Rejestracja i logowanie

Na placu Wolności praca wre. Są utrudnienia w ruchu

Wydarzenia 06-11-2019 Autor: bnp
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (2)
Dodaj komentarz

kino plenerowe... dobre sobie - jak ostatnio - kdk odwołało pokaz plenerowy... zresztą nie ma czego żałować bo pokazują w plenerze stare silmy, które już były w telewizji...

jeżeli chcesz obejrzeć filmy których nie było w TV to idź do kina a nie doopę trujesz...

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)