Rejestracja i logowanie

Meteorolodzy ostrzegają: dziś nad Kutnem burze, deszcz i silny wiatr

Wydarzenia 16-04-2018 Autor: ez
0
Meteorolodzy ostrzegają: dziś nad Kutnem burze, deszcz i silny wiatr

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia dotyczące wystąpienia burz na obszarze woj. łódzkiego.

 

Dziś od godz. 14:00 do 23:00 możemy spodziewać się burz, silnego wiatru i deszczu, które wystąpią na terenie Kutna i regionu. Prognozuje się, głównie we wschodniej połowie województwa, wystąpienie burz z opadami deszczu od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 90 proc.

Komentarze
komentarze (0)
Dodaj komentarz
UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także