Rejestracja i logowanie

Na kutnowskich ulicach praca wre

Wydarzenia 10-06-2019 Autor: ez.
8

Wjeżdżając do Kutna nie trudno zauważyć pracowników remontujących nawierzchnię wzdłuż ul. Oporowskiej. Prace polegające na wypełnianiu ubytków w jezdni będą przeprowadzane w ciągu najbliższych dni jeszcze na kilku innych ulicach.

Jak poinformowało nas biuro prasowe Urzędu Miasta Kutno, na kutnowskich ulicach przeprowadzany jest remont cząstkowy nawierzchni polegający na łataniu dziur. W najbliższym czasie prace te będą wykonywane jeszcze w ulicy Kościuszki, Zamoyskiego i Skłodowskiej. Ich koszt znany będzie dopiero po zakończeniu remontów.

Pracownicy zajmujący się uzupełnianiem ubytków jezdni pracują zarówno w godzinach porannych jak również w godzinach nocnych. Ma to na celu zminimalizowanie ryzyka wystąpienia dużych utrudnień na drogach w ciągu dnia, gdy ruch jest wzmożony.

komentarze (8)
Dodaj komentarz

celowa robota tak robią żeby zaraz naprawiać np. Łąkoszyńska dopiero co ją robili, droga była zamknięta przez długi czas a już asfalt się pozapadał dokładnie tam gdzie robili....Może jak się płaci orzeszkami to małpy robią? Nie lepiej niemcom zapłacić razx a dobrze niż naszym nieudacznikom

A kto dokończy ul. Łąkoszyńską przy ul. Bukowej ? Tam to jest tragedia na środku jezdni. I jeszcze te parkujące w tym miejscu samochody handlarza utrudniają normalny przejazd ulicą.

Słyszeliście że anTcars Kutno oszukuje

nasze miasto słynie z extra wykonanych studzienek ,ponoć na łęczycką przyjeżdżają się nawet uczyć jak prawidłowo się osadza je w jezdni.

Brawo panie burzyński kolejne łaty na łacie na łacie na łacie na łacie !!!! Tam to już same łaty , znów zamiast położyć nową nawierzchnie na jednej z głównych ulic miasta to pan robisz kolejną prowizorkę, a nasz pieniądze idą na jakieś osiedlowe uliczki z trzema domami . Ciekaw czemu tam są robione nowe drogi , a główne ulice w mieście wymagają od wielu lat generalnego remontu i nic się nie dzieje ?????? Bo remont Jana Pawła i budowa Żwirki i Wigury to trochę mało jak na tyle lat pana rządów !!!!! Ja rozumiem , że każdy chciałby mieć pod domem piękny asfalt, ale tam jeżdżą 4 samochody na dzień a na głównych ulicach tysiące dziennie. DO ROBOTY PANOWIE DO ROBOTY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O co Ci chodzi , swoim kolegą drogi do ich rezydencji zrobił . I o to w tym wszystkim chodziło .

Taaa... praca to wre na ul. Łąkoszyńskiej w kierunku biedry. Tam to dopiero się asfalt zapada! już kolejne dziury są wokół studzienek.

Nareszcie ktoś pomyślał o wymianie nawierzchni dookoła studzienek. Już jest to nie do zniesienia jak w naszym mieście studzienki się zapadają tworząc wyrwy w jezdni.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także