością --- DUDA PRZEGRAŁ W KRAKOWIE

Ludzie w Kutnie jednak nie przepadają za liberalnym lewactwem. Nie chcą mieć u władzy cwaniaków dbających o własne interesiki i pilnujących kabzy i koryta na dodatek w szkopskim interesie.

I wreszcie Ratusz trzeba wymienić dosyć grabieży i tak poniżania ludzi Polska dla Polaków

ale Duda w Strzelcach był po I turze w nocy a Kutno omija .Nie głosowałam za Duda to nie moja bajka ale Trzaskowski i PO tez nie moja bajka/po prostu żle wspominam czasy PO/

To daje do myślenia. Kutno i władze Kutna nie są ani gościnne, ani obiektywne.

to dlaczego głosujesz na KORNHAUSER?

Nie martwisz się cię odeślą do jakiejś Rumunii lub Białorusi?

Jak Polska będzie dla Polków to ty wrócisz tam skąd pochodzisz czyli do czworaków.

Tylko Krzysztof Bosak

Widzisz i nie grzmisz... Ciemnogród

Lepszy polski ciemnogród niż tzw. europejskie tęczowe lewactwo

W czym lepszy jest ciemnogrod?

a w czym lepsze tęczowe lewactwo?

Jest wykształcone i pracowite więc determinuje rozwój państwa.

Wykształcone hahahahahaha

Brawo!!! Gratulacje dla naszego wspaniałego Prezydenta Dudy!

Skończyłas podstawowe _"wykształcona"i dla ciebie to szczyt Himalaji _to takie góry

Wykształcona Ela naucz się pisać po polsku

Brawo!!! Gratulacje dla naszego wspaniałego Prezydenta Dudy!

wykształcona....... porażka przeanalizuj koszty i zyski ile wychodzisz na minusie ....

Ta, tylko materia ma znaczenie, i tylko mamona coś warta.Ot wszystkie wartości opozycji.

Wykształceni nie głosują na Dudę - to ich odróżnia od tych niewykształconych !!!

Wykształcony to nie zawsze inteligentny

Bu... cha cha cha... Jasne inteligentni są tylko ci po podstawowkach.

wykształcenie i inteligencja to nie to samo....do podejmowania dobrych przemyślanych decyzji jeszcze trzeba mieć rozum i należy obudzić się z letargu TVP1

WYKSZTAŁCENIE I INTELIGENCJA NIE IDĄ W PARZE . MOŻESZ MIEĆ WYKSZTAŁCENIE A ROZUMU ZERO

Bu cha cha cha! Ror..pier system! Buu cha cha cha! Biedaczko niewyedukowana! Rozum to przede wszystkim analiza a analiza to nauka więc i wykształcenie! Wiem, że wy pisowcy macie kompleks niższości wynikający z braku edukacji ale to naprawdę tylko wasza wina. Tak więc do szkoły marsz!

Ha ja wykształcona kupione świadectwo a ZERO inteligencki jak te komuchy Precz z komuną i po co się wysilasz i kutnowiakom mówimy dość komuny do zobaczenia za w następnych wyborach tylko możecie szczekać i nic więcej

A co wykształcenie ma do rozumu i racjonalizmu ?

To samo co racjonalizm i rozum do wykształcenia czyli wszystko.

A właśnie ze głosują Ci wykształceni - bez żadnych manipulacji, którzy chcą Państwa prawa,pracownicy firm którzy nie chcą być wykorzystywani przez pracodawców poprzez wypłacanie zbyt małych wynagrodzeń, osoby dla których ważne są programy prorodzinne, emerytalne it....

Mów za siebie.

Przecież podstawowe wykształcenie to też wykształcenie. 70% pisowcow takim właśnie się legitymizuje.

A ty co? masz pracownię sondażu czy powtarzasz nieprawdziwe i obraźliwe slogany szerzone przez totalną propagandę?

totalną propagandę to sieje TVPiS tuba partyjna...

To dane które są opublikowane na stronie TVP.

Wszystkie prognozy wskazują na zwycięstwo prezydenta Trzaskowskiego w II turze tak więc bądźmy dobrej myśli, Polacy!

Nie ważne są prognozy, ważne kto głosy liczy

Gratuluję panie prezydencie.Wyborcy kutnowscy ,to bardzo roztropni ludzie.Kto stawia zasieki,ze nie odwiedza pan naszego miasta?

Zasieki to (Strefa)zakażona

Jak to kto? Wystarczy spojrzeć czy pomyśleć, kto z kutnowskich decydentów otwarcie nienawidzi obecnej władzy i odpowiedź gotowa

typowy pisowiec - nie może się obyć bez teorii spiskowych!

Potrafisz odróżnić miasto od powiatu czy to pisowcu też wykracza poza twoje możliwości intelektualne?

jak widać ludziom spoza zaściankowej i zakompleksionej kutnowskiej "metropolii" Pan Bóg dał więcej rozumu i rozsądku aczkolwiek i w Kutnie jest sporo mądrych i poczciwych ludzi. Aha, zdaje się że Andrzej Duda wygrał w 13-tu województwach!!!

Rób tak dalej barani łbie to Duda będzie miał w Kutnie więcej głosów. Ludzie nie lubią podłych wredniaków!!!!!!!!!!!!!!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także