Rejestracja i logowanie

MZK zmienia rozkłady jazdy na święta

Wydarzenia 05-12-2018 Autor: ez.
5
MZK zmienia rozkłady jazdy na święta

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami i jak co roku nieodzowna jest modyfikacja rozkładu jazdy autobusów miejskich na okres świąteczno-noworoczny. Miejski Zakład Komunikacji w Kutnie poinformował, że od 24 grudnia do 1 stycznia 2019 r. wprowadza zmiany w godzinach kursowania oraz o odwołaniu kursów w pierwszy dzień świąt.

W wigilię i sylwestra autobusy będą kursowały według rozkładu obowiązującego w ferie - nie będzie także kursów szkolnych. Zmienią się także ostatnie godziny odjazdów linii 1,3,4,7,9-14 oraz 31. Pozostałe linie, czyli 5, 32-37 kursować będą bez zmian zgodnie z tozkładem feryjnym.

26 grudnia i 1 stycznia będzie obowiązywał taki sam rozkład jak w niedzielę i święta, jednak autobusy z Kutna kursujące na liniach 3,4,7,9,10,13,14 wyjadą później. Na pozostałych: 1, 5,12,31,35,36 kursy rozpoczną się zgodnie z rozkładem niedzielnym i świątecznym.

Jak poinformował Miejski Zakład Komunikacji w Kutnie, 25 grudnia autobusy nie będą kursować. Z kolei w dniach 27 i 28 grudnia będą jeździć zgodnie z rozkładem feryjnym - bez kursów szkolnych.

Szczegółowe godziny kursów na konkretnych liniach można sprawdzić TUTAJ.

komentarze (5)
Dodaj komentarz

Panie Prezesie w święta też się w Kutnie pracuje i to nie tylko w drugi dzień od godz. 8:00 jak to jest u Pana w Firmie. Skromnie przypominam że firma, której Pan Przewodzi stworzona została do zaspokajania potrzeb komunikacyjnych mieszkańców przez cały rok nie tylko wtedy kiedy macie na to ochotę. Wiem usłyszę że i tak nikt nie jeździ ale... rozkład , rozkład, rozkład. Miało być tak pięknie i przez moment nawet było, ale to co zrobiliście po ostatniej korekcie to już całkowita porażka nie ma się co dziwić że coraz większe autobusy są coraz bardziej puste szczególnie te jeżdżące jeden za drugim w tym samym kierunku.

Stephen Hawkins, wielki fizyk kwantowy, jądrowy i teorii względności, udowodnił, że podróże w czasie są możliwe. Ale do tego tak naprawdę nie potrzeba fizyki kwantowej. Wystarczy wsiąść w samolot i polecieć na wschód - w Japonii jest już jutro, a w Europie dziś. Wystarczy tak oblecieć ziemię kilkaset razy i już można się przemieścić o 10 lat doprzodu - w czasy, kiedy Brzynsiu nie będzie już prezydentem. Jedyny problem, nie wiadomo skąd wziąść na to pieniądze.

Panie Jacku ogarnij się trochę. Bo z tymi rozkładami ogólnie mówiąc jest strasznie. Może by tak jeszcze dorzucić kilka autobusów na graniczną bo chyba jest za mało ha ha. O godzinie 6.30 na m.c skłodowskiej jadą 1 i 11 obie na graniczną. Tylko poco jeden za drugim skoro nikt nimi nie jeździ.

Nie wszystkie zakłady w strefie mają wolne święta!

W święta pracuje szpital od godz 7 i nie ma jak zwykle czym dojechać

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także