Rejestracja i logowanie

Nastolatkowie ukradli golfa, później uciekali przed policją na nogach

Wydarzenia 15-03-2019 Autor: ez.
9
Nastolatkowie ukradli golfa, później uciekali przed policją na nogach

Kryminalni z kutnowskiej komendy zatrzymali dwóch nieletnich w wieku 15 i 16 lat, podejrzanych o kradzież volkswagena golfa. Skradziony w Gołębiewie Nowym pojazd został odzyskany i wrócił do właściciela. Za swoje zachowanie młodzi złodzieje dopowiedzą teraz przed sądem rodzinnym.

13 marca (środa) dyżurny kutnowskiej komendy policji został powiadomiony, że w miejscowości sprzed bloku w Gołębiewie Nowym skradziono vw golfa. Z informacji uzyskanych przez funkcjonariuszy wynikało, że pojazd był otwarty, a kluczyki były w stacyjce. Sprawą wykrycia sprawcy i odzyskania skradzionego pojazdu zajęli się kryminalni.

- Już następnego dnia funkcjonariusze odzyskali samochód i zatrzymali podejrzanych o jego kradzież. Sprawcy ukradli vw golfa i ukryli go w zaroślach w miejscowości Pawlikowice. Na drugi dzień postanowili zabrać swój łup. Tam jednak czekali już na nich policjanci. Na widok funkcjonariuszy postanowili uciec, niestety samochód ugrzązł w błocie. Nie poddając się  podjęli ucieczkę pieszo - relacjonuje asp. szt. Edyta Machnik, rzecznik prasowy policji w Kutnie.

Sprawcy kradzieży zostali zatrzymani po krótkim pościgu. Okazali się nimi chłopcy w wieku 15 i 16 lat, mieszkańcy powiatu kutnowskiego.

komentarze (9)
Dodaj komentarz

Pan Sz***k nie maczal w tym paluszków?

Uciekali na nogach. Boże zmiłuj się! Czy Wy redaktorzy konczyliście jakieś szkoły?

GTA Edycja Kutno

W sumie tajniacy mogą być wszędzie. Dobra robota. Ale już dzieci biorą się za takie rzeczy więc co to się dzieje z młodzieżą.

Dobre swiry są

I właściciel pewnie dostanie kwita za niedopilnowanie. Jak "chłopcy" wezmą dobrego papuge to może udać się jeszcze winę na właściciela/użytkownika pojazdu zrzucić.

Myślałem, że w państwie prawa od wydawania wyroków jest niezależny Sąd, a nie rzecznik prasowy policji.

"Chłopcy"??? Chłopcy to są w piaskownicy! Jeśli ukradli samochód (1), kierowali bez uprawnień (2) i uciekali przed policją (3) to już nie chłopcy! Skoro tak zaczynają, to jak skończą???

Gang olsena normalnie

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także