Rejestracja i logowanie

Młodzi mężczyźni w rękach policji. ''Przyłapani w samochodzie na gorącym uczynku''

Wydarzenia 14-09-2020 Autor: toza, KPP Kutno Foto: KPP Kutno
30

Kutnowscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn u których zabezpieczyli ponad 18 gramów narkotyków. Była to amfetamina i marihuana. Mężczyźni zostali przyłapani podczas transakcji kupna - sprzedaży środków odurzających. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

Wieczorem 12 września 2020 roku kutnowscy kryminalni rozpracowując środowisko osób mogących mieć związek z narkotykami zatrzymali dwóch mężczyzn na terenie gminy Kutna.

- Mężczyźni zostali przyłapani w samochodzie na gorącym uczynku, gdy jeden z nich próbował sprzedać narkotyki drugiemu. 21 – letni diler posiadał przy sobie ponad 4,5 gramów marihuany oraz prawie 8 gramów amfetaminy. Kolejne narkotyki oraz wagę elektroniczną zabezpieczyli kryminalni w jego miejscu zamieszkania. Drugi z mężczyzn posiadał prawie 1 gram marihuany oraz prawie 5 gramów amfetaminy. Łącznie zabezpieczono ponad 18 gramów substancji odurzających, a także telefony komórkowe obu mężczyzn - informuje podkom. Edyta Machnik z KPP Kutno.

Zatrzymanych osadzono w policyjnym areszcie. 14 września usłyszeli zarzuty. 22 - latek odpowie za posiadanie środków odurzających, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności. 21 - letni mężczyzna usłyszał łącznie 3 zarzuty. Jeden za posiadanie, a dwa za udzielanie środków odurzających, za co grozi kara nawet  do 10 lat pozbawienia wolności.

- Teraz o dalszym losie mężczyzn zadecyduje sąd - kończy podkom. E. Machnik.

komentarze (30)
Dodaj komentarz

Nie pojadą na parking co jest stacja ARTUS

Oj tak brać się za te meliny co na legalu fajki i spirytus sprzedają w biały dzień i kasę zarabiają masakra

Escobar to przy nich pikuś

Ważne że chociaż tajniaki coś robia.

Tylko trawa jest lekiem i jest w dużej mierze w lekach co nie pisze w ulotce jest też składnikiem w niektórych częściach samochodu myślisz że żart z poczytaj sobie trochę , drugie biały śmierć niektórzy mówią, też jest w lekach przeciw bólowych itd więc dlaczego trawy nie można zaregalizowac ja w cz, nl, bo ludzie w rządzie maja układy jest to mafia jedna wielka czemu łapią tylko tych co mają na własny użytek nie łapią tych co rozprowadza sprzedaje masowo bo się boją lepiej złapać gowniarza bo gówno zrobi a ten większy to kto wie koledzy mogą odstrzelic różnie może być

Marihuana lecznicza jest w Polsce legalna

Niech wjadą też w garaże na Batorego, tam też zbierają się drobni handlarze.

Zapraszam bardzo serdecznie, chętnie oprowadze po tutejszych garażach . Również Ciebie zapraszam pierdolony spoleczniaku bez życia osobistego. Zajmij się swoim życiem a nie cudzym . A jeżeli tak Cie interesują te garaze zapraszam do mnie na pewno ciepło Cię ugoszcze

Chłopczyki z torebusiami udający cwaniakow...nie mowcie ze ich nie widzicie...to jest widoczne . Nie trzeba pracowac w policji zeby widziec gdzie maja żrodełko...

Zadecyduje sąd....nic nie zrobią. Dalej będą lazić i syf rozprowadzać aż w końcu sami staną się syfem i zgniją to będzie jedyna sprawiedliwość. Nasz system jest nieudolny.

Jak patrzę na te policyjne zdjęcia, to naprawdę żal mi tych nieudaczników którzy je zrobili. Dwa telefony i plastikowa łyżeczka, nie ośmieszalibyście lepiej.

A ja myślałem , że się bzykali a tu amfa i marycha. Jak ta policja to wyniuchała ?

Tylko dwóch zatrzymali,a w Kutnie setki handlarzy, myślę że to dopiero początek, że odbiorą się do **** reszcie

Super. Niech pojeżdża trochę po bocznych drogach, laskach. Te narkotyki to plaga. Co raz więcej młodzieży uzależnia się. I nie radzi sobie z tym. Niszczą sobie życie. Rodzice tych 20to latków nie potrafią rozpoznać zagrożenia. Ich dzieci brną w to dalej. Boję się o własne dzieci choc są jeszcze małe.

Hanka weź wyluzuj

Prawie 1 gram marihuany o Matko Święta co za zbrodnia...

Od czegoś trzeba zacząć , na kilogramy jeszcze ich nie stać.

Mądrala....ciekawe gdyby ktoś zginął...malo cpunow jezdzi autem? Zastanow sie czlowieku zanim cos napiszesz.

Jesteś upośledzony umysłowo że tak wybiórczo czytasz? Przeciez jest wyraźnie napisane że posiadali marihuanę i amfetaminę. Czytać nie umiesz?

Ludzie się tym trują... niech się za robotę wezmą a nie za handel tymi narkotykami. Większość pracuje uczciwie i ma to co ma a taki sprzedaje i w krótkim czasie na ludziach się bogaci. Oby częściej takie łapanie

Tak samo można powiedzieć o piwie winie mleku nikt nikomu na siłę nie daje jest popyt jest podaż ????

Uczciwie zapier ... za 1700 buaha

Drugie tyle państwo Ci zabiera

Jak nikt niepodper... to za żadne skarby nasza Policja nie złapie

Dogmara. Brawo za komentarz a może tak zabrać sie za wódę i ulice zalane pijusami. Tego syfu mogłoby być mniej

Ktoś ma jakiś donosik...

Kto rozpruł. upę?

Wiadomo kto?

A co Cię to obchodzi , za nudne życie masz , ze się tak interesujesz ?

Brawo... Mniej będzie tego syfu...

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także